Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

A właśnie.... Od dziś Jaś chodzi sam!!!!!!! :D:D:D Wczeeeśniej chodził od punktu (mama) do punktu (tata), albo przy meblach. Dziś wstaje z kolanek na nogi bez podparcia (np. mebli) i idzie sobie kilka/naście kroków. Zaczął od 5-6 niepewnych kroków, ale przez cały dzień robi coraz więcej :D Rekord - ok. 2,5 metra z zakrętem!!! :D:D:D A jaki jest zaskoczono-zadowolono-szczęliwy jak idzie :D:D:D ❤️ Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAWO DLA JASIEŃKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ Bylismy dzis od narodzin Darii pierwszy raz na wyjeżdzie we trójke ja ,T. i Kamilka bylismy na Shreku ... nie powiem śmiałam sie mocno ale chyba troche przereklamowane... no nie wiem sama ... ale polecam .... małe \"szreczki\" CUDNE :D:D:D potem zakupki były:D:D no to uciekam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gosia nie mogę :D:D CIULA nie dorwałam haha :) Dzisiaj będzie jego dzień :classic_cool: :) I GRATULACJE dla Jasia !! 🌼 ❤️ 😘 Muszę się pochwalić że moje kochanie wczoraj wzięło nas na zakupy i....obkupiło Bibusia :D Mam spokój gdzieś na miesiąc-dwa :) A jakie śliczne sandałki jej kupił :D Ech kochane te moje Krzysie 😘...ogólnie wszystkie Krzysie są super ;) Za chwilkę zmykam do niego do pracy bo mi bluzkę obiecał kupić...a jak nie będzie takiej co widziałam wczoraj to sie chyba załamie :O :) Donia głosik na Twoje śliczności poszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy dziewczynki 😘😘 i od Jasia 😘 Wrzucę wam na pocztę filmik/i, ale nie takie z najdłuższych spacerów, bo wtedy nie właczyłam aparatu :O:D Hanuś, Donia=> pochwalcie się zakupami! Na pocztę, albo skypa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Krzysie są the best ;):D:D Ale Tomki i Jacki też są ok ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale się cieszę :D \"Ciul\" wyraził zgodę i jutro idziemy wyrabiać paszporty i Zuzi i Martynce :D:D:D:D:D :classic_cool: Gosia wieczorkiem bo teraz mam gorący moment :D Muszę położyć Zuzie a to nie jest łatwe bo ta histeryczka daje nieźle popalić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś=> Super, ze ciula przerobiłaś :D:D;) A na fotki poczekam, bylebym się doczekała ;):D Donia=> A ty gdzie? Chwal się co kupiłaś sobie, bo że T. się obkupil, to pewne :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooooooooooo :D Gosiaczku a więc tak ........zakupy były spozywczo-kosmetyczno-praktyczne ;) założeniem wejścia do sklepu było kupienie dla mnie stroju kapielowego dla T. koszuli ( no iestety nie udało sie :( ) a pokupiliśmy pampery proszki do prania i jedzenie no i dla Kamilki klapki japonki sportowe adidasa(szczęściara ;) ) jak chcesz to dam fotke :D Brzusia no super fotki Hubcia-brudaska ;););) :D:D:D Śliczny chłopczyk!!!!!!!!!! Hanuśka no bardzo sie ciesze!!!!!!!!!!!👄 Albo sie Ciebie boi albo zmadrzał ;) No w każdym razie SUPER teraz juz bedzie z górki :D O rany wiecie co sie stało :( Musiałam przerwac pisanie tego posta bo teściowa z dołu po mnie przybiegla ze otworzł sie barek i Kamila dostała w głowe cos tam brała schylila sie i w tym momencie ja uderzyło mówie Wam nie wiem jak bedzie to jutro wygladało ale chyba kiepsko :-0 i wogóle to nieduzo a było by nieszczęście bo nieduzo nad skronia z boku ja pierdzielnelo .... ehh z tymi dziećmi a T. pare minut wczesniej wyszedl z tego pokoju i kazał sie jje połozyć no ale ona nie jeszcze trzeba było cos wymyslić ... ehh żal mi jej ale jutro dostanie reprymende ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia => :O Ucałuj Kamilkę 😘 Brzusia=> Hubcio to słodziak (dosłownie i w przenośni ;):D ) Wrzuciłam wam chodzącego (i nie tylko) Jaśka (filmiki) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia :( 😘 dla Kamilki :( 8 sierpnia idę po odbiór paszportów :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia Hanusia -> buziaki przekazane :D a teraz wołam : HALLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOO GDZIEEEEEEEEEEEEEEEEE JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESTESCIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE???????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem nooooo :P Gosia ale słodki Jasiu hehe :) A ten pampers mu fajnie wisi :P :D Bibu myszke od komputera bierze i udaje że to telefon :D ;) Donia jak Kamilka?? Ma guza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu dziewczynki mają znowu jeden głos tylko ?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki!!! Nie było mnie troche ale was czytałam.Rafałek ma wakacje ,pogoda nie ciekawa no to ciagle na kompie wisiał z kolegami. Dzisiaj pojechał na obóz żeglarski to będzie trochę luzu. Spadam ogarnac chałupkę bo wyglada jak by tornado przeszło. Filmik dostałam - bardzo dziekuje.Jasiek jest przesłodki. Gratuluję zdobytych tytułów- mgr. Dermika - nie było mnie ale codziennie głos swój oddałam.No i teraz znowu po raz drugi.To chyba od nowa bo nowy tydzień. Hanus - też bym pojechała na takie baseniki ale bedziesz miała fajnie. Gio - pozdrawiam. Pozdrawiam was wszystkie jeszcze raz !!!!!!!Buziaki!! pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpada na sekunde i strone zalicza ...no nieźle :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no troche pomogło ;) :p ale jak nie zaczniecie zaglądac częsciej to BEDE SIE TAK DRZEĆ CODZIENNIE !!! he he a co ,,,, ;) :p :D A Kamila ma guzw wielkiego ona dostała samym kantem tym ostrym :-0 no a pozatym to dzis cichutka i spokojna bo wie ze żle zrobila ..... Szwedzia kochana 👄 dziękuje za głosiki :) Hanuś no bo to co tydzoeń jest wyłaniany zwycięzca i głosy kasują (ale chyba coś oszukuja z tą iloscią glosow hmm ) Ciesze sie że Hanusiu załatwiłas sprawe z tymi poszportami (ale nie odpowiedziałs czy on sie Ciebie boi czy sie zmienił ? :p ) Brzusia heeeeeej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia zlewałam go ciepłym moczem :) A Martynka była najlepsza :D :D Wzięła Zuzie za ręke zaprowadziła ją do niego i mówi- wiesz to jest moja siostrzyczka ona nauczyła sie chodzić :) A ten popłoch :D :D myślałam że padne ze śmiechu haha :) Załatwiliśmy co mieliśmy załatwić i niech spada na drzewo :P Ja niewiem czy on mnie się boi- ale wiem o tym że niechby sie słowem głupim odezwał to bym wyszła z siebie :) Aaaaaa kupił M dzisiaj gumy :classic_cool: :P Buziak dla Kamilki w guza 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale leje u nas a ja piwko wypiłam i mnie uspiło... oczy mi sie zamykają A Wy co porabiacie ? :p Dari adzis była niegrzeczna :( raz dziennie tylko śpi i popołudniu zmeczona i trudno wytrzymac jej do wieczora a drugo raz sie nie da za cholere uśpić 😠 no i tak od 17ej do 19.30 mbyło marudzenie bek o byle co ehhhh o rany ale zagrzmialao :-0 uciekam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka=> ale fajnie Jaś wygląda! :) jakie to słodkie- taie pierwsze kroczki ❤️ Hanuś=> a co! :P Jak to sie u Was mówi? \"MOJA STRONKAAAAA\" :P :P :P Wiecie, ja to durna pała jestem- najpierw pół roku walczyłam z Hubciem o to, żeby cokolwiek pił z butli. Od miesiąca odstawiałam go od piersi. A gdy dziś cały dzień pił po 200ml herbatki i mleka, w wieczorem odrzucil pierś....to siedzę i ryczę!! 😭 😭 ...niech mnie ktoś przytuli!!!!!!!!... ;) Gosza=> wiesz, cały czas myślę o Maksiu- jaki on zdolny! jak sobie wymyślił z tymi butami, skubany :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Widzę że Jasiowi coraz lepiej idzie chodzenie :) Muszę w końcu nakręcić jakie postępy Zuzia w chodzeniu robi :) Wczoraj w nocy dosłownie co 20 minut była nowa burza...a raz tak huknęło że poleciałam powyłączać wszystko :O No i takim sposobem mamy 10 stopni i okropny wiatr :O Czyli?? - siedzenie w domu :O:O:O:O:O Humor mam coś zryty :O Maksiu 😘 dla Ciebie na 13 miesięcy !! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia Ty mnie nie draznij :D Najpierw mi piszesz że TY już nie możesz karmić Hubcia bo chce tylko cyca :D potem jak on odrzuca cyca to buczysz:D:D Niunia kocham Cię właśnie za taką wrażliwość i doskonale rozumiem to że jak karmisz przez ponad rok to potem dopada deprecha tym bardziej że on sam porzucił cyca a nie ty odstawiłaś go. Madziu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaszczepiłam Zuzie na MMR II i mam straaaasznego doła 😭😭 Jestem totalnie zdołowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×