Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paweł - 21

stały związek ze starszą

Polecane posty

Gość antylaa
Nie dziwie sie,ze taka jestes,bezpłodna kurwa nie rozumie ,ze zabiera młodosc chłoipakowi,ale to sie na tobie zemsci kurwo,bo on i tak cxie kopnie w dupe i to niedługi.jestes bezpłodna,wiec szybko bedziesz miaął menopauze ,a ona zrobi z ciebie zrzedliwa babą.i nie pomoze ci zastepcza kuracja hormonalna,bo jestes bezpłodna i na ciebie kuracja nie podziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestodwuletnia
To, że nie mam dzieci, nie znaczy, ze jestem chora na bezpłodność :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylaa
Ty masz kompleksy stara ruro,bo za takich młodych sie beirzesz.Bo wiadomo,ze takiemu młodemu wydasz sie boska pod kazdym wzgledem,bo to zycia nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylaa
czterdziestodwuletnia a jak nie jestes bezpłodna,to widac,ze kazdy facet miał cie w dupei,bo dziecka z toba nie chciał miec.I nei pisz,ze to ty nie chciałas miec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestodwuletnia
Uwierz mi, zna. Miał już niejedną dziewczynę, to że jest młody, nie znaczy że niedoświadczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestodwuletnia
22:58 [zgłoś do usunięcia] antylaa czterdziestodwuletnia a jak nie jestes bezpłodna,to widac,ze kazdy facet miał cie w d**ei,bo dziecka z toba nie chciał miec.I nei pisz,ze to ty nie chciałas miec Nie zdecydowałam się na dziecko z własnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylaa
antyla tyyyyyy ;-) o tak,piekne panie posuwasz ;-) pomarzyc sobie mozesz o pieknych i inteligentnych.Piekne i inteligentne nie patrza na zwykłych młodych chłopakow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochropus
czterdziestodwuletnia nie dyskutuj z antylaą, szkoda czasu i nerwów. Na bieżąco zgłaszam jej (?) posty do usunięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylaa
czterdziestodwuletnia nie zdecydowałas sie na dziecko,bo zaden facet nie chciał ciebie na stałe.Byli z toba do czasu.Kazdy miał cie w dupie.Jakby ktorys z facetow z ktorym byłas chciałby ciebie na stałę to i dziecko vby z toba chciał i namowił by cie na dziecko i chciałabys je miec.Nie chciał cie nikt,tylko nadajesz sie na pare latek ,o posuwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestodwuletnia
Ja zazwyczaj unikałam stałych związków :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylaa
ochropus a tobie co taki gul skacze :-) stare baby posuwasz :-) młodsze cie nie chca :-) Starsza ze wszelkimi wadami cie przyjmie,bo mysli,ze pana boga za nogi złapała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylaa
antyla tyyyyyy 13 lat,duza roznica,ale nie az tak jak roznica 22 letnia.Co taki dzieciak 20 letni moz emiec wspolnego ze stara 42 letnia baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllle
Antylla, czemu jesteś taka wulgarna..czytać się tego nie daje..Sądzisz, że takim słownictwem mozesz się popisać? Ohyda...i poglądy też dość prymitywne, chyba , że to prowokacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestodwuletnia
Powiedziałabym, że nawet 23- letnia różnica, bo za niecały miesiąc skończę 43 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylaa
czterdziestodwuletnia unikałas stałych zwiazkow,bo wiedziałąs,ze zaden facet nie bedzie chciał z toba byc na stałę,ze wczesniej czy poćniej beda mieli cie w dupie.Gdyby sie jakis naparwde w tobie zakochał,to by cie tak w sobie rozkjochał,ze byłąbys z nim i miałabys dziecko.,tylko,ze ciebie tylko grzmocvili i tak co pozostało do dzisiaj,.teraz cie grzmoci 20 latek i niedługo kopnie cie w dupe,no chyba,ze to jakis niedorozwój umysłowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochropus
antylaa, gul mi nie skacze bo i nie ma od czego - musialabys sie bardziej postarac by podniesc mi cisnienie. Mam juz poukladane w glowie i okreslony pomysl na zycie i mam w d... uzym powazaniu kto co sobie o tym mysli. zastanawiajace sa te Twoje przytyki dotyczące dzieci - jakas trauma ? Syndrom niedopchniecia Ci dokucza ? pozdrawiam wiosennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestodwuletnia
Rozkochał mnie w sobie, co z tego że ma 20 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylaa
jestem wulgarna,bo taka stara idiotka nie ma swoich dzieci a pieprzy,ze nic złego nei robi jak zadaje sie z 20 latkiem.Gdyby stara dziwka miała syna 20 letniego,to inaczej vby patrzyłą na zycie,ale taka stara ktorej nikt nie chciał nie potrafi zrozumiec,ze zabiera młodosc chłopcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestodwuletnia
ochropus: a Ty masz starszą partnerkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestodwuletnia
Antylaa: niektórzy wcześniej dojrzewają. On już swoją młodośc przeżył należycie :) Wyszumiał się i dojrzał na tyle, by być w stałym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylaa
ochropus pomysl na trzeźwo.Masz 20 letniego syna ktora przyprowadza do domu 43 letnia kobiete z ktora chce zyc.BYłbys szczesliwy? Na epwno nic nie zrobuiłbys ,ale na epwno eni byłbys szczesliwy i na pewno nei arz tej starej babie kurew bys nawsciskał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylaa
czterdziestodwuletnia 43 letnia kobieto zamilcz.Nie masz dzieci,to nei wypowidaj sie na ten temat. Jeszce cie los dotkliwie pokarze,ze marnujesz zycie 20 letniemu chłopcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestodwuletnia
Bo ty najlepiej wiesz, że mu marnuję życie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylaa
czterdziestodwuletnia w stałym zwiazku 20 latek OK.ale nie z taka stara lafirynda,egoistyczna,co patrzy tylko na siebie,Jakbys była normalna,powazna kobieta,to nei dopusciłabys do tego.No moze spotkania na seks i tylko tyle,ale nie zwiazek 20 latka ze stara 43 letnia baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochropus
czterdziestodwuletnia, tak - już o tym wspominałem. antylaa, jeśli byłaby taka jego wola to bym ją uszanował, decydując za syna tylko go krzywdzisz - przykre to i okrutne zarazem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestodwuletnia
A jaka różnica między Wami jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylaa
ochropus nie peioprz facet.Nic bym nie zriobiłą,ale niestety dzieciak miałbyt spaczone spojrzenie na zycie.Taki 20 latek powinien przechodzic miłostki z rowisniczkami,bawic sie,uczyc,wyjezdzac z przyjaciołmi a nie ze stra baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylaa
ochropus modl sie chłopie aby w przyszłosci twoj syn,al;bo twoja corka nie przyprowadzili do domu o 23 lata starszego partnera,bo mimo,z enie miałbys na to zadnego wpływu,to niestety przezywałbys ten zwiazek bardzo i wiedziałbys,ze kiedys sie on rozpsadnie i chłopak bedzie miał jakby wyciete z zyciorusu pare latek,bo zamiast w groinie rownolatkow lub ciut starszych znajomych sie obracac,obracał stara babe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestodwuletnia
I właśnie na wyjeździe z przyjaciółmi poznał mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antylaa tylko patrzec jak kompleks Edypa w "synusiu mamusi" wyzwolisz :) czterdziestodwuletnia - 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×