Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strongman

najlepsze są niedostępne kobiety

Polecane posty

Bo każde dziecko, niezależnie od płci, powinno się wychowywać tak, żeby samo sobie dało radę w życiu. A nie synka tak, żeby sam sobie uprać ciuchów nie mógł, bo od tego będzie żona. I cókę nie tak, że ma nie umieć wymienić korków jak się spalą, bo od tego będzie miała faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zws, jasne, że tak, swiadczy o umiejętnosci wpasowania jednego elementu w inny :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia - podobnie jak tylko w Polsce istnieje taki kult kobiet.. a wam sie wydaje, ze jestescie tu źle traktowane... za granica nikt sie z babami tak nie cacka jak tutaj - przepuszczanie w drzwiach, całowanie w reke, pomniki matki Polki itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorzny spąsor
A z czym Ci się kojarzy, Wkurzona, skoro zaczęłaś wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja odmienna teroia
nie, wychować to złe słowo nakłonić do współpracy :) - to lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamorzny, nie mam nic przeciwko, przydadzą się tacy dzielni i zaradni chłopcy w czasie kolejnej wojny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorzny spąsor
Dziękuję, Dragonko, za przyjacielską radę. No, może moja pisownia i pierwszorzędna nie jest, ale z wbijaniem gwoździ radzę sobie zupełnie nieźle. Mam nadzieję, że to docenisz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja odmienna teroia
komiczne :) ... kwiatki na dzień kobiet --- superwydajne płyne do mycia naczyń -- inteligentne (sic!) pralki :) to wszystko mamy, ale niewdzięcznice, nie doceniamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos zarazdnosci i wychowania facetow nie wiem co to wychowanie, dla mnie to obce pojecie moj maz przychdzi z pracy to albo bawi sie z dzieckiem, albo myje naczynia, albo idzie sprzatac, albo cokokolwiek co jest do zrobienia. Nie pamietam zeby zaraz po pracy siadal i pil piwo czy ogladal tv. Ja go tego nie nauczylam, nie nauczyli go tez tego w domu bo jako jedyny obowiazek bylo sie uczyc. To wszystko wychodzilo i wychodzi z jego wlasnej inicitaywy i to ze jest pracowity. kurcze.... dobrze mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne - przepuszczanie w drzwiach to takie pierdoły. które nie mają znaczenia. Spójrz jak się traktuje w Szwecji kobiety - chodzi mi o prawo, jakie tam ma prawa kobieta z dzieckiem, a jakie tu. To jest dopiero przepaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
komis przepuszczana w drzwiach jestem wszedzie a calowanie w reke to ohyda. wzdragam sie jezeli ktos sie do tego pali. ale dzieki bogu od lat juz tego nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorzny spąsor
Wprawdzie z moją pisownią, Dragonko, pierwszorzędnie nie jest, ale z wbijaniem gwoździ radzę sobie zupełnie nieźle. Mam nadzieję, że to docenisz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorzny spąsor
bo ja w zasadzie jestem idiotą, ale nie mówcie mi tego, bo mi ptaszyna opada wtedy :( :( Ja w zasadzie boje się kobiet :( zostałem przez nie bardzo niegdyś skrzywdzony. To był dzień, kiedy mi nie stanął jak moja partnerka puściła mi w usta bąka :(( Chce mi się ryczeć :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
pola moje lenistwo kafeteryjne wzrasta :) trzy litery jeszcze moge wpisac no i kojarzy sie z aws a to moja ukochana partia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorzny_spąsor
Znamy się za krótko, Palola. Ja nie takie już tutaj nicki posiadałem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię tematów feministycznych, bo to jest gadanie bez przerwy na ten sam temat, bez efektów... Zaraz przejdziemy do prawa do aborcji itp..., a co z facetem, który nie chce mieć dziecka, a nie może decydować? Mozna tak bez końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ poradzcie mi jak zakończyc znajomośc z kolezanką ??? czy jak napisze jej że " nasza znajomośc nie ma sensu ,życze powidzenia w życiu i się do mnie nie odzywaj " czy to nie jest zbyt chamskie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorzny_spąsor
Wkurzona? Ale po co Ci moje uwodzenie, skoro Ty posiadasz małżonka? No dobrze, załóżmy, że zacznę Cię uwodzić. A co będzie, jeśli skutkiem mojego uwodzenie Ty popadniesz w uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mną się nikt nie cacka, ale ja sama też nie umiem odkręcić tego pod zlewozmywakiem, czy zrobić przedłużenia do słuchawek, wymiany końcówki do ładowarki laptopa (np) i żadna koleżanka mi nie pomogła, tylko jednak jacyś mężczyźni .... Moze jednak trzeba czasem docenić ojczyznę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Spójrz jak się traktuje w Szwecji kobiety - chodzi mi o prawo, jakie tam ma prawa kobieta z dzieckiem, a jakie tu. To jest dopiero przepaść." Szwecja to kiepski przykład, bo to kraj skrajnie socjalistyczny, niemalże utopijny... Ps co do pralek to polecam takiego małego elektroluxa jakiego ja mam :) Jak sie nastwai na 1500 obrotów, to nawet suszarka nie jest potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
naprawdę umiejętność wbijania gwoździ to takie decydujące kryterium dla kobiet. no nie wiedziałem. kiedyś prawie natrzaskałem jakiegoś dresa-idiotę którego zobaczyłem w knajpie z młotkiem za pazuchą. myślałem, głupi, że skurwielowi się zadymy chciało i zdziwiłem się nawet że tak wymiękł. a tu się okazuje że on na podryw z tym młotkiem przyszedł a to ja zacząłem awanturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
poradzcie mi jak zakończyc znajomośc z kolezanką ??? czy jak napisze jej że " nasza znajomośc nie ma sensu ,życze powidzenia w życiu i się do mnie nie odzywaj " czy to nie jest zbyt chamskie ?? napisz jej, ze ja kochasz, jutro chcesz sie oswiadczyc i zaprosisz na slub licznych znajomych z internetowego forum, na ktorym zalisz sie od miesiecy, ze jestes za chudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie każdy przykład, który Ci nie pasuje, jest kiepski. Gadaj głupi z kołowatym. Twój przykład z całowaniem w rękę też jest kiepski. Większość kobiet tego nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi po prostu o to, że facet nie ma być sierotą, ale w kwestii charakteru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×