Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

Witam wszystkim 🖐️! Bylam zabiegana troche spraw sie nazbieralo , dziewczyny jutro wyjezdzam na dwa tygodnie na urlop do Hiszpanii i ciesze sie bardzo.Wyciszona zycze Ci abys ulozyla sobie zycie , przeciez jestes mloda i masz do tego prawo ,jezeli nie widzisz juz zadnych szans w Twoim zwiazku to po co sie meczyc! Trzymajcie sie cieplo i do zobaczenia po urlopie!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moje mile Panie na otwarcie nowej stonki, zostawiam Wam duzego szampanaYYYYYYYY i bawcie sie dobrze, bede o Was myslala!i pomyslcie i o mnie! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kolezanki! Tu50! Zycze milego wypoczynku i wracaj szybciutko do nas, bo widzisz sama jakie tu pustki u nas! Cos nasze dziewczyny sie odciagaja z pisaniem!! Oj jak zazdroszcze Ci tej Hiszpanii , dwa lata temu bylam na Majorce, bylo pieknie, teraz musze znowu troche zaoszczedzic , chcialabym pojechac wygrzac stare kosci :D :D :D moze uda mi sie w nastepnym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Dziewczyny a co z Wami ? Tu 50,,,, pewnie juz wygrzwewa sie w goracej Hiszpanii , popija Sangrije z owocami i z lodem a u mnie pada deszcz :-( i jaka to sprawiedliwosc, osadzcie same! Czekam na Was sama nie bede pila tego szampana :D. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczyny,specjalnie witam się z Wami mlodziezowym skrotem.Na końcu opowiem kawał.Na tego szampana piszę się jak najbardziej.Wczorajsza noc była burzliwa,ale najgorsze przeszło bokiem.Za to przed chwilą wiadomość z Mazur,co to się dzieje,chyba koniec Swiata.Nie dawajcie się depresji,znam wszystkie jej odmiany i nie \"polecam\".No to nara. Młodzież posluguje sie skrótami,cze. nara itp.Ksiądz postanowił wziąść przykład i mówi - pochwa. m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Libro! I ja tak mowilam ,ze chyba koniec swiata ,na calym swiecie kataklizmy. Huragany szaleja , wypadki , Boze co zo sie dzieje ? I jak tu zyc i dawac sie depresjii ? Za naszych mlodych lat chyba nie mowilismy skrotami co ? Albo ja juz nie pamietam ,,,,,, no dobra to nara!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze!!!! Depresja - nerwica - stany lekowe - ataki paniki - szumy w uszach - bóle serca - bóle głowy - odloty - To wszystko znam.Wlaśnie w poniedziałek miałam koleją wizytę u psycholki.Zycie jest cudowne. Do tego zmiany klimatu,cyrki w polityce,samotność sąsiedzka - jednym slowem Swiat oszalał.Jak śpiewa Grechuta - \"jakiego dziwnego okresu swojego życia dożyłem\". Ale tu nafilozofowałam.Piję kawę,palę papierosa i przelewam moje głupie myśli na topic. A tak wogóle,jest nieżle.U dzieci wszystkow w porzo,przede mną gotowanie obiadu - dzię jak co dzień. Co do naszych powiedzonk z młodości,toteż sobie nic nie mogę przypomnieć,ale z pewnością były.Jak mi się przypomną to napiszę.Oglądam teraz cyrk w sejmie.No to nara!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej.... co z Wami? tu-50-tka ho ho! To wrócisz pełna niezwykłych wrażeń... A uważaj tam na byki ! ;)) Libra, fajnie, ze bywasz na topiku, chocby w roli dyżurnej 🌻. Mysle, że jestes dziewczyną z ogromnym bagażem niezbyt lekkich rzeczy w walizach... podobnie jak ja Wczoraj słonko weszło w mój znak - panny - i deczko mi ulżyło. Tak zwykle bywało, może i w tym roku. Oby. Dziś nocuje w domu najmłodszy synek, czuję się zadowolona i wyciszona. Jutro i pojutrze pracuję, ale postaram sie zajrzećchoc na moment. Dobranoc Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie widzę,że jestem w charakterze dyzurnej.Szkoda aby topic przepadł całkiem,bo nie ma na nim zbyt dużego tłoku,no i można o problemach pogadać.To fakt,życie mnie nie rozpieszczło,ale co bylo to było.Chciałabym spokojnie dalej sobie żyć,jak dotychczas,ale męczy mnie chyba nie do pozbycia się wierna przyjaciółka - nerwica.Kto zna problem ten zrozumie.Dzieci oza domem i tak człowiek czeka na kontakt. Dzisiaj gotuję leczo - cukinie ciągle dopisują.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam nadzieje, że to nie zagladanie do nas świadczy tylko o tym, że trafiły Wam się pasjonujace dni i noce.... hehe :)) I że zwyczajnie nie ma czasu ni potrzeby uciekać w świat wirtualny, a nie jest tego przyczyną np. dół zniechecajacy nawet do odpalenia kompusia...? Tego WAM życzę i nie zapominajcie, że nie ma przymusu, ale mile jesteście tu widziane, nawet, gdy akurat jest pusto :) Libra 47, dzięki za dyżurowanie 🌻 🌻 🌻 Jak się przejawia Twoja nerwica? Chyba jej nie mam, nie wiem, ale bardzo boleśnie doświadczyłam depresji. Pozdrawiam Cię Libro cieplutko. Mam wolnę 2 dni, wiec postaram się tu zagladać, będzie mi miło, jeśli Ty też. pa PS. staram sie trzymać fason, ale wczoraj i dzis mialam przykrości w pracy. I czasem krecą mi się łzy. Jestem za wrażliwa dla dzisiejszych, twardych, życiowo zaradnych ludzi z jakimi pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! 🖐️ Pozdrawiam wszystkie panie, a szczegolnie spieszsze zlozzyc zyczenia dla Wyciszonej.Spoznione ale bardzo serdrczne. Wszytkiego najlepszego, duzo szczescia i radosci, oraz spelnienia marzen , powodzenia w zyciu prywatnym i zawodowym i tradycyjne 100 lat!!! Libro! Problem nerwicy nie jestes sama , ale musisz sie nie poddawac nie wolno zamykac sie w sobie. Jezeli nie chcesz z nikim rozmawiac na ten temat to wlasnie tu mozesz poniewaz po to jestesmy ,zeby Ci pomoc, wyrzuc z siebie to co Ciebie gnebi i nie zatrzymuj tego bo popadniesz w depresje a to bedzie jeszcze gorzej! Zycze odwagi i trzymaj sie! Pozdrawiam i milego dnia ! Czy tu 50 tka juz wrocila czy ktoras wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50-tko dużo,dużo,przede wszystkim zdrowia,uśmiechu i radości w życiu - 100 lat. Ja mam 40 lat - do setki.Wczoraj byłam młoda,przedwczoraj,podlotkiem a jutro będę staruszką.Czas nabrał tempa,ciekawe dokąd w końcu trafimy. Nie przejmujciesie moimi \"dołami\".Nerwica to moja najlepsza\"przyjaciólka\" nie opuszczająca mnie od 30 lat.Wydaje mi się nieraz,że nauczyłam się z tym g... żyć,ale to nie prawda,ciągle daje popalić.Ostatnio zaczęłam sięgać do literatr fachowych aby samej problem rozwiązać,bo lekarze - a przewinęłam się u bardzo wielu - ograniczają sie do wypiywania recept. No,dzisiaj niedziela,życzę miłego dnia.Smacznego obiadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochane, pieknie Wam dziekuję, placki sie skończyły ale mam owoce, cukierki, soczek, kawkę i herbatke. A jak kto z problemami to moge zaparzyć siemienia, ja właśnie piję. Na pólnocy Mazowsza strasznie brzydko - zimno i popaduje. Na szczęście zaczęło padać dopiero, gdy ja już dotarłam do domu. Czy któraś z Was miała dziś jakies osłabienie? Ja byłam strasznie chwiejna, bynajmnie nie z głodu, ani nie od picia. Tragicznie sie czułam. Dziewczyny mówiły, żeby sie nie przejmować, bo to wszyscy dziś tak sie czują. W pewnej chwili, stojąc rozmawiałam z interesantem, zachwiałam się na klawiature poleciałam. A chodnikiem jak szłam to czułam, że nierówno idę jednym rządkiem kostki, tylko pałętałam sie po trzech rxędach. Mowie Wam koszmarne uczucie. A może to skutek tego, że od soboty nie mam i nie biore tabletek antydepresyjnych? Może w środe uda mi sie zwolnic do lekarza, bo i inne mi sie kończą leki. miłego popołudnia i wieczorku... pierwszy poniedziałek września... jesień, choc w duszy ciągle tyle jeszcze maja i czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny! Wyciszona! 🖐️ Libra🖐️ Malusienka🖐️ Wrocilam dzisiaj popoludniu, wszystko co dobre, szybko sie konczy, pogoda no coz nie to co zastalam tutaj, ale trzeba sie przestawic na jesien. Hiszpania nie jest tanim krajem ,ale warto zobaczyc! Pogoda az za goraco, nie mozna caly dzien lezec na plazy, ale woda w morzu marzenie! Zwiedzilismy cala wyspe, bo mielismy wypozyczony samochod tam na miejscu. Mowie Wam moje kochane ,ze raz na pare lat mozna sobie pozwolic na wyjazd, wygrzac stare kosci :D Wyciszona, spoznione, ale nie mniej serdeczne zyczenia Urodzinowe, duzo radosci w zyciu, spelnienia najskrytszych marzen, to o czym marzysz by Ci sie spelnilo i to czego pragniesz by Twoim bylo! 👄🌻🌻🌻🌻🌻 Libro! Pamietaj, ze jestesmy z Toba i masz nas , nie wolno Ci sie zalamywac, zagladaj do nas i mow, mow,i jeszcze raz mow co Ci na duszy lezy a napewno kazda z nas Cie wyslucha i pomoze. Najgorsze co moze byc to to , ze nie wolno Ci sie zamykac w sobie. Trzymam za Ciebie kciuki i wierze, ze poradzisz sobie z ta jak sama mowisz Twoja \" przyjaciolka\" ❤️ Malusienka!🌻 Pozdrawiam i moze sie jeszcze dzisiaj spotkamy ? A na przywitanie proponuje po YYY winka na lepsze krazenie, Wyciszona Tobie sie napewno to przyda! To pogoda nastraja nas tak a nie inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Powoli zaczynamy byc w komplecie to moze uda nam sie jednego wieczorka spotkac i pogadamy na biezaco. Witaj tu50tka milo ze juz jestes i wrocilas zadowolona, moze i mnie bedzie znowu kiedys dane wyjechac w cieple kraje i tak jak mowisz wygrzac stare kosci, no zobaczymy, a poi co u mnie dzisiaj troche lepsza pogoda bo nie pada ale jest zimno, widac ,ze jesien spieszy duzymi krokami. Pozdrawiam i zycze Wam milego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiankooooooo No to przyśpieszajmy! Mam dzisiaj zrytą psychę, bo poczytałam o aborcji, zryczałam się, gdyż niestety, mam to i owo na sumieniu w tym temacie :( W tamtych czasach, jesli pamietacie, nazywało sie to niewinnie "zabieg" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Dziewczyny! 🖐️ Nie moge wpasc jeszcze w rytm normalnego zycia, chyba sie rozleniwilam, mam nadzieje, ze jeszcze pare dni potrzebuje i znowu zaczne funkcjonowac normalnie. Wpadlam za pozno i pewnie wszystkie juz slodko spicie, przewracacie sie na drugi boczek a ja musze popracowac, robilam pranie, posprzatalam mieszkanie i nawet poprasowalam wszystkie ciuszki czego nie nawidze, ale na szczescie wszystko gotowe i klade sie tez do lozeczka. Zycze Wam spokojnej nocy i do zobaczenia jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona! Glowa do gory, jutro bedzie lepiej! Nie zyj przeszloscia, pomysl o przyszlosci co nas jeszcze w zyciu czeka. A napewno tego jeszcze nie wiemy, chociaz ja osobiscie zycze Wam samych przyjemnych dni!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zz kopyta
ruszamy ....juzz....stronki zaliczamy i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Pozdrawiam wieczorkiem, no moze spotkamy sie dzisiaj. Zapraszam na goraca herbatke z cytrynka, bo na dworzu juz prawe jesien . Czy to nie za wczesnie ? Powiedzcie same!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybrałam smutek
ale tu chyba sie nie rozwesele :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 🖐️ Malusienka juz biegne do Ciebie na goraca herbatke, chociaz musze powiedziec, ze u mnie nie bylo az tak zimno, swiecilo sloneczko i oby taka pogoda utrzymala sie przez cala jesien, czego i Wam rowniez zycze. Wyciszona, Libro gdzie sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×