Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paweł - 21

stały związek ze starszą

Polecane posty

Gość Anonim89
Mam 19 lat i uprawialem sex z moja nauczycielka od dodatkowego anglika :) moze nie jest jakos bardzo atrakcyjna ale zgrabna itp. ma 33 lata :)) ..i do wszystkich ktorzy tez by chcieli mowie ze to nic szczegolnego.. ale w sumie bylo fajnie tylko potem jakos tak dziwnie bylo jak sie widzielismy hehe :P ...ale zapamietam do konca zycia :) Bo idac do niej do domu na zajecia czlowiek sie nie spodziewal :)lol mysle ze ok 40% kobiet wlasciwie panien (nie zameznych) ma duza ochote przespac sie z duzo mlodszym :) pozddrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane panie
mam 40 moj maz 30 i jest cudownie.Jestesmy 10 lat razem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artipa28
ja rowniesz lubie starsze od siebie kobiety maze o takiej!!!jestem z lubelskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davidekk
Mam 17 lat i spotykam się z trzydziestotrzylatką. I CO WY NA TO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
dajcie juz spokoj z tym wiekiem..LUDZIE!!!! wiek jest bez znaczenia jezeli ludzie sa szczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1611
Czesc wszystkim własnie kochani wiek nie ma znaczenia w milosci ci ktorzy naprawde kochaja sercem to nie mysla o sytuacjach materialnych o tym czy partner odejdzie czy nie odejdzie za rok dwa czy trzy po prostu sa szczesliwi na dobre i zle ja tez mam troszeczke po trzydziestce od jakiegosc czasu spotykam sie z mlodszym i to sporo mlodszym ale jestem szczesliwa i to chyba najwazniejsze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davidekk
A właśnie, Misia, jak tam Ci się układa z Twoim ukochanym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkooo
a moze znalazla by sie jakas dojrzala kobieta z warszawy lub okolic co chciala by sprobowac zwiazku z duzo mlodszym facetem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1611
Do Dawidek-U mnie ok milosc kwitnie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciał se podymać a wśród rówieśniczek nie ma szans. Jest nawet takie przysłowie: \"na starej piczy młody kutas ćwiczy\" :classic_cool:. Myślę, że dla dojżałej kobiety dopuszczanie to swojego tyłka niewyżytych małolatów to dużo większe poniżenie niż prostytucja. Bo to też rodzaj łatwizny w sumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
Archeolog to wymarzony mąż, im żona starsza tym bardziej się nią interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestojednoletnia
Joozek, po pierwsze naucz się ortografii. Po drugie, nie czuję się upokorzona dobrym seksem z fajnym, młodym chłopakiem (lubię takich do 25 lat). Młody facet wszelkie braki nadrabia młodzieńczym wigorem. Owszem, zdarzają się totalnie beznajdziejni w łóżku (np. taki jeden dziewiętnastolatek, który już po paru namiętnych pocałunkach się spuścił.) Na koniec dodam, że zawsze lubiłam młodszych, pierwszego chłopaka miałam w wieku 16 lat, on miał wtedy 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddareczek
czterdziestojednoletnia-->>> a moze bysmy się poznali jesli jestes z warszawy lub okolic zapraszam na meila niestety ty swojego nie podalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czterdziestojednoletniej
co widzisz w takich młokosach? naprawde sa dobrzy w sexie? kiedy mieli sie tego nauczyć? jakos mnie to dziwi. No chyba że lubisz ostre rżnięcie i nic więcej. taki pod 30 to tak. jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
do "pawel-21" albo to prowokacja albo drogi pawelku nie szukaj na sile, co ta za bzdury..szukam starszej pani? co to jakis samochod czy inna rzecz ktorej potrzebujesz i oglaszasz wszystkim dookola...poczekaj niech zycie samo podsunie ci tak pania z otoczenia a wtedy gdy sie w niej zakochasz to postarsz sie byc z nia! a tak to wyglada to jak jakas tania blazenada i nie dziwie sie ze zadna normalna kobieta nie odpowiada na tak bzdurne oswiadczenia..no ale coz? czego mozna spodziewac sie po 21 chlopaczku...calkowita niedojrzalosc umyslowo-emocjonalna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
a do wszystkich pan..to czy ktos jest dobry w lozku nie zawsze uwarunkowane jest wiekiem..tylko temperamentem danego faceta. Mam w pracy kolege 55 lat, ktory chce robic to codziennie , ale zona juz nie chce. Ja tez moge kochac sie z kobieta codziennie i nigdy nie mialem z tym problemu. Seks to nie sprawa wieku tylko uczuc i charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
mialem na mysli "dobry seks" :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
ddareczek i pawelek21..pozyjecie troche dluzej to sami zobaczycie o co tak wlasciwie chodzi w zyciu..narazie to tylko hormony i hormony i ten nieukielznany poped seksualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
starsze panie potrzebuja czegosc wiecej od mezczyzny niz tylko waszej sprawnoscie seksualnej...oczywiscie oprocz nimfomanek..bo te to juz calkiem inny temat! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestojednoletnia
ddareczek, nie kręcą mnie faceci poznani przez internet :] "do czterdziestojednoletniej", a kto powiedział, że dobry kochanek musi być doświadczony? Ja najbardziej lubię młodzieńczy wigor, lubię jak chłopak przy mnie nabiera doświadczenia i dojrzewa seksualnie. Wiem, że piszę troszkę nie na temat, bo temat brzmi: "stały związek ze starszą", a z doświadczenia wiem, że stały związek dojrzałej kobiety i młodego chłopaka jest skazany na niepowodzenie. Ale romans bez zobowiązań? Jest dobry dla obydwu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddareczek
czterdziestojednoletnia---->>> to moze chociaz w meilu podpowiedz gdzie cie moge poznac w realu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
"czterdziestoletnia" romans ..romansem ale nigdy nie wolno bawic sie z uczuciami bo potega uczuc przerasta nas...wiazac sie z kims dla romansu nie mozna zapomniec o uczuciach i potegi jaka jest milosc...ja tak sie zabawilem i dlugo cierpialem po takim zabawnym romansem od samego poczatku bez przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
odradzam wzystkim takiej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
"ddareczek" dlaczego idziesz na latwizne??? czy jestes az tak beznadziejny, ze laski w twoim wieku nie chca sie nawet na ciebie spojrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smp
"a z doświadczenia wiem, że stały związek dojrzałej kobiety i młodego chłopaka jest skazany na niepowodzenie. " czterdziestojednoletnia, nawet nie wiesz jak BARDZO się mylisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
"smp" przestan! ogolnie ona ma racje, sa oczywiscie wyjatki, ale takie zwiazki udane to rzadkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smp
Wiem że ma rację myślicielu. Ale po co popada w skrajność? "jest skazany"........., wcale nie jest skazany, choć może i często tak się dzieje. Ona pisze że "jest skazany", to ja piszę że "bardzo się myli' , i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
do wszystkich na tym topiku.... jeste taki film "Prime" w ktorym gra Uma Thurman zakochujaca sie w mlokosie, dobrze ukazuje ten problem...zobaczcie..naprawde warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×