Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pencja

Wolne kwatery nad morzem

Polecane posty

Gość harahiri
Szukam czegoś od 1 lutego - możecie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczasowiczkaaaa
www.budenko.za.pl Proponuje krynice morska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak czytam o tych 35 zlotych
to leje, zaden dobry osrodek czy pensjonat , nie wynajmuje za takie grosze! Tylko za min 130 zl/os ze sniadaniem. Co wy chcecie za 35 zl lezk na plazę? Bo tyle kosztuje na caly dzien! Smieszni , sami krzyzcza ze za 1200 zl nie da sie zyc a chca grosikami placic i to w tym roku jak sa takie podwyzki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam do zaoferowania Państwu pokoje 2-, 3- i 5-osobowe z łazienkami i tv. Przyjmujemy grupy zorganizowane i zielone szkoły. Organizujemy także imprezy integracyjne. wiecje konkretow na stronie http://nadmorze.pl/wenus/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norka31
chcę wysłać mamę na krótki majowy wypoczynek z dwoma wnukami,najlepiej nad morze. możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati35
Witam Poszukuje dwóch niedrogich pokoji dwóosobowych nad morzem dla małóżeństwa z dwojka dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati35
Od 03.08-14.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 71
zapraszam do Świnoujścia www.parkiplaza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamirx
Do wynajęcia - samodzielne w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej i z piękną plażą miejscowości Rogowo -położone 150m od morza i 300 m od jeziora Resko Przymorskie, między Mrzeżynem a Dźwirzynem,16km na zachód od Kołobrzegu. Dobry dojazd do miast ościennych Kołobrzeg, Trzebiatów, Mrzeżyno, Szczecin. Doskonałe miejsce na wakacje i na niezakłócony odpoczynek – cały rok oraz pokoje gościnne i kempingi w Mrzeżynie. Po podaniu e-maila mogę przesłać więcej informacji i zdjęć niż na podanych poniżej stronach. Cena do uzgodnienia. www.e-wypoczynek.pl/iwanowski www.rogowoiwanowski.letnik.pl kamirx@wp.pl tel.501727825 lub 091-3866216 wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszub01
Dębki domek letniskowy dla 6 osób mam jeszcze wolne miejsca . Domek jest duży i zapraszam. tel 609891945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie w tym roku jedziecie na
wakacje ???!!!! nie mam pomysłu ....chce nad morze ale nie wiem co wybrac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w góóórrrryyyyy jjuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto sie wybiera nad bałtyk na
wakacje ?! Co mozecie polecić ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wolałabym w jakiejś małej
miejscowości mam dosć miasta cały rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzata1111
Do wynajęcia cztero-osobowy apartament w Stegnie o pow. 30m2.Dwa pokoje, łazienka, aneks kuchenny oraz balkon, pełne wyposażenie(m.in. tv, radio, kuchenka elektryczna, czajnik, zastawa stołowa). Zapewnione miejsce parkingowe na terenie osiedla. Na terenia osiedla znajduje się również plac zabaw dla dzieci. Teren w całości ogrodzony i zamknięty. Blisko centrum, ok 1000m od morza, w pobliżu znajdują się sklepy, bary, pizzerie oraz stołówka. Cena: 200zł za dobę, poza sezonem do uzgodnienia. Kontakt: tel.dom.0552311171 (po 18.00) kom.0722119049 gg.7805430 E-mail marta435@interia.pl Serdecznie zapraszamy. Mamy wolne miejsca, również na Boże Ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w górach cos znacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca tematu121212
Stegna jest super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie najlepsze są właśnie
maleńkie wczasowiska nadmorskie !:D własnie jak Stegny,Rowy-choc nigdy nie byłam-Rewal,Niechorze-Chłopy- duzych zbiorowisk mam po same uszy ! urlop to luz i juz!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja właśnie mam dylemat
nie wiem gdzie jechać... mieszkam w duzym mieście,więc do małego było by fajnie, w końcu cisza i odpoczynek.... ale jeśli nie będzie pogody? to co będę robić w małej mieścinie? w dużej to mozna zwiedzić chociaż coś ciekawego,gdzieś pojechać... mam dylemat bo zastanawiałam sie nad wyjazdem do Międzyzdrojów,bądz Krynicy Morskiej a z mniejszych to Leba,może Rowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechorzewianka
wynajmuje kawtery w Niechorzu, ceny ok 30-35 zł, 500 m do morza! 091 38 63 066

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechorzewianka
Pokoje Gościnne położone są w spokojnej części Niechorza. Oferujemy pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami (w pokojach) oraz ze wspólnymi łazienkami (na korytarzu). Udostępniamy: - grill, - bezpłatny parking, - plac zabaw dla dzieci, - duży ogród, - lodówkę, kuchnię, - sprzęt plażowy (parawan, koc plażowy), - naczynia, sztućce, czajnik bezprzewodowy, Sezon letni (1 lipca - 15 sierpnia): Pokoje z łazienkami: - 35 zł doba/osoba Pokoje z łazienką wspólną: - 30 zł doba/osoba Poza sezonem letnim: Pokoje z łazienkami: - 25 zł doba/osoba Pokoje z łazienką wspólną: - 20 zł doba/osoba Dzieci do lat 6 50% zniżki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne to Niechorze ....
byliśmy 3 lata temu! W ubiegłym roku był Rewal a teraz szykujemy sie na Pobierowo :D mamy zaprzyjaznioną paczke i razem ruszamy 12 lipca !!! myśle ze pogoda będzie! W takiej maleńkiej miejscowosci nawet jak nie ma pogody na opalanie i kąpiej to jechalismy własnie do Międzyzdrojow albo do kołobrzegu albo do Kamienia pomorskiego ! nie jest tak zle ,teraz myślimy aby wyskoczyć na Bornholm bo to nie daleko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasieeek
mooooooorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa morze i jeszcze raz morze
ten cudny szum morza wieczorem....ojjjjj..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,potrzebuje noclego od 4-6 lipca w okolicach trójmiasta dla 3-4 osób plus kot/wystawa w Sopocie/ prosze o kontakt na priv.\\\\zjawisko33@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×