Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AgnieszkaKicia

Z iloma partnerami mialyscie sex, i kiedy zaczelyscie to robic?

Polecane posty

Gość gość
Miałam 17 lat a moim pierwszym był jakiś zanjomy naszego sasiada dwa dom dalej. Ogólnie szybko zaczęłam i troche szalałam. Uroda tez raczej mi utrudniała monogamie bo non stop zawsze byłam adorowana. W sumie to przez 8 lat do ślubu miałam kilkunastu facetów (15-16). Po ślubie przez kolejne 8 lat dwa soki w bok. Bardzo się staram aby tych skoków było jak najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam 11 lat, było dwóch jednocześnie, potem około 10 w różnym wieku i także sex z braćmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 11 lat i spałam z 10 chłopakami nie tylko jeszcze z każdym uprawialiśmy sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma ochotę na telefoniczny seksik? Jestem młodą fajną laseczką, która często sama zostaje w domu - mam na imię Maja tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://seks-telefon.eu/ jestem na samej górze:) Poznajmy się. Chciałabym posłuchać jak osiągasz orgazm a ja również będę się przy Tobie masturbować przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 23 lata i czekam az znajde do tego tą odpowiednią osobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martales
mam 17 lat,cnote straciłam przed 12-tymi urodzinami,z inną starszą dziewczyną która włożyła mi dildo,było super i robię to tylko z dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 17 partnerów a zaczęłam mając 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz zrobiłam to z bratem , jak skończyłam 17 lat.On jest 10 lat starszy , więc doświadczony i nic się nie bałam .Było to 3 lata temu.Brat od 8 lat mieszka w Niemczech i zawsze to robiliśmy , jak przyjeżdżał do domu.U nas lub wyjeżdżaliśmy niby na wycieczkę, wynajmowaliśmy hotel i wiadomo.Raz byłam tydzień u niego.On ma tam małe mieszkanko , dwa pokoiki.Poczułam się tam jak u siebie. Teraz kończę technikum , brat znalazł mi od lipca pracę i będziemy bez przeszkód razem.To wspaniałe.Codziennie będziemy mogli się przytulać i nie tylko. Oczywiście prowadzimy grę pozorów dla rodziny i znajomych. Niecierpliwie czekam końca czerwca, gdy przyjedzie na tydzień na urlop i pojedziemy już razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwszy raz miałam w wieku 16 lat i do tej pory miałam 14 k***sków w mojej cipuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam , że również czasami fantazjuję o seksie ze starszym bratem , najlepiej nas dwie siostry i on , ale żeby żyć z bratem jak w powyższym poście , to już gruba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam 16 lat jak pierwszy raz dałam, miałam wielu partnerów ale nigdy z nikim z rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam 16 lat przy pierwszym razie.Na weselu , z jednym z kolegów kuzyna , który się żenił.To był hotel na Mazurach , ten chłopak prawie od początku koło mnie się kręcił , kilka razy razem tańczyliśmy , był pewnie z 10 lat starszy.Załatwił klucz do jednego z pokoi i po oczepinach znikliśmy do rana.Byłam swobodna po kilku drinkach i nawet śmiała , sama go prowokowałam i zachęcałam. Najgorzej po fakcie się bałam , bo robiliśmy to bez gumek a on trzy razy we mnie kończył, ale chyba dni były niepłodne i skończyło się na strachu a jego więcej nawet nie widziałam , mimo obietnic że będzie przyjeżdżał.Następny raz dopiero jak miałam 18 lat. Teraz mam już 52 lata i kilku ich było , w tym mąż, ale jako mężatka też miałam kilka przygód , w tym młodszego kochanka , z którym regularnie spotykam się od 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu, trochę dawno to było ;) Pierwszy seks uprawiałam gdzieś 3 miesiące przed swoimi 16 urodzinami, a do tej pory miałam 8 partnerów seksualnych. Zdarzały się przygody jak wiadomo, a to też się wlicza - trzeba być co do siebie uczciwym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaa40
miałam 12 lat , a partnerow mialam 40 paru do tej pory mam 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozwodka z dzievkiem
Z 2 .pierwszy partner to moj byly mąż. Mialam 19 lat. A drugim jest moj obecny partner. Ale jak czytam wasze komentarze to widze ze jestem wyjątkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak jesteś prawie cnotka, mnie pierwszy raz przeleciał kolega mojego brata, miałam wtedy 14 lat, on przyjechał na przepustkę z wojska, był taki super w tym mundurze, rodziców nie było w domu a on zabrał się za mnie, nie stawiałam oporów, polizał moją gołą jeszcze c**eczkę i wsadził c***a w nią, szybko się spuścił i tak z ANUSI stałam się ANKĄ RUCHANKA, po nim miałam jeszcze mnóstwo k***sów w c***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez pierwsze pięć lat, tzn. od 15do 20 roku życia miałam 38 partnerów a po ślubie żadnego, jest tylko i wyłącznie mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×