Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eliska27

Jak można wybaczyć zdrade???

Polecane posty

Gość dsvvvvvvvvvv
nie, odpowiadalam tylko na pytanie zawarte w temacie topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimek
to co mam zrobić:(((((((((((( proszę :(((((((((((( pomóżcie:((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S*
Moim zdaniem w zdradzie nie ma nic budującego. A juz najgorsze co może być, to jak znasz osobę z którą twój partner Cię zdradził. Wyobrażasz sobie jak to było, kto wykonał pierwszy ruch, totalnie rysuje to psychikę. Ja wybaczyłam swojemu partnerowi ale teraz chyba tego żałuję, wróciłam do niego, chciałam spróbować jeszcze raz, ale teraz mam w nocy koszmary, że on mnie zdradza, często budzę sie z płaczem, i nie wiem sama co mam robić. Myślę, że to czy wybaczymy zdradę zależy też od tego jaki mamy charaker i system wartości. W ogóle natomiast nie rozumiem tych tekstów o nastepnym levelu, może przez chwilę naprawdę jest fajnie w jakis sposób, np w stosunkach intymnych- co jest paradoksalne, ale to tylko chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli dowiadujemy się o zdradzie i partnerka pożycza od kochanka znaczną sumę pieniężną? co wtedy? jak to traktować? do tego mówi ze nie kocha. Po wejściu na jaw chce być by pokochać jak dawniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta sytuacja odnosi się do mnie .mieszkam z partnerka wynajmuje mieszkanie, pracuje ciężko ale ostatnio są jakieś problemy z płatnościami za faktury i mam drobne kłopoty. Ale czy to powód by iść z kimś do łóżka? bo nie ma na studia? wziąłem moja partnerkę z córka 5lat. Mała się przywiązuje i co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli dowiadujemy się o zdradzie i partnerka pożycza od kochanka znaczną sumę pieniężną? co wtedy? jak to traktować? do tego mówi ze nie kocha. Po wejściu na jaw chce być by pokochać jak dawniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;(:(
Można, ale nie zawsze warto wybaczać. Trzeba się zastanowić czy partner nie będzie dalej zdradzał i czy się go kocha i chce się z nim dzielić resztę życia. a Tu kilka słów o wybaczaniu zdrad: http://mojsens.pl/artykuly/czy-wybaczyc-zdrade/ Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy dziecko,gdy na wlasne oczy zobaczylam jego skrzetnie ukrywane drugie zycie (foty i wpisy na tajnym profilu na fb) runal moj swiat,chudlam 2,5 kg/tydzien. Zabralam corke i sie wyprowadzilam,minelo 8 miesiecy,on nie daje mi spokoju,mowi,ze mam zacisnac zęby i zamieszkac razem ze wzgledu na dziecko. A ja jestem pewna,ze nie potrafilabym tak zyc!!! Jak Wy to robicie dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek1906
Witam Widze ze są różne opinie co zrbić po zdradzie Ja zakochałem sie w dziewczynie byliśmy 3 miesiące ze sobą. Poznałą faceta i zrobiła skok w bok z nim i jego kolegą Najlepiej to zerwać ale ona prosi o jeszcze jedną szanse i obiecuje ze tego nie zrobi. Dałem sie namówić dać jej szanse ale nie wiem czy dobrze zrobiłem. Dręczy mnie pytanie czy aby nie byłam za bardzo naiwny wierząc jej ze załuje i ze tego juz nie zrobi. Wiem ze mnie zjedziecie ale ciekawy jestem opini osoby postronnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.06.17 Ja bym zacisnęła zęby ale jego a raczej wybiła mu po takim tekście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8'27, jasne ze autorka posta z czerwca czekala na twoja odpowiedz haha, post sprzed pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlkklkklk
Czy wybaczyc .Trzeba spojrzec na zycie swiat ludzi . Jezeli mamy byc sprawiedliwi to tak sie dzieje na swiecie w naszym zyciu .Nas czym polega np. Jan Pawel II poszedl do zamachowca wybaczyl mu ten zamach ale niestety musi poniesc kare w wiezieniu.To jest symboliczne jak nalezy postepowac tu na ziemi .Nie mozemy przymusem upodabniac sie .takze jak an Ziemi dzila sprawiedliwosc wybaczanie .Powiazalizmy ze zdrada mówiac pzrez np. telefon ,, wybaczam ci ta zdrade i zycze powodzenia tobie w zyciu,, co znaczy wybaczyles ale niestety musi odejsc poniesc kare . Czyliw wybaczyc mozna ,,powiedz tylko slowo ,, najgorzej jak nic sie nie mówi .Bo kto nie doswiadczy fizycznie niczego nie zrozumie . Ale co tutaj usparwiedliwiac ten co zdradza , osoba ktorej to dotyka niestety czuje sie niepotzrebna zdradzona , oszukana, praktycznie nie ma slow jak to opisac .Kazdy wie co to znaczy jak jest normalna konczy przyjazn zwiazek .I tak powienein robic kazdy bez wyjatku .Nie bede sie wypowidal trzeba czuc co to znaczy .To znaczy ze niestety czuje osoba ktora zdradza cie czuje juz tylko wstret do ciala , urody .Jezeli milosc to tylko z przymusu ulotna .Po prostu nie mozna udac ze kogos kochasz dalej .Natura wiadomo jest silniejsza osoby ktora zdradza . Natura zdrad polega na zminnych uczuciach musi zdradzic taka ma nature , nie moze inzaczej zyc ,n ie mozna tego leczyc .Ta osoba cierpi wewnetrznie ze juz nie kocha , pzreciez nie moze ciagnac sztywnego zycia .Pzreciez przedzej czy poznuiej zycie bedzie wymagalo naturalnisci czyli zdrady .Kazdy czlowiek nie mzoe prowdzic zycia sztucznego podporzadkwoanego i tak w koncu bedzie musil zyc naturalnie jak kazdy clowiek .czyli i tak zdradzic pzredzej czy pozniej.Takze osoba która nic nie robi jest zagubiona traci podmiotowosc , honor staje sie anrzedziem pzredmiotem poczynan.Jedno jest pewne istnieja ludzie z natura zdrad i nie .Dlatego pzrez zabezpieczenia roznego rodzju stosowane ,, róbta co chceta i tak nie doejdziesz,, jest niestety popularna .Dllatego ludzie pokazuja prawdziwa twarz bo czuja sie zbezpeizceni a znjac druga osobe pesymistyczna ze nic nei zrobi z tym dalej smielej pewnie poczynaiaja cocraz coraz gozrej zlosliwiej itp.SDlatego rozwody rozstania musza byc mozna powiedziec obowiazkowo dla naszego dobra . Niez sluchac nikogo ipostepowac jak uwazcie , bo zawsze bedzie jak to grupa dbajaca o interes rodzinny nie dopusci abys sie rozstal masz cierpiec i tyle.Dlatego ludzie zmienaijcie rozstawajce i nei narzekajcie cieszcie sie swoim zyciem a ten kto zawinil miejcie go wiecie gdzie ..Najlepsza metoda.Kazdy ma prawo do zwiazków rozstan i godnego zycia a nie cierpiacego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni gościu,na innym temacie o zdradach też tak bez ładu i składu piszesz.Choc wiesz co chcesz przekazać? bo z postu nie wynika co autor miał na myśli. Tabletki dziś wzięte na czas ?! ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 11 latach od zalozenia watku p*****la o autorze kretyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie tu niby mowi się o autorze sprzed 11 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×