Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strongman

najlepsze są niedostępne kobiety

Polecane posty

Gość strongman

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strongman
mam na myśli oczywiście gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strongman
to też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strongman
za dużo łatwych, pchających się do każdego wyra..lepiej zdobywać nawet bardzo długo niż dostać wszystko na tacy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram popieram popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maro
no właśnie ja jestem w trakcie podboju 23letniej kobiety, która jest totalnie inna od wszystkich z racji swej niedostępności i to kręci bardziej niż karuzela :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci teraz myślą, ze wystarczy zamachać kluczykami od samochodu, zadzwonić na *500 z najnowszej komórki i udawać rozmowe, ubrać gatki z big stara z wyprzedaży (chociaż trafiłam ostatnio fajne ;)), powiedzieć cześć maleńka a ja padnę i powiem Panie mój jestem Twoja...teraz koledzy trzeba się nieźle nagimnastykowac zeby poderwać dziewczynę na poziomie, a sam mc donald nie wystarczy teraz... buziaki dla Panów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja odmienna teoria
Kobiety sa niedostępne dla meżczyzn, którzy ich nie interesują. Mężczyzna moze zdobyć kobietę (jeśli w takich kategoriach o tym mówimy ;) ) tylko wtedy, kiedy ona tego chce. Kobieta jest niedostępna, bo cCę olewa po prostu. Namolny Ty... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? Ja ich lubię :) Wprawdzie połowa chyba cierpi na brak przyrodzenia i innych typowo męskich atrybutów, ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka jest różnica pomiędzy kobietą a mężczyzną kiedy rozpinają spodnie? jak kobieta rozpina spodnie to nie wypada jej mózg...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"teraz koledzy trzeba się nieźle nagimnastykowac zeby poderwać dziewczynę na poziomie, a sam mc donald nie wystarczy teraz... buziaki dla Panów" a ja ciągle mam wrażenie że pieprzycie farmazony a prawda jest taka, że jak facet się podoba to wiele robić nie musi a wszystkie wątpliwosci i tak rozstrzygane są na jego korzyść. a jak się nie podoba a będzie się bardzo starał to może coś z tego wyjdzie i panienka z łaski obdarzy go jakimś zainteresowaniem. przynajmniej dopóki nie znajdzie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" faceci teraz myślą, ze wystarczy zamachać kluczykami od samochodu, zadzwonić na *500 z najnowszej komórki i udawać rozmowe, ubrać gatki z big stara z wyprzedaży (chociaż trafiłam ostatnio fajne , powiedzieć cześć maleńka a ja padnę i powiem Panie mój jestem Twoja...teraz koledzy trzeba się nieźle nagimnastykowac zeby poderwać dziewczynę na poziomie, a sam mc donald nie wystarczy teraz... buziaki dla Panów" błędny tok myslenia... teraz jest tylu dekli i innych bezjajecznych, że kobieta musi sie nieźle nastarać, zeby miec takiego fajnego :D Ps dzieki Złośliwa :D Ps 2 - co to znaczy "zadzwonić na *500 z najnowszej komórki" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja odmienna teoria
cały kunszt kobecego flirtu polega na tym, zeby sprawić , że mężczyzna jest przekonany iż to on jest zdobywcą. Podnosi mu się poziom testosteronu, co jest z pożytkiem dla nas, kobiet przeiceż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja odmienna teoria
tym bardziej, że bezjajeczność facetów to plaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja ciągle mam wrażenie że pieprzycie farmazony a prawda jest taka, że jak facet się podoba to wiele robić nie musi a wszystkie wątpliwosci i tak rozstrzygane są na jego korzyść" dokładnie tak jest ofermo... Jesli lasce majty spadaja na sam widok faceta, to nawet gdy on pluje na nią, ona sie cieszy, że facet dba o jej ochłode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×