Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość YoLay

a jakie dobre i sprawdzone wino polecacie??

Polecane posty

Gość Marta32

PolecamCi skorzystać ze sklepu online tam sie dowiesz wszystkiego na temat win albo mozesz też zapytać ekspertów jakie wino wybrać dla Siebie wineavenue24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina Nowak

Smakoszem wina może nie jestem ale wiem że sporo znajomych zamawia ich wina https://www.prosecco.pl/#blog-prosecco ludzie bardzo sobie chwalą, stosunkowo dobra cena do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertrudka

Próbowałycie kiedyś win eko? Staram się wybierać takie produkty, które są produkowane w ekologiczny sposób, posmakowało mi wino Eco Gaia Verdejo, niedrogie, półwytrawne wino, super jako aperitif 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2019 o 22:25, Gość Sabina Nowak napisał:

Smakoszem wina może nie jestem ale wiem że sporo znajomych zamawia ich wina https://www.prosecco.pl/#blog-prosecco ludzie bardzo sobie chwalą, stosunkowo dobra cena do jakości.

Jesli lubisz prosecco to moim nowym odkryciem jest wino Casa Pecunia – prosecco, jest białe, delikatnie wyrawne i orzeżwiające wino, cenowo przystepne http://www.wina.net.pl/pl/katalog/item/572-casa-pecunia-prosecco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka

Też Casa Pecunia mogę śmiało polecić. Jest bardzo lekkie delikatne. Dla kobiet idealne. Często widuję je na różnych imprezach wśród znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oak View, kalifornijskie. Sami niedawno piliśmy na weselu znajomych. Dobre i niedrogie. Białe półsłodkie możesz dać do deserów albo tortu, czerwone półwytrawne do mięs. Sami teraz z narzeczonym czasem kupujemy do kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Mandolina napisał:

Oak View, kalifornijskie. Sami niedawno piliśmy na weselu znajomych. Dobre i niedrogie. Białe półsłodkie możesz dać do deserów albo tortu, czerwone półwytrawne do mięs. Sami teraz z narzeczonym czasem kupujemy do kolacji.

Ja bardzo lubię to wino w wersji czerwonej półsłodkiej  - owocowe z aromatem śliwek, wiśni i wanilii - kiedyś maż kupił na rocznicę ślubu - od tego czasu jak tylko jest okazja to po niego sięgamy - no dobra be okazji też 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ich wszystkie opcję półsłodkie. Ciężko byłoby mi wybrać najlepsze, ale Oak View faktycznie ma spory wybór, więc nie łatwo się zdecydować. Ostatnio kupowałam różowe półsłodkie w Żabce w jakiejś super cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oak View ogólnie nie sa drogie, chyba więcej niż 25 zł nigdy nie płaciłam, a to naprawdę dobre wina. No i raczej wszystkim smakują, więc idealne na prezent, bo zawsze pasują 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×