Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paweł - 21

stały związek ze starszą

Polecane posty

Gość jakas tam 33-latka
witam.Mam 33 lata i partnera 11 lat mlodszego, mieszkamy od kilku miesiecy razem i jest to dojrzaly ,dzielacy wszelkie obowiazki domowe na pol chlopak..planujemy razem przyszlosc i nigdy nie mialam bardziej wrazliwego,dobrego, pomocnego i madrego mezczyzny obok siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CreamPolo
czterdziestojednoletnia, zamierzasz się kiedykolwiek ustatkować, czy zawsze prowadzić się tak jak teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestodwuletnia
Skończyłam w międzyczasie 42 lata, więc zmiana nicku. Nie wiem. Pożyjemy, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dina30
Do czterdziestodwulatki :) Moim zdaniem, jesteś cudowną pełną energii kobietą, której zachowanie w pełni pochwalam! Obrzydliwy jest fakt, że na tym forum w sposób daleko odbiegający od podstaw elegancji i dobrego wychowania, leczą się tu i wypowiadaja Panowie. których pewnie żony i kobiety zostawiły dla młodszych!Panowie, czy nie tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artipa28
chcialbym sprobowac ze starsza kobieta,czy jest tu jakas pani z lubelskiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestodwuletnia
Dina30: dziękuję bardzo za miłe słowa, szkoda że wielu ludzi myśli inaczej niż Ty. Napisz do mnie na mejla: 67eve@wp.pl, to pogadamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomomomo
Dina30--piszesz,ze panowie piszacy tutaj lecza swoej niepowowodzenia ze str.swoich zon ktore rzuciły ich dla młodszych facetow. A panie tutaj piszace,po co tutaj pisza?Przeceiz osoba w pełni szczesliwa nie musi tego szczesia ogłaszac całemu swiatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Jakas Tam 33-latka... Mam pytanie, jak zareagowala rodzina Twoja i Jego na wiadomosc, ze jestescie razem? Ja jestem ta starsza (10 lat roznicy) i mam problem z Jego rodzina.. Pozdrawiam. D_B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestoczeroletnia
ja mam problem. mam 12 lat młodszego męża który na okragło chce sie kochać a dla mnie sex może nie istnieć zmuszam się wykręcam. na tym tle jest coraz więcej nieporozumien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestodwuletnia
łomomomo: ja tu piszę po to, by pokazać innym, że można mieć młodszego chłopaka i że to nic złego. Bo niestety wiele kobiet ma wątpliwości w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
czterdziestodwuletnia :-) smieszna jestes :-)a po co komus pokazywac,udawadniac :-) Jak ktoras ma jakeis watpliwosci,to Ty ich na pewno nie rozwiejesz,bo kazdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam 40-latek
witam.Mam 43 lata i partnerke 11 lat mlodsza, mieszkamy od kilku miesiecy razem i jest to dojrzala ,dzielaca wszelkie obowiazki domowe na pol ..planujemy razem przyszlosc i nigdy nie mialem bardziej wrazliwej,dobrej, pomocnej i madrej kobiety obok siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam 40-latek
do "jakis tam 40-latek" Moim zdaniem, jesteś cudownym pełnym energii mezczyzna, którego zachowanie w pełni pochwalam! Obrzydliwy jest fakt, że na tym forum w sposób daleko odbiegający od podstaw elegancji i dobrego wychowania, leczą się tu i wypowiadaja Panie. których pewnie mezowie i faceci zostawili dla młodszych!Panie, czy nie tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochropus
"...leczą się tu i wypowiadaja Panie. których pewnie mezowie i faceci zostawili dla młodszych!Panie, czy nie tak????". Nie jestem kobietą ale zapytam - i co z tego?. To miejsce właśnie po to jest przecież ! Czy im już się nic nie należy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinek87
Witam .. ja mam taki maly problem mi sie tez podobaja starsze kobiety i chcialbym pros was o rade a w szczegulnosci panie co robic wiec ja mam 23 lata a od 3 lat spotykam sie z pewna kobiea ktora jest starsza odemnie o 8 lat zaszwe mi sie podobala a jakos ostatnio zaczelem cos do niej czuc tylko oto chodzi ze ona mnie traktuje jako kolege i co teraz mam robic ??? dac sobie spokouj i wlaczyc tryb kolezenstwa( ciezko troszke bedzie) czy sie starac i brnac w to dalej jak wy byscie postapily i co wogla o tym sadzicie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolaolaa
jestem po 40,lubię duzo młodszych facetow i vice versa,ale jakbym dowiedziaal sie,ze jakas duzo starsza kobieta spotyka sie z moim 20 letnim synem to takiej bym ślepia wydłubała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestodwuletnia
To hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolaolaa
czterdziestodwuletnia--co Ty mi wyjeżdzasz z hipokryzją. Każdy czlowiek jest w czymś hipokrytą. I moge sie załozyc,ze Ty rowniez nie byłabys szczesliwa jakby twoj syn 20 letni przyprowadził do domu swoja "dziewczyne" 40 letnią i oznajmił,ze to miłosc jego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestodwuletnia
Nie mam dzieci, za to już nieraz zdarzało się, że rodzice moich partnerów bardzo niechętnie patrzyli na mnie. Poza tym, czemu uważasz, że Twój syn byłby nieszczęśliwy w takim związku? Czy Twój młodszy chłopak jest z Tobą nieszczęśliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylaa
czterdziestodwuletnia bezdzietna starsza kobieto,nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz pojecia.Nie masz dzieci,wiec nie potrafisz zrozumieć,ze stra baba nadaje sie tylko do seksu,a nie do zwiazku z 20 latkiem.To samo dotyczy młodych kobiet i starych mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestodwuletnia
Mam pojęcie, gdyż sama jestem związana z 20-letnim chłopakiem. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestodwuletnia
I nie uważam się za "starą babę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochropus
drogie panie, po co te kąśliwości i przytyki. Nikt tu nikogo nie zmusza do przyznanie racji drugiej stronie. Jesli komuś taki a nie inny układ odpowiada to jego sprawa i wara wtykać nos osobom trzecim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestodwuletnia
Na szczęście rodzice mojego obecnego chłopaka szanują jego wolność i akceptują jego wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylaa
czterdziestodwuletnia jestes stara nbaba ktora wypacza psychike młodemu chłopcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylaa
czterdziestodwuletnia stara idiotko,oni sa postawieni w tej sytuacji,ze ciebie maja za nic,jestes dal nich stara kurwą a po prostu nie chca z synem sie kłocic,.bo i tak wiedza,ze ich syn podupczy starą kurwe ktora i tak w ciaze nie zajdzei,bo bezpłodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestodwuletnia
Nie wypaczam mu psychiki. Mam za sobą wiele związków i romansów z młodszymi, żadnego z nich nie skrzywdziłam, wprost przeciwnie - związek/romans ze starszą jest korzystny dla chłopaka. Dla kobiety też, pozwala czuć się docenianą :) A w moim przypadku również kochaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylaa
Załosna stara kurwa z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestodwuletnia
22:50 [zgłoś do usunięcia] antylaa czterdziestodwuletnia stara idiotko,oni sa postawieni w tej sytuacji,ze ciebie maja za nic,jestes dal nich stara k**wą a po prostu nie chca z synem sie kłocic,.bo i tak wiedza,ze ich syn podupczy starą k**we ktora i tak w ciaze nie zajdzei,bo bezpłodna. Masz kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestodwuletnia
antylaa: jesteś kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×