Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-WIOSNA-

w którym tygodniu ciąży zaczęły Wam się mdłości i wymioty?

Polecane posty

Gość gość
w 7-8 tygodniu teraz jestem w 15 tygodniu cierpię strasznie i zaczynam tracić wiarę że to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała007
Pomóżcie. Spóźnia mi się okres więc zrobiłam test. niestety wyszedł dziwnie, ponieważ druga kreska była słabo widoczna. Powtórzyłam test i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem teraz w 12 tc - wymiotować nie wymiotowałam (tfu tfu), ale mdłości miałam już od 6 tc - przeważnie przez cały dzień.. potem np znikały na kilka dni żeby zaraz znów mnie powalić ;) Mam nadzieję, że idzie ku lepszemu nie na odwrót :) Współczuję wszystkim wymiotującym, trzymajcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej ciąży w ogóle nie miałam mdłości. Nie wymiotowałam wcale, nie miałam w sumie żadnych objawów jakichs nieprzyjemnych.W drugiej ciąży mdłości zaczęły się chyba zaraz po zapłodnieniu czy zagnieżdzęniu zarodka dosłownie, bo z tydzień przed terminem miesiączki i trwały do porodu... najgorszemu wrogowi nie życze takiej ciąży jak moja 2ga :o cała ciąża przechlapana. Czułam się gorzej niż umierający człowiek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulcia
W pierwszej ciazy ok 5,6 tyg zaczelam ostro wymiotowac i tak zostalo do 7 miesiaca :( To byl istny horror... Teraz jestem w drugiej ciazy koniec 5 tyg i jeszcze nic sie dzieje...nawet mdlosci jeszcze nie mam. Zobaczymy co sie bedzie dzialo za tydzien...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zaczelo mdlic w 3 tygodniu.teraz jestem w 8 i dalej mnie mdli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie mdliło dzien i noc od 6 do 14 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob sobie najlepiej test i bedziesz pewna. Jezeli miesiaczke mialas zalozmy 16 marca to dni plodne sa po 9 dniach tz.od cyklu. Jezeli w tych dniach wspolzylas to moglo dojsc do zaplodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie zaczely jakos w 6, teraz jestem w 13 i myslalam, ze juz mi przeszlo.. a ja od soboty codziennie wymiotuje o mdlosciach to juz nawet nie wspominam... jest gorzej niz na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
delikatne pod koniec 5 tyg, natomiast jazda zaczęła się pod koniec 6 tyg , wymioty na maksa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabobony że wymioty wróżą dobrą ciążę. Mam dwójkę dzieci i nigdy nie miałam wymiotów czy nudności. Każda jest inna. Inne ciąże, inne miesiączki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ok.9 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rattle
Mnie dopadło pod koniec 6 tyg. Śmieszą mnie artykuły o tym, jak się teraz zdrowo odżywiać, bo jedyne co mogę jakoś przełknąć to bułka z masłem i mocna czarna herbata. Wszystko inne mi się niemożliwie odbija, wszystko mi śmierdzi, nawet na widok warzyw robi mi się niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos tam sie zaczelo w 6 tygodniu ale nic strasznego. Aktualnie 7 tydzien,4dzien i wlasnie zaczelam czuc sie okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam mdlosci bez wymiotow miedzi 10 a 13tygodniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelkaklamerkaelka
Zaraz mnie zjedziecie, ze to niemozliwe ale ja o ciazy wiedzialam juz w drugim tyg jej trwania, wpadlismy. Znalam swoje cialo. W trzecim tyg juz bylam i ginekologa i mi powiedzial, ze mam kolo 5-6 tyg przyjsc bo wtedy powinno bic juz serducho. A wymiotywalam od 3tyg do 5,5 miesiaca. Zamiast tyc to chudlam, lezalam na patologii ciazy i musialam wcinac pierniki ktorych nienawidze zeby nie wymiotowac. Z tego wzgladu boje sie kolejnej ciazy bo to bylo straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goś9t
Pierwsza była najgorsza mdłosci,wymioty,nie mogłam jesc. W 2wieczorne mdłosci,brak sił,sennosc 3 sporadycznie lekko mdli Dzis wieczorem,9t.,trochę gorzej. Normalnie pracuję,ale po południu padam i nic nie robię,a mąż już nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
około 4 tygodnia dostałam mdłości, trwały one gdzieś do 10 tygodnia, ale były bardzo delikatne i nie wymiotowałam, za to dostałam obrzydzenia do pewnych potraw, które trwa nadal a jestem już w 19 tygodniu, na samą myśl o kapuście robi mi się słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataszannn
Pomoże mi któraś? :( 13.9 kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia co prawda nie doszedł ani we mnie ani na zewnącz (stosunek przerwał nam powrót rodziców) więc było to dosłownie kilka ruchów. 18.09 dostałam okres uprzedzony takim plamieniem. Okres był w miare normalny tzn kolor podobny albo taki sam jak zwykle, skrzepy krwi też były co prawda nie tak duże jak zwykle ale były, jedyne co było inne to intensywność, był o wiele skąpszy niż zazwyczaj trwał poodobnie bo 5 dni. Dzisiaj po 16 dniach budze sie a tu na wymioty mi sie zbiera. Wiem że okres=brak ciąży ale zawsze jest ta nutka niepewności. Czy któraś tak miała? Dodam że piersi mam miękkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam od 3 tygodnia ciąży. To jest moja druga ciąża. W pierwszej nie miałam wcale mdłości tylko teraz były. Od rana do wieczora. Każda ciąża jest inna. U mnie nawet te mdłości trwały do 5 miesiąca ciąży. Także jak dla mnie to długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla092
Na mdłości i wymioty w ciąży warto stosować Imbifem - http://www.imbifem.pl . Zawiera tylko i wyłącznie naturalne składniki takie jak wyciąg z kłącza imbiru, miód akacjowy, fruktozę czy sok jabłkowy. Jest w 100 procentach bezpieczny dla zdrowia więc nie ma się o co obawiać. No i działa bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika 29
U mnie mdłości zaczęły się w 7 tyg, coś okropnego ! Od rana aż do zaśnięcia, wymiotowałam kilka razy dziennie, bałam się jeść bo była to tak przykra dolegliwość ze tak naprawdę zmuszałam się do jedzenia, co posiłek to wymioty .. jedynie ananasy i arbuzy jakość zostawały w żołądku .. straciłam około 8 kg wszystko trwało do 3 miesiąca ciąży i już po moglam jeść wszystko bez problemu. Lekarz stwierdził ze to normalne a jak myślałam ze nie przeżyje tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam identycznie jak pani wyżyjej:)jadłam tylko banany i pilam cole,schudlam 8 kilo,wymioty kilka razy dziennie...nie wychodzilam nawet na klatke schodowa bo od razu mnie cofalo.Bylam wrakiem,modlilam sie by umrzec taki to byl horror.Minelo doslownie z dnia na dzien z koncem 3 miesiaca:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza ciąża od 6 do 10 tyg. Druga ciąża od 7 do 17 tygodnia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś z ktosiowa
Dziewczyny mam pytanie... Czy da sie zajsc w ciaze jak chlopak sie spuscil przed wlozeniem czlonka w... ? Chodzi mi o to czy jak zostala tam jakas jedna kropelka czy cos..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×