Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

moja mama konczy w tym roku 50 lat i zmienila sie na lepsze:) modna fryzura, modne ubrania, solarium, kosmetyczka- nawet jak byla duzo mlodsza, nie dbala tak o siebie. pozatym jest bardzo wyluzowana kobitka, moi znajomi jak do mnie przychodza, najpierw gadaja sobie z nia, a dopiero pozniej ze mna ;) ba, czasem nawet jakis mlody mezczyzna obejrzy sie za nia na ulicy;) nie mozna sie tylko zalamywac, ze ma sie tyle i tyle lat, ze skoro jest sie w takim wieku to nie wypada zalozyc czegos w takim czy w takim kolorze...Podobno kobiety sa jak wino-im starsze, tym lepsze;) tylko trzeba o siebie odpowiednio zadbac, to poprawia samopoczucie. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wyciszona!! Nie zalamuj sie, topik bedzie sie rozwijal. Teraz mamy okres urlopow i do tego piekna pogode, zobaczysz po okresie letnim spotkamy sie wszystkie a moze i wiecej nas bedzie 👄 Popatrz odwiedzaja nas i mlode dziewczyny__ witaj agawerka__tak pieknie napisalas o Twojej Mamie i tez sie z Toba zgadzam:.....podobno kobiety sa jak wino__ im starsze, tym lepsze........:-) :-) :-) 👄 Zycze Ci agawerka pieknego dnia i wszystkim ,ktorzy tu wpadna!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wyciszona!!! 😘 😘 Nie martw się, Twój topik nie umrze ale my po prostu jesteśmy chyba za bardzo zalatane. Ja jak przychodzę z pracy to nie mogę włączyć kompa bo takie burze szaleją ostatnimi dniami jakich nie pamiętam no a potem moje córcie okupują komputer, że nie mam kiedy się wkręcić. Ale o Twoim topiku myślę i jak już wpadnę to nie mogę nikogo zastać. Ale pozdrawiam wszystkie koleżanki z NASZEGO topiku i życzę wszytkim Paniom cudownych letnich dni. 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina..................
Witam Panie, przepraszam, że ja tak prosto z mostu, ale pomyślałam, że tu mogę dostać praktyczną poradę choć 50 jeszcze nie mam (za 2 latka!!!) O co chodzi. Przyjechała do mnie koleżanka w kostiumie z takiego materiału ze złota nitką, a ponieważ skwar był niemiłosierny, i górna i dolna część bardzo jej się przykleiła do ciała. Niestety w tym samym ubranku musi być jutro ubrana. Myślałyśmy, że po prostu przepierze się to i spoko wyschnie. Ku naszemu zmartwieniu............. znalazłyśmy metkę z informacją "czyszczenie chemiczne...." :(( Jak myślicie, czy powieszenie na całą noc na balkonie czyli samo przewietrzenie uczyni garsonkę nadającą się do założenia (nie ma śladów potu tylko ten zapach...) czy nie patrzeć na wskazówkę producenta i uprać w wodzie narażając się na stratę 3-częsciowego ubranka za 270 zł w dodatku zalożonego pierwszy raz! Załamka totalna, ratujcie, jutro kol odbiera jakąś nagrodę, zamiast radości rozpacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina............
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina..............
:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alinki
musi ubrac inna kreacje ,,wietrzone tez smierdzi potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alinki
270 zeta mozna zaryzykowac i wyprac w delikanym plynie i i wodzie o tem 30 stponi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina..............
dzieki więc nie sądzisz, że wietrzenie całą noc coś da? 270 zl to dla kol jednak sporo, ale najgorsze, że jakby sie skuliło zafarbowałi itp. to nie będzie miała co założyć a o kupnie nowego nie ma mowy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alinki
zalozy capiace potem ,obciach na cala impre !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaalo!___ Dziewczyny co sie z Wami dzieje ? Witam i zapraszam na kawusie albo herbatke!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj ten
temat do kasacji juz zdechl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taktak.tak
Takich tematow mamy wiele, skasuj go i poszukaj sobie gdzies w starszych paniach napewno cie przyjma Wyciszona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do taktak.tak
ej,ty tylko nie w starszych paniach, tu nie pisza 90 letnie kobity tylko mlode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie! nie starsze tylko \"już nie najmłodsze\".... :) haloooooooo pobudka w r ó c i ł a m!!!!!! kawusie mam i soczek a i okazja dobra..... witam WAS 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez dzisiaj witam. Widze, ze chyba faktycznie topik umiera, a ja myslalam, ze jak wroce to bedzie z 20 stron. Witajcie, przybywajcie. Co u Ciebie wyciszona, a gdzie tu 50 i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor i ja jestem...... czy spotkam jeszcze kogos? Wyciszona.... gdzie sie podziewalas,? A jaka to okazja dzisiaj? . :-) bb54 ciesze sie, ze Cie widze ----- witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo proszę herbatkę, ja sobie też, a gdzie to nasza bb54? Przed chwilką zjadłam ostatnią kosteczkę ptasiego mleczka... jutro kupię znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×