Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monika2222

prywatna wizyta a bezpłatne badania

Polecane posty

Czy chodząc do prywatnego ginekologa mam szanse dostać skierowanie na bezpłatną cytologię??? Dodam, że ten ginekolog przyjmuje TYLKO prywatnie... A jeśli nie to ile kosztuje cytologia? Czy może jest jakaś inna szansa dostania się na bezpłatne? Czy zostaje tylko inny lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie zdziwiłaś.... ja myślałam że to kosztuje CO NAJMNIEJ 50zł. A tu taki szok... To raczej nie ma powodów do płatnego badania. Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u innego lekarza mialam za free a u prywatnego zaplacilam 20 zlotych i o zgrozo 2 tygodnie czy 3 czekalam na wynik, bo cos tam z labolatorium bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wizyta 100 a z cytologią 130.Tak właściwie to co lekarz - to inne zasady.Na darmową bym nie liczyła - chyba, że po znajomości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jest akcja
NFZ-tu i przyjmują na bezpłatne badania cytologiczne, mnie przysłali do domu informację gdzie mam się udac, jestem z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli ktoś jest z W-wia
to moge podac adresy gdzie przyjmują, bo tam chyba wszystkie kobiety przyjmuja (tylko trzeba sie zmieścić w przedziele wiekowym) i nie trzeba mieć tego "zaproszenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a temat brzmi \"PRYWATNA WIZYTA A BEZPŁATNE BADANIA\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli ktoś jest z W-wia
no ale jak u prywaciarza może być cos bezpłatnie ? bezpłatnie to tylko w ramach NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumowując: jeśli lekarz jest prywatny, czyli nie ma podpisanej umowy z NFZ, to wystawiane przez niego skierowania i tak nie są refundowane przez NFZ. Zauważcie, że na refundowanych receptach (paskowych) u prywatnych lekarzy jest zawsze kod umowy z NFZ na refundację tych recept. Bo na to też jest osobna umowa. A robiąc cytologię, warto odżałować parę złotych i sprawdzić: a) jakość laboratorium, b) sposób pobierania materiału przez lekarza (np. najlepsze są szczoteczki Cyto-Brush, bo wacikiem wielu lekarzy pobiera źle, jak skarżą się cytolodzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
dziwne jak ja idę i płace za wizyte teraz to badania w cenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo są WLICZIONE w cenę.A w NFZ masz za darmio.Rżnica jest taika, żeu prywaciarza płacisz a pubilicznie nic nie płacisz. Więc nie jest wcale dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie do końca za darmo. W końcu składka zdrowotna na coś idzie... Nie ma nic za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytolozka
ja płaciłam u prywatnego za izytę 60 zł -zwykle 50 zł ale wynik miałam dostarczyć sama do prywatnego lab. - a za wynik kolejne 30 zł! tak ze mnie cytologia kosztowała 40 zł owszem jest teraz taki program i można skorzystac bezpłatnie z takiego badania ale to jest ograniczone chyba wiekiem -warto zapytać w przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja chodze
prywatnie do lekarza za wizytę płacę 50 zł i w tym cytologia jest za darmo przy każdej wizycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna zrobic
bezplatnie cytologie po 25 roku zycia, ale tylko jedna na rok - w pryawatnych gabinetach... szukajcie plakatow reklamujacych w przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda-ajj
ja chodzę praywatnie za cyt płacę 2 zł.he w sumie nie wiem jakim czynem?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×