Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlodamamaaaaa

W nocy przekręca się na brzuch! Boję się o niego

Polecane posty

Gość mlodamamaaaaa

moj brzdąc w nocy zaczął sie przekręcać na brzuszek, ma 6 miesięcy, czy to bezpieczne? tez tak macie? zapobiegacie jakos temu? bo ja spac nie moge przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez sie przekrecal, nic na to nie poradzisz czasami przewracalam go na poczatku ale i tak rano jak wstawalam maly spal na brzuchu ;) 6 mies to juz nie noworodek, co moze mu sie stac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Miałam te same obawy. Nie da sie temu raczej zapobiec bo byś musiała całą noc czuwać. Moja Natalia spi na brzuchu całą noc. Co ją przekrecam na plecki to nie minie chwila i ona juz na brzuszku. Ma teraz 10 miesięcy wiec juz przestałam zwracać na to uwage. Widocznie niektóre dzieci tak lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde nie ma powodu do niepokoju.Poprostu Twoje dziecko wybiera dla siebie wygodną pozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza pani dr tłumaczyła nam kiedyś na wykładzie, że wtedy dziecko samo masuje sobie brzuszek i rzadziej ma wtedy kolki. Trzeba tylko zabrać poduszkę, bo może się udusić, niech śpi na samym materacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udusić może się dziecko położone na brzuchu, które samo nie potrafi się przekręcić spowrotem do innej pozycjii, czyli taki noworodek na przykład. 6 miesięczniakowi, który sam na brzuszek sie obraca nic nie grozi, jak mu będzie niewygodnie to na boczek się obróci albo na plecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko1335to prawda a nawet noworodek-zdrowy też przekreci sam główkę ale trzeba z poduszkami uważać-nie może być duza i gruba,właściwie wcale jest niepotrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamamaaaa
dzieki za odpowiedzi pewnie bede do niego w nocy zagladac bo jakos sie boje z tym przekrecaniem sie, to on tylko przekreca sie na brzuszek, a na plecki sam ma problem, chociaz z miesiac temu nie robilo mu to problemow to od kąd zacząl z z pleckow na brzuszek przestal odwrotnie:(, nawet w dzien ciagle jest na brzuchu a jak mu sie znudzi to placze i musze mu pomóc:( poduszke ma taką na pol cm, moze i ją wyjąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem obawy, sama bym się denerwowała. na szczęście (moje) kupiliśmy monitor oddechu, więc się wysypiam. Polecam to urządzenie, sporo kosztuje ale warto nabyć, jeśli się należy do mam przewrażliwonych, z przesadnie wybujała wyobraźnią (patrz ja :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamamaaaaa
a ten monitor oddechu naprawde warto? na jakie odglosy on dziala? na glosniejszy placz czy jak? mozesz mi troszke wytlumaczyc jak sie u was sprawdza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córeczka
Jak miała 4 miesiące CAŁE noce przesypiała na brzuchu. Nie chciała w innej pozycji. i tak ma do teraz. Ma 8 miesięcy i 3/4 nocy spi na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×