Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AgnieszkaKicia

Z iloma partnerami mialyscie sex, i kiedy zaczelyscie to robic?

Polecane posty

Gość AgnieszkaKicia

Ja mialam 17 lat i 4 msc. Do tej pory kochalam sie hmm... z 5 chlopakami, najdziwniejsze jest to ze z pierwszym sex byl najlepszy... Duze palki sa zle i male zle, najlepszy to rosmiar europejski 15 cm i troszke grubawy. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja takiego doswiadczenia
to nie mam. spalam z jednym. mam 28 lat. a pierwszy raz jak mialam 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluu
Cnotę straciłam jak miałam 15 lat to był jednorazowy wyczyn( kolega mnie upił i wykorzystał). Potem było nawet fajnie ale nie za często. Dziś mam 28 lat i do tej pory spałam z 7 facetami. Jestem już mężatką i mam małe dzieci od kilku lat z jednym facetem. Jako młodziutka dziewczyna myślałam że seks równa się z miłością. Faceci niestety tak nie myśleli, potem z tego wyrosłam. troche żałuje że nie dotrzymałam cnoty do ślubu ale madra po fakcie jestem. Miałam 2 super kochanków , pierwszy na kilka nocy a drugi jest teraz moim mężem - wyrafinowany kochanek, przystojny tylko troche ma za długiego... Sex jest fajny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***coco***
z 1 ktory bedzie w tym roku moim mezem mialam 19 jak stracilam jestes super atrakcyjna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala26
Ja jak miałam 21 lat. Dzis mam 26lat i miałam tylko jednego i tak do tej pory tylko z meżem. Chociaż można powiedziec że był w trakcie jeszcze jeden lecz to był taki jedno razowy sex przerywany. Sama nie wiem do tej pory czy można powiedziec ze spałam z tym gościem.A chodziłam zwieloma chłopakami ale z nimi to inne rzeczy robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżoan have sex znaczy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesli ja spalam
pierwszy raz z facetem jak mialm 25 lat, a wczesniej z dziewczyna jak mialm 15 to czy to sie liczy ze z dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in my opinion
liczy się 'a jeśli ja spałam' gdyż w pytaniu jest 'z iloma partnerami' czyli można to rozumieć, że i o partnerkę chodzi, zależy kto co miał na myśli zadając to pytanie. A chyba nie ma tu na forume dyskryminacjone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak mialam 18 lat. jak na razie tylko z jednym. mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
nawiązując do tekstu wyżej, ja nadal chcę aby seks był związany z miłością, i tak mam, kochałam się dotąd z jednym partnerem, moim narzeczonym mam 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -heh-
ja mialam 15 lat, teraz mam 22, sex uprawialam tylko z moim teraz juz mezem :) mam juz prawie 2 letniego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezjaxxxxxx
mam 30 ,mialam 5 partnerow sexualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
i mialam 4 partnerów... :) a zaczelam jak mialam prawie 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 19,spalam tylko z jednym,on mial 20, jestesmy razem 3 lata, zareczylismy sie w listopadzie 2006.Mysle ze ebdzie moim pierwszym i jedynym:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaxxx
Ja mam 23 latka, zaczelam jak mialam tez 17 a spalam juz z uuuu 7-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *nika
pierwszy raz bardzo udany w moje 17 urodziny. teraz mam 19 lat a partnerow mialam 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oona
17 lat pierwszy raz, 3 partnerów z obecnym jestem 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat 1 partner
do dzisiaj :) tj. 7 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieć seks ... lol. Kochanie choć pomieć seks ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tu wam cos opowiem. Jak poznałam obecnego faceta, to spotykałam się jeszcze z tym poprzednim. Jednego razu kochałam się własnie z tym obecnym, kilka razy. No i tak jakos po czwartym razie dzwoni mój tel. Odbieram a tu Piotrk tzn. ten poprzedni, i mówi abym prędko przyjechała bo mu się chcę. Więc pojechałam, zaczął od lizania cipulki, a miałam tam cztery wytryski, wczesniej byłam w łazience, ale zawsze cos zostaje, a on lizał aż mu się uszy trzęsły. I tak faceci liżecie nie swoją spermę, zamiast zlizywać własną z ust swoich kobiet.Ten obecny facet to mój mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikropenis
dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberrek
ja z 3 facetami 15 kobietam i 2 transeksualistam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazkaaaaaaaa
a dla mnie cały czas seks bez miłsoci nie istnieje, mam 25 lat, jednego faceta z ktorym znalazłam sie w łozku jak mialam 21 lat i mam w planach juz z nim zostac bo jest moim ideałem. All:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Gilznoska
licze i licze... i nie moge sie doliczyc.... wróc ... bedzie gdzieś ok 20 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _zapytajnik_
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka24
wazkaaaaaaaa ---->To ja podobnie!Pierwszy raz w wieku 21lat,teraz mam 24.Jestem z moim narzeczonym od 5lat (w narzeczeństwie 4miesiące).Jest moim pierwszym i jedynym partnerem seksualnym! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaWawa
24-25 lat i jeden partner to musicie byc wybitne pasztety, tu nie chodzi o kurestwo ale zycie jest zyciem, kazda ma ich niestety wiecej. Z doswiadczenia ludzi wynika ze majac jednego partnera po latach dojdzie do zdrady bo zawsze jest sie ciekawym " jak to jest z innym" Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 i na tym zakańczam, a wczoraj 2 dębowe, i też zakańczam z piwem, nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×