Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pencja

Wolne kwatery nad morzem

Polecane posty

Gość Mirellii
Poszukuję pokoju z bezpośrednim wyjściem ( pawilon, domek letniskowy, bungalow, pokój - nie mieszkanie w bloku) dla 3 osobowej rodziny w terminie od 12.07 do 01.08 . Odledłość do morza do 350m - 400m, w rozsądnej cenie z łazienką, aneksem kuchennym, TV, bezpłatny parking, WIFI. Najbardziej interesuje mnie zachodniopomorskie!!! Serdeczne pozdrowienia dla miłośników Wybrzeża Bałtyckiego***))):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirellii
Poszukuję pokoju z bezpośrednim wyjściem ( pawilon, domek letniskowy, bungalow, pokój - nie mieszkanie w bloku) dla 3 osobowej rodziny w terminie od 12.07 do 01.08 . Odledłość do morza do 350m - 400m, w rozsądnej cenie z łazienką, aneksem kuchennym, TV, bezpłatny parking, WIFI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaleba
Leba, Mamy jeszcze wolne pokoje dwuosobowe w terminie od 01.07 do konca lipca. Zapraszam na nasza strone http://www.czapla.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w takim hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze. Bardzo fajne miejsce, można przy okazji się zrelaksować, no i do morza w miarę blisko. Ja bawiłam się tam znakomicie, i nawet nie zapłaciłam zbyt dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar-39
Zapraszam wszystkich szukających ciszy,ale i czynnego wypoczynku nad J.Wicko, 2km od morza.Wszystkie szczegóły na www.umarkarybaka-jezierzany.superturystyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamirx
Polecam samodzielne w pełni wyposażone mieszkanie w Rogowie k/Mrzeżyna lub pokoje gościnne i kempingi w Mrzeżynie. www.przymorzu.neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sidi erka
Szczerze powiedziawszy, nigdy nie przepadałam za wolnymi kwaterami nad morzem. Jakoś zawsze większe zainteresowanie wzbudzały we mnie szybkie kwatery nad morzem. W sensie, że przyjeżdżam (szybko), raptownie rozpakowuję się, wypoczywam ekspresowo i zwijam się równie szybko jak przyjechałam. Szybkie kwatery, raz jeszcze wspomnę, to jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar-39
Mam wolne domki holenderskie w nad J.Wicko, 2km od morza, 2km do AQWA PARKU.Zapraszam na www.umarkarybaka-jezierzany.superturystyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskap2
Zapraszam na weekend majowy i nie tylko do nadmorskiej miejscowości koło Darłowa( 7km od Darłowa), niedaleko Ustka, Jarosłwiec i Wicie. Agroturystyka Pod Jabłoniami 94 314 26-07, 512497085. Osobodoba 30zł. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaleba
Witam, mamy jeszcze wolne pokoje. Zdjecia i szczegolowe informacje na naszej stronie internetowej http://www.czapla.org lub telefonicznie 505326964 Pozdrawiam Roma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskap2
Witam Wszystkich,którzy pragną odpocząc od zgiełku miasta zapraszamy na Agroturystyke Pod Jabłoniami w Kopnicy. Miejscowosc znajduje sie 7km od Darłówka, blisko Jarosławiec i Ustka. Pokoje z łazienkami, duży ogród i cisza. Bardzo dobre połączenie z PKS. Na wszelkie pytania odpowiem pod nr 512497085 lub kaskap2@op.pl( wysle zdjecia). Cena 30zł -osobodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beacze
szukam domu do wynajecia nad morzem dla 12 osób.wskazane 4-5 sypialni. nnie wiem czy coś takiego znajdę.prosze o podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskap2
Witam Wszystkich,którzy pragną odpocząc od zgiełku miasta zapraszamy na Agroturystyke Pod Jabłoniami w Kopnicy. Miejscowosc znajduje sie 7km od Darłówka, blisko Jarosławiec i Ustka. Pokoje z łazienkami, duży ogród i cisza. Bardzo dobre połączenie z PKS. Na wszelkie pytania odpowiem pod nr 512497085 lub kaskap2@op.pl( wysle zdjecia). Cena 30zł -osobodoba. Do beacze: Jest możliwośc jednorazowego przyjecia większej ilości osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaleba
witaj beacze, jest to mozliwe ale zalezy od terminu. Zdjecia i szczegolowe informacje na www.czapla.org lub 5056964 Pozdrawiam Roma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOZNIAK1
WITAM. POKOJE W DOMKU JEDNORODZINNYM ORAZ MIESZKANIE 3 POKOJOWE W KOŁOBRZEGU WYNAJMĘ WCZASOWICZOM. SERDECZNIE ZAPRASZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham morzeee
wqidze ze dużo ludzi tu szuka fajnych kwater nad morzem ja moge z pełną odpowiedzialnością polecić miejsce gdzie jezdze od lat, blisko, morza przywoite ceny, mili gospodarze poecam podaje link www.podjesionem.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróżnicz-ka
to ja tez dam swoje trzy grosze jesli chcecie wypoczywac w miejscu gdzie na podwórku czujecie sie jak na plaży to polecam moje sprawdzone miesjce chyba podobnego nie ma nigdzie dom stoi prawie na plaży, i w dodatku nie ma sąsiadów jak pierwszy raz pojechałam to wymiękłam www.przymorzu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a majówke gdzie spędzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a majówke gdzie spędzacie
bo ja jutro z chłopakiem jedziemy do Pobierowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość travolta
mieszkanie 2 pokojowe centrum Świnoujscia, kawalerka blisko morza mieszkania czyste zadbane zapraszam sa wolne terminy zdjecia na maila travolta@uznam.net.pl 505 96 80 96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość USTKA
Zapraszam do Ustki, 300 m od morza. Poddasze z łazienką i niezależnym wejściem lub pokój w mieszkaniu (budynek 4-rodzinny)z łazienką na dwa wynajmowane pokoje www.turystyka5.zaplanujurlop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOZNIAK1
WITAM. POKOJE W DOMKU JEDNORODZINNYM ORAZ MIESZKANIE 3 POKOJOWE W KOŁOBRZEGU WYNAJMĘ WCZASOWICZOM. ZAPRASZAM. www.oh5.ecom.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co byl tam
osrodek "zakatek" katy rybackie - OMIJAC. Od cywilizacji do obiektu jest około 2km(nie kilkaset metrów jak pisze na www właścicielka przyznała, że celowo zataiła tą informację „Na przełaj jest kilkaset metrów tj. przez krzaki i leśne ostępy)Do ośrodka prowadzi dziurawa, leśna ścieżka, na terenie panuje brud. Parking od ośrodka oddziela parów pełen śmieci, nie widać aut i nie ma jak się do nich dostać jedynie obiegając ośrodek dookoła za ogrodzeniem. Obsługa jest wulgarna i arogancka do granic możliwości (zostaliśmy wyzwani i grożono nam rękoczynami za to, że postanowiliśmy jednak szukać czegoś innego, zamiast nocować w tym przybytku). Sporo kleszczy. Parking niby „strzeżony, ale właścicielka nie bierze żadnej odpowiedzialności za pozostawione na nim auto. Zaniedbane, brudne, maksymalnie nieprzyjemne i odpychające miejsce. Odradzam gorąco, szkoda nerwów, zdrowia i zawieszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskap2
Witam Wszystkich,którzy pragną odpocząc od zgiełku miasta zapraszamy na Agroturystyke Pod Jabłoniami w Kopnicy. Miejscowosc znajduje sie 7km od Darłówka, blisko Jarosławiec i Ustka. Pokoje z łazienkami, duży ogród i cisza. Bardzo dobre połączenie z PKS. Na wszelkie pytania odpowiem pod nr 512497085 lub kaskap2@op.pl( wysle zdjecia). www.pawluczenko.prv.pl Cena 30zł -osobodoba. Do beacze: Jest możliwośc jednorazowego przyjecia większej ilości osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Szukam 2 pokoi jednoosobowych dla matki z dzieckiem + 1 pokój dwuosobowy dla rodziny 4 os. (2+2). termin od 15 czerwca ......na dwa tygodnie. Blisko morza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOZNIAK1
WITAM. WOLNE MIESZKANIE 3 POKOJOWE W KOLOBRZEGU PRZY AL. I ARMII WOJSKA POLSKIEGO , BLISKO PLAZY CENTRALNEJ 400M, PARKU NADMORSKIEGO, CENTRUM. PROPOZYCJA DLA MOLINEZJI.WIECEJ INFORMACJI 669800533 LUB 943528473.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościuuu
Poszukuje 3 pokoi 2 osobowych, najlepiej w Mielnie. Jest już późno i w większości pensjonatów i hoteli nie mają wolnych pokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×