Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

dziś to ja powinnam być na imieninach u szwagra, ale doszły mnie wieści, że on już przeholował....., siostra jest zła i nie mam ochoty na to patrzeć, wybieram się zaraz na grób do Taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzusz zaczynaja mnie straszyc, ze zoszalam sama na topiku, ale oni sie myla!! :-) :-) :-) Co proponujesz za otwarcie stonki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Koniec weekendowych imprez. Byl synus z synowa, imieniny tesciowej, imprezka u szwagra. I niestety jutra przykra rzeczywistosc do pracy. Widze, ze nie mozemy sie wszystkie razem spotkac. Moze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bb54 ! 🖐️ Widze, ze i Ty swietowalas! Jak sie czujesz po imprezach? Czekam na Wyciszona, mysle ,ze sie nie utopila pod tam prysznicem!:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytalym sobie wpisy od poczatku i wiem juz ,ze Twoj synus ma prace w W-wie.A gdzie teraz jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. Corka dzwonila, wiec sobie z nia pogadalam. Moje dzieciaki juz tez samodzielne, ale mieszkaja za granica. Corka z zieciem i wnusia w Anglii, a synus ze swoja zonka w irlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabasia
Witajcie babeczki :) Z braku czasu rzadko zaglądam do netu, ale czytam Wasze wpisy , jak najbardziej. Bardzo gratuluję Wyciszona, ze dostałaś nagrodę za twórczość . Szczerze, to między wierzami wyczuwa się, że masz poetycka duszę i wrażliwą, dobrą naturę. Nawet za bardzo wrazliwą, bo przejmujesz sie z góry rzeczami, zanim jeszcze sie zadzieją. A może wiecej optymizmu i WIARY w siebie? W pracy...ech, nie święci garnki lepią, więc skąd obawy, ze sobie z czyms nie poradzisz? Nawet jak napotkasz trudności, to sie radź, kto pyta nie błądzi ;) I pierś do przodu :D Mam wrazenie, ze Twje wyobrażenia o postrzeganiu Twej osóbki przez innych wynikają z niedowartosciowania, kompleksów..i ...rozumiem, skąd to wynika. Ale na bank, nie jesteś gorsza, więcej, jesteś lepsza od innych i uwierz w to, bo prawdę Ci gadam.. A dzieci...życia za nich nie przeżyjesz, i broń Panie Boże, żebyś się za cokolwiek obwiniała. Najlepiej jest się nie wtrącać, chyba , że poprosza o radę. Niech mają w Tobie wsparcie, ale sami muszą decydować o własnym zyciu i uczyć się na błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze zadnej z Was nie ma. Lece wiec spac. Papa. Jutro wieczorkiem wpadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabasia 🌻 dziekuję za Twoje słowa na mój temat. Chyba mnie dobrze rozszyfrowałaś. Nie mam poczucia własnej wartości... ale w momencie, gdy stałam na scenie z tymi nagrodami, gdy wszystkie rece klaskały a flesze dziennikarskie migały... PRZEZ CHWILę WIERZYłAM, ZE JESTEM ZDOLNA i naprawde to co pisze, jest cos warte. to jednak tylko 2 godziny uroczystości a potem szara rzeczywistość i znów chowałam się do skorupy, że nie sprostam wymaganiom nowej dyrektorki... dziekuję i pozdrtawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 🖐️ jabasia! Podpisuje sie pod Twoim wpisem do Wyciszonej. Milo Cie spotkac, zagladaj do nas czesciej jak tylko czas pozwoli! Wyciszona wiecej optymizmu i glowa do gory! Dorej nocy Kolezanki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądnęłam, ale i zmykam do kuchni. Mam moc zmywania, ale nastrój wcale, wcale :) poniedziałek był niezłym dniem! 🌻 po bukieciku dla wszystkich forumowiczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×