Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanie1887

GARNIER roll on Płaski Brzuch stosował ktoś????

Polecane posty

Gość kochanie1887

czy wypróbował ktos juz nowe "dziecko" GARNIER????? jakie macie opinie na ten temat??? ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magida
PODOBNO działa. Z brzuchem nie mam problemów, za to z pupą itd., szkoda gadać. Czy znalazła się jakaś niepokorna, która stosowała ten roll-on na dolne partie ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania dziś 2202
Kupiłam bo miałam za dużo pieniędzy, bo ładne opakowanie, bo pisze że skuteczny bo pomyślałam sobie o jedenj czerwonej bluzce do której taki płaski brzuch by się przydał. I co? Pierwszy dzień, masuj masuj wcieraj wcieraj. Stwierdziłam później, że niby będzie mi się chciało tak codziennie? BUHAHAH. Wstaje rano drugi dzień i patrze jakby tego kuźwa było mniej! patrze do lustra, macam się ile mogę no i nie da się ukryć, JEST PłASKi ( no nie jest taki modelkowy, ale widać że bardziej płaski) Po pierwszy dniu odczułam różnicę, postukałabym się w głowę najpierw, dziś znów partyjka, jak to tak na dłuższą metę to wykupuję cały koncern. I będę się masować do końca swoich dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 limonki
kupiłam, już jakiś czas temu, stosowałam jakieś dwa tygodnie, bo później mi się nie chciało...nie zobaczyłam żadnych efektów. Teraz stoi na półce i straszy. Szkoda wydawać pieniędzy, tak myślę. Peeling algowy za to zdziałał cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×