Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Gość do hanus
jak cwiczysz to bierz sobie hmb,okropnie spierci ale podobno przyspiesza spalanie tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilke z doskoku . Dziekuje Wam za odpisanie na temat koslawienia przy chodzeniu nozki. 🌻 Napisze moze cos wieczorem bo teraz wpadlam jak po ogien byscie o mnie nie zapomnialy. Topmciowi ida zabki baaaaadzo bolesnie w nocy :( Brzusia> Tomcia tak bolalo ze dalam mu ibufen i nie pomogl :( Dopiero zadzialal efferalgan w czopkach.Dwie godziny krzyczal z bolu az sie sasiadka pytala co sie stalo. A zab i tak nie wyszedl :( Lece! Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :D:D:D Ale miałyśmy dzień wypełniony po brzegi :D Ale porządki zrobione , woda do basenu nalana (2,5kubika ), krzaczki porzaczki ogołocone do zera ;) i wiele innych rzeczy jeszce zrobionych :D:D:D A jeszcze trzy prania czekaja na mnie i moje żelazko :D:D:D Ale mam plan zrobiłam sobie martini ze spritem (jak to pije to zawsze myśle o Hanuśce i Gośce 👄 ) no i po tym martini bede prasować ;p ciekawe co z tegg=o wyjdzie ? hmm :D Brzusia mam nadzieje że Hubcio dobrze zniósł podróż 👄 całuski dla wszystkich pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście chodziło o porzeczke :D a żebyście widziały jak moje młodsze dziecie z anielską cierpliwością zrywało po jednej sztuce i wrzucało do wiadra rewelacyjny widok :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Dasia jest cała rewelacyjna :D :D :D A jak śle buziaczki Jasiwi, to jest BOSKA!!! ❤️😘:D A my dziś jesteśmy super wypoczęci: - 2 godziny spania w dzień (Jaś 2g20min) - i dłuuuga przejażdżka rowerowa Cieszę się z pogody :) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GGosia dzieki 👄 przejazdzka rowerowa powiadasz? hmm a autko juz jest? ;) ;p Jasiu spi dwie godziny przez dzień non-stop? jejuniu a moja to z ledwościa dociagnie do 40 minut :-0 No troche poprasowałam ... tak że widac juz środek tej sterty kóra była jak zaczynalam ;) zmykam pa pa pa Dziewczny napiszcie mi jasno i wyraznie ;) czy jak sie Daśka bedzie kapac w basenie to może miec mokrą głowe i uszy i nic jej nie powinno być bo ja mam schize na tym punkcie :-0 i boje sie sama nie wiem czego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U nas piękna pogoda i K zabiera dziewczyny na basen pod wieczór (kryty) kwestia czy Zuzia idzie jest jeszcze nie przegadana bo jakoś nie przekonuje mnie fakt że miałaby się kąpać w tym syfie. Wiadomo jaka ona jest :O moment chora :O Martynka na bank pójdzie bo tą cholere nic nie zmorzy :D Donia ja ci nie odpowiem bo ja staram sie nie moczyć jakoś mam awersje do mokrej głowy na słońcu lub cieniu :O Gosia moja Zuzia śpi 2x2,5 godziny w ciągu dnia a wieczorem punkt 20 śpi już ;) Na rowerku bym sobie pojeździła :D Dzisiaj mija 5 dobra po szczepieniu i póki co jest cisza :) Dziewczyny dostałyście zdjęcia od Lany?? Śliczna jest Nastka ;) A Lana dalej taka szczupła jak była ;) Donia mam nadzieje że M smakowało ;) i wypiłaś za moje zdrowie ;) Ja jak pije likier to sobie Gosie przypominam :D ;) I te M które wypiłyśmy hehe ;) Miłego dniaaaaaa 🌼 Wie któraś z Was co u mobie???? i zatroskanej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielę :D Siedzimy sobie z Karolinką w domku. Panowie pojechali na ryby a my czekamy na moją malutką chrześniaczkę :D Ja nie dostałam zdjęc Nastki :( :( :( Donia=> ja jakoś bym się bała moczyc głowkę, ale ja to przewrażliwona jestem. Powiedz mi Ty miałaś się z Grzywcią spotkac. I co ??? Brzusia=> jak Hubcio ??? Wyjechaliście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia=> 😘 Jeszcze nie 😡 pan się nie spisał i dlatego nie mogliśmy jechać wczoraj do Wwy na zakupy :P😠 ...Ale będzie jutro :D Co do uszek to kiedyś bym tak nie schizowała, ale po zapaleniu to nawet w ten upal mam wątpliwości, czy Jaś nie powinien mieć czegoś na uszach :O:( Pewnie jeszcze trochę czasu minie zanim się z tego wyleczę :O Ale tak od strony praktycznej to chyba bym po prostu wycierala uszka po kąpieli,a w trakcie dbala, zeby nie były totalnie zalane wodą. Hanuś=> :D:D:D tyle mojego, ze sobie dwa kielonki likierku posączyłam :P Bo ja byłam karmiąca - pamiętasz? :D:D:P Zdjęcia od Lany dostalam :) Ależ ona chudzinka :) A Nastusia jest śliczna :) 😘 I takie fajowe minki robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Mam nowy strój kapielowy :D:D:D:D:D:D:D:D Cały brązowy :D:D:D:D Zobaczycie go jak Wam za miesiąc przyśle fotki z nad morza :D:D:D:D:D:D:D he he Dzień był zajebiście gorący i męczący ... Jutro jedziemy sie pokapac na działce u dziadków dzieki za odpowiedzi bede pilnowac te małe uszka :D ale ma być podobno jeszcze gorzej niz dziś :-0 ja tam jednak wole jesień i zimę ... Sylwia i co jutro na obiad będa rybki ;) Podeślijcie zdjęcia od Lany :D A Sylwia no z Grzywkajednak sie nie spotkayśmy :(:(:( Miała tak napięty plan odwiedzania rodziny że sie nie udało jednak Ale myśle ze przy nastepnej okazji sie spotkamy A teraz Monia z Zuzią sa nad morzem :D Hanuś napisz dokładnie raz jeszcze co pijeszc przy tej diecie slim coś tam tak? pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he tzn .strój jest dwuczęściowy tyko cały w kolorze brazowym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wszystkie sie pluskaja w wodzie i nie moga nic poklikac ... :D ja tez czekam az sie Daśka obudzi i zmykamy na xdziałeczke:D:D:D mam pontonik,mały basenik i kołko takie z siedzonkiem ze Daska nie wpadnie do wody :D:D:D:D pa pa miłego dnia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika=> zagłosowane :) No i jestem u babci. W dniu wyjazdu na godzinę przed podróżą miał 38.5. Szczerze wam powiem, że strasznie się bałam. Dałam ibufem i przed samym zapakowaniem się do samochodu miał 37.7. No i stał się cud, bo w aucie temperatura zaczęła spadać :) dojechalismy ok. 2 w nocy i mały wcale juz nie miał goraczki. A na drugi dzień pojawiła się wysypka. Takie regularne plamki na całym ciele. Czyli na bank goraczka była rezultatem szczepienia. A szczerze mówiąc trochę nie wierzyłam lekarzowi i myślałam, że z temp rozwinie sie jakaś choroba. Dziewczyny, jak usypiacie Wasze dzieci? Niestety Hubcio zasypia tylko bujany na rękach. To rezultat przyzwyczajenia do zasypiania przy piersi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia=> super, że Hubcio jest zdrowy :D U mnie usypianie eygląda dokładnie tak samo :O Niestety wg mnie jest to właśnie wynik karmienia. No ale .... :D :D :D My narazie siedzimy w domku, bo za gorąco jest. Wyjdziemy dopiero popołudniu. Zimno źle, gorąco też niedobrze ;) Dermi=> zaraz głosuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też upal :O I też głosik :D Donia=>Mam pomysł, wyślę linka do znajomych :D Niech klikają :D:D:D Ale jestem mądra :P:D Wieczorem chcę za to zobaczyć kostium na fotce :P:D Nie musi być na tobie,... może być na T. ;):D:D:D:D:P:P:P A mnie nie ma bo chodze na dyżur do pracy :O (9.00-13.00) i tak do końca miesiąca :O:P Brzusia=> To super, choć się strachu najadłaś!:) A teraz korzystajcie z uroków wsi :) Pewnie nawet ten upał lepiej się tam znosi :) Zazdroszczę :P Sylwia,Donia=>Wyślę wam zdjęcia Lany, myślę, ze nie będzie miała nic przeciwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia=> dzięki za zdjęcia 👄 Nastka jest śliczna, zresztą tak jak jej mama :) Lana=> odezwij się czasem do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagłosowac wpadłam!!!! Brzusia - super ze Hubcio zdrowy.Odpoczywajcie. Olka zasypia sama .Kładę ją do lóżeczka i daję jej herbatke do picia ;Tak ok 100 ml.Jak ją wypije odwraca sie na boczek albo na brzuszek wkłada sobie smoczka i ja wychodzę.Czasami słychac jak sie buntuje ale po chwili zasypia ale bywa i także muszę ją pare razy połozyc bo stoi i nawołuje. Jak karmiłam ja piersią to te ostatnie karmienie było na leząco.Jak ja lubiałam te chwile........Tylko my dwie..... Mój harcerz wrócił cały i zdrowy no i bardzo zadowolony. Dobranoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dremika
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Gocha T. za cholere nie chciał sie wbć w bikini :D:D:D:D:D:D:D :P:P:P:P:P:P:P:P Ale było cudnie ❤️ Ale sie Daria cieszyła !!!!! A Kamilka jak sie wyszalala !!! :D:D:D:D Ja tez sie wyciapkałam od razu człowekowi lepej :D Brzusia wypocznijcie na tej wsi !!! ( ja tam zaś tęsknie za miastam :-0 ) Gosu ja mysle ze 5godzin to tak w sam raz :D Sylwia 👄 dla wszystkich po buziaku :D:D:D lece na poczte poogladać Lane i Nastke ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upss walnęłam sie na czerwono :p Szwedzia dzieki za głosik wogóle dla wszystkch po buzaku za głosik 👄 Gosia podsyłaj linka komu sie da :D:D:D szwedzia ciesze sie że rafał cały ,zdrowy i zadowolony juz w domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głosik oddałam. zmykam na sniadanko - pozdrawiam wszystkie bąbelki. Byłam rano z Olcią na badaniach, ciekawe jake beda wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wysyłam fotki na maila ;) Szwedzia mam nadzieje że mam Twojego maila bo pamietam że kiedyś dawałaś :( Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Hanuś - zdjecia dostałam. Zuzia rozwala mnie swoim usmiechem.fajne masz te dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×