Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paweł - 21

stały związek ze starszą

Polecane posty

Gość paweł - 21

Na początku witam wszystkich któży tu zaglądają i przechodzę do konkretów. Mam 21 lat i chciałbym poznać kobietę starszą ode mnie najlepiej po 30-tce.nie interesuje mnie jednorazowa znajomoś tylko dłuższy związek. Szczeże mówiąc nie wiem czy jakaś pani odpisze ale mam nadzieję że nie jestem skazany na niepowodzenie. Młode dziewczyny noże i są ładne ale dojrzałe kobiety są piękne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguniu29
Zycze powodzenia w poszukiwaniach :)) Dziwne ze jeszcze rzadna sie nie zglosila :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golfik
moze Ci sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golfik
I co i nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł - 21
niestety!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golfik
a to szkoda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golfik
moze juz znalazles?Jesli tak to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i tak
Na poczatku udajecie, ze chodzi o coś innego, potem i tak wychodzi, co się liczy TYLKO dla młodszych meżczyzn. Przeszłam przez podobny zwiazek, wyszłam z okaleczoną psychiką. dzięki. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gofik
gdzie sie ukrywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, ze to jest bardzo dobry pomysł. Byłam w takim związku przez dwa lata (on jest młodszy o pięć). Ludzie, żyjcie a nie zamartwiajcie się! Nie interesujcie się tym co będzie za pięć dziesięć sto lat, może nam tu jakaś bobma pieprznie. Żyjcie! Kobiety- dbajcie o siebie, bądźcie seksowne i tylko tyle mozecie zrobić, bo nie przywiążecie sobie chłopa do nogi od stołu, jak ma zdradzić to zdradzi. Zawsze się znajdzie jakaś chętna dajka, nie ma co się oszukiwać!!! Brać życie jakie jest! Pozdtawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł - 21
święte słowa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gofik
otio ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otio ma rację
ale niekoniecznie w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł - 21
a ja jednak myślę że ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz żeby miał rację bo
to jest po Twojej myśli, ja jednak uważam, że to wszystko nie jest takie proste. Może i młodziki chcą mieć starsze kobiety. Może i chcą... a dlaczego chcą? Żeby się czegoś nauczyć. Ponieważ to daje jakiś pestiż: Hej, poleciała na mnie starsza, mam coś takiego, co jej pasuje... albo młode podświadomie szukają Matki. Co się zaopiekuje, majtki wypieże, dupy da, obiad zrobi i jeszcze będzie wdzięczna, że się do niej odezwał. Pokażcie mi jakiegoś młodego chłopaka, który jest na tyle odpowiedzialny i mądry, żeby zapewnić starszej od niego kobiecie poczucie bezpieczeństwa. Bo tego chcą kobiety. Niezależnie od wieku, ale starsze chcą bardziej. Czuć się bezpieczne. A co może dać bezpiecznego taki młodzik? Starsza kobieta jest świadoma po pierwsze upływu czasu, a po drugie, że nie jest jedyna na swiecie. Prędzej czy później młode się zacznie oglądać za innymi kobietami... Jeżeli chcecie stałego związku ze starszą, to najpiew się zastanówcie czym takiej kobiecie chcecie zaimponować... zawartością spodni? Co macie takiego niesamowitego, oprócz "mogę wiecznie", żeby tą kobietę przy sobie utrzymać na dłużej i żeby czas spędzony z wami nie potraktowała jak zmarnowany...? Zastanówcie się. Starsza kobieta to nie byle siksa wakacyjna, której można wpuścić byle bajer nad morzem, albo puknąć raz i się panna zabuja. Uważam, że otio nie ma racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina34
może bym była zainteresowana - zależy skąd jesteś rok temu rozwiodłam się z mężem i szukam czegoś bez zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobietą! Kobiety nie bulwersujcie się. Czas mija równo dla każdego. Ale czas to święta rzecz, nie można zmarnować nawet chwili. Najważniejsz jest świadomość! Jeśli jesteś z młodszym mężczyzną w ogóle z jakimkolwiek mężczyzną, nie możesz się w nim roztopić1Musisz mieć swoje pieniądze, swoję pracę, swoje dążenia. Odejddzie jeśli jesteś starsza? Może i tak. Ale w każdym innym przypadku też odejdzie, jeśli będziesz w jego wieku też, jeśli będziesz młodsza wymieni cię na bardziej młodszą!!! Życie z drugim człowiekiem nie jest uwieszeniem się na nim, miłość nie polega na tym. Zacząć trzeba od siebie. To ty jesteś najważniejsza, to ty musisz zmienić myślenie z \"O Boże co ja zrobię jak on sobie pójdzie\", na \"jeśli pójdzie to będzie inny\"! Powtarzam jeszcze raz- każda chwila jest ważna. Byłąm z młodszym o pięć lat mężczyzną i to był cudowny czas. Nie czuję się na trzydzieści lat, wyglądam na 23. Ale jestem szefem, więc mam pewne starcze nawyki. Nuczyłąm się przy nim szaleństwa, totalnego wariactwa, jazdy bez trzymanki. I dlatego mówię, ze to był dobry czas, chociaż oczywiście pod względem intelektualnym,mentalnym nie dawał mi nic. ale nawet to było zabawne. Gdyby zrobił postęp może zostałabym z nim, ale niestety nie zrobił, chociażna pewno bardzo dojrzał. A łóżko? Cóż, nikt ni mie powie, ze ta sfera życia go nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł - 21
Jestem z województwa podkarpackiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł - 21
Jestem z województwa podkarpackiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gofik
malo tu zagladasz a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł - 21
Pragnę powiadomić iż nie wszyscy młodzi którzy szukają starszej kobiety szukają od razu mamuśki. Ja szukam takiej kobiety ponieważ zawsze mi się podobały kobiety starsze ode mnie, i sądzę że z taką mógłbym być na dłużej. Kto wie może na zawsze więc niekoniecznie szukanie mamuśki na krótko jest prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł - 21
cześć witam wszystkie panie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też myślę że
nie mógłbyś być dla mnie partnerem, jesteś samodzielny ? w jaki sposób chciałbyś mi zaimponować ? mam 28 lat i chyba nie mamsz mi zbyt wiele do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona biolona
chcesz żeby miał rację bo --> zgadzam się z Tobą. Ja nie zdecydowałabym się na związek z młodym chłopcem. otio --> każda chwila jest ważna, to prawda. Dlatego właśnie nie chcę marnować tych chwil na związek bez przyszłości i bez tego wszystkiego, o czym pisze "chcesz żeby...". Jeśli mam żyć z mężczyzną, ma to być mój mąż i ojciec moich dzieci. Właśnie dlatego, że nie mam już 20 lat i nie kręci mnie "chodzenie z chłopakiem". Jest mi już szkoda "każdej chwili". Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł - 21
Widzę ze nie macie najlepszego zdania na mój temat no cóż ja będę szukał dalej, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł - 21
Czy jest tu jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł - 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł - 21
Niestety muszę kończyć ale jeśli znalazłaby się jakaś pani która chciałaby mnie poznać podaję mój numer telefonu 509-811-346. Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie to niesamowita podróż, nasi znajomi, przyjaciele, partnerzy to nasi towarzysze podróży. jedni odchodzą swoją drogą, spotykasz następnych itd. Ważne,żeby życie przeżyć zgodnie ze swoim sumieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndrom małego chłopca
mamusia byłaby z ciebie dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×