Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Na dodatek między jedynkami ma taką przerwę, jakby tam miał \"0\" ząb wyrosnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa, i mimo takiego skromnego garnituru, potrafi sobie nimi świetnie radzić żeby odgryźć i pogryźć coś co lubi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza, ale to chyba dobrze, ponoc przerwy są potrzebne a jak będzie miał wiecej ząbków to się zmniejszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza=> Jasiek też ma przerwę między jedynkami i to dużą (moim zdaniem) ale też mi mówiono, ze to dobrze i maluchy tak mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jak się nie zmniejszą ... i tak dla mnie ma najpiękniejszy uśmiech na świecie :D Spadam do łóżeczka, może dzisiaj da pospać? Buziaki dla Was i Dzieciaczków kochanych 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D zgadnijcie co właśnie skończyłam robić :p Brzusia kochana ściskam Cie mocno ❤️ mam nadzieje że mąż bedzie już unikał takich sytucji szczerze powiem że ja jako kierowca nie lubie sie spotykać na drodze z motorami miałam jedna nebezpeczną \"przygode\" z panem na motorze i zapamiętam ja chyba do końca zycia ... Moja Kamlka miała duże przerwy mędzy zębami a na dzień dzisiejszy śladu po nich ne widac ,a przynajmniej sie jeden od drugiego nie psuł (tzn.wogóle sie jej nie psuły :) ) A moja Daria ze smoczkiem ( u nas \"melusiem\" ;) ) w buzi to mnie strasznie rozczula strasznie a jak sie cieszy jak go czasem znajdzie przez dzień przez przypadek to sie go dosłownie nassać ;) nie może :D:D:D A i porównując Kamila tez namiętnie ssała smoczka od urodzenia miała mocną potrzebe ssania (porównywalną do obecnej potrzeby pyskowania :-0 :D ) i ząbki sa proste ,pierś ssała przez rok a i z odstawieniem smoczka nie było problemu :D A Karolinka to sobie pewnie przypomina jakie to mamusia miała pyszne cycyszki :p :D Hanusia dziekuje za zdjecia 👄 Super sprawa taki park u nas to sie nazywa Figlo Park tyklo mż enajblizszy mamy w Oświęcimiu lub Bielsku-B. A dla Zuzinka dużo zdrówka :D 👄 (i uważaj na klimatyzacje czasem zamiast ułatwić życie to moze narobić szkody ) Gosza biedny Maxiu rzeczywiście takie upały to musza mu sie dawać we znaki :-0 WIELKI BUZIAK DLA NIEGO 👄 Ale sie Daria dziś cieszyła w basenie :D:D:D Zaraz przegladne fotki i coś Wam podesle :D no to na razie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fotki sie wysyłają :D miłego ogladania :D a co sie dzieje z Channah? wie ktoś? A i Lana i Nastka sa poprostu przecudowne!!! Mam nadzieje ze Lana znajdzie mozliwosc zeby z nami pisac pa pa dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanuś*Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tom się walnęła na pomarańczowo :D Miało być hej :D Donia dziękuje za zdjęcia :D dziewczynki śliczne a jak patrzyłam na ten basen i wodę to mało wściku nie dostałam :D ja mam pontonik 70x35 :P A na jednym zdjęciu to główkowałam która to Ty a która Kamilka ;) Co do klimatyzacji to trzeba wiedzieć jak z niej korzystać ;) Moja Zuzia też ma straszną przerwę między jedynkami :) Wygląda ślicznie :D Brzusia...wiem o czym rozmawiasz :O Mój miał tak połamane żebra że teraz jak sie wyprostuje to jedne są wyżej a drugie iżej :O Jechał motorem i gościu mu wyjechał traktorem (to na wsi było) i wpadł na barierkę na moście :O:O Gosia a Wy przy takiej temperaturze nie macie podwyższonej temperatury ?? Zwykłym termometrem mierzę i zazwyczaj już koło 12 jesteśmy zgrzani na maksa :( Nie dość że 2 piętro to jeszcze okna od północy (jeśli sie nie mylę bo cały dzień grzeje w nie :O ) Gosza już wysyłąm zdjęcia i przepraszam :) 😘 Miłego dnia kochane 🌼 P.S głosik oddawany codziennie z namiętnością :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Brzusia=> co u Gio? Jesteśmy po szczepieniu. Karolinka płakała :( Tak się żaliła. Już się uspokoiła, ale jak zobaczyła J. to jemu zaczęła się żalic. A potem jak przyjechaliśmy do domku to jeszcze chłopcom się wyżaliła. Biedactwo :( Gio=>nie wiem czy nas czytasz, ale może z czasem zaglądniesz. Jak Patusi przepuklinka? U nas w niewielkim stopniu się wchłonęła. Jest nadal i lekarz mówi, że już się nie wchłonie :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D Hanuś dzięki 👄 przesłałam zdjecia od Ciebie do Goszy :D Brzusia z jakej okazj te serduszka? ;) to na wszelki wypadek ja tez jedno dla Go podsyłam ❤️ :p A u nas wiaterek sie ruszył i niebo sie pochmurało nie wiem czy uda nam sie dziś pokapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia dziękuje 😘 No to dla Karolinki za dzielność 😘 🌼 i dla naszej kochanej Gio 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedna Karolinka ❤️ a Daria to nawet tak bardzo nie płakała zaraz ją coś tam zanteresowało mam nadzeje że bedzie sie dobrze czuła po tej szczepionce 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........14 mies........2850/56..... ........10200g/81.................6 agula........Kasia............10m-cy.........2950/51.... ...........9200kg/74.............2 saszka........Michał...............20.........3150/57... .............82500/182........32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165........31 saszka..........Bart.................11.........3970/61. ........ ....28000/142........28 Sylwia 7........Karolinka.........Roczek.......3.040/54............ .10140/77...............4 Brzusia........Hubcio.........13m........3.495/56.... ........ .9660/81...............8 Koralik***......Dawid.......ROCZEK..........3800/55..... ..........10700/77...................8 aniawd........Łukaszek.......11........3610/56.......... .........11700/75.............5 Dermika.......Daria........13mc....3.920/54.......... ..........9.500/?..............9 _acha_.....Julia.............ROCZEK....3200/56cm.......9 500/75 cm......10 perełek Gosikka.......Jaś...........ROCZEK....4000/58cm........ ........10,6/83cm(?).......11 Gio.............Pati..........11mc........3410/54....... ...8300/74cm......4 ząbki Gosza.........Maksiu.......13mcy......2900/50........... 10200/?..........4 ząbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka w pokoju pielęgniarki krótko płakała, dopiero jak zobaczyła J, to się rzożaliła. I jeszcze teraz co chwilkę sobie popiskuje. Mam nadzieję, że będzie dobrze się czuła, jakoś bałam się tego szczepienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i oczko troszkę jej ucieka :( Tak mi się wydawało i lekarz potwierdził. Musimy iśc do okulisty. Lekarz pamiętał, że to po tatusiu :P Ma dobrą pamięc, mając tylu pacjentów :D Ale my jesteśmy jego pierwszymi pacjentami tzn.Łuki był :D Pewnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia=> dziewczynki śliczne :) A basenik rewelacja :D Wiesz co ładnie Tobie bez grzywki. Wyglądasz jak dziewczynka. Od razu przypominają mi się Twoje zdjęcia ślubne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia=> te serduszka dla Gio to za smsa, który mi przysłała, gdy przeczytała o wypadku grzeska :P :) A tak przy okazji dowiedziałam sie, że Patka rwie się do chodzenia i mówi \"baba\" :) Gioooooooooooooooooo!!!!!!! Odezwij sięęęę!!!! brakuje tu Ciebie :( Grzywka=> co u Ciebie i Zuzki? Sylwia=> ale Karolinka ładnie na wadzie przybrała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia=> no przybrała ładnie, ale nie wiem po czym bo ona tak malutko je :D Alebardzo długo stała w miejscu, ogólnie taka malutka i drobniutka była. Z ubranek to prawie wcale nie wyrastała. I nagle nastąpił skok :D I w końcu garderobę mogliśmy zmienic :D O to Gio nas czyta :D Gio=> 👄 👄 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo... wołamy chórem! GIO! GIO! GIOOOOOO!!! :) Doradźcie mi... nie karmie już (ostatnio 3 dni temu, bo jedna pierś tak napeczniała, że mogłabym nią gwoździe wbijać) i nie mam problemu z gromadzącym sie pokarmem. Ale blisko brodawki zrobiły mi się grudki. Powinnam to ściągną czy samo jakoś się wchłonie? Wolałabym nie sciągać, bo dobry laktator musiałam oddać koleżance, Hubek juz nie chce mi pomóc, a w domu mam jedynie laktator- gruszkę za 8zł, którego uzywanie bardzo boli. Te grudki nie bolą dopóki nie nacisnę, więc nie wiem- sciągać czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś=> chyba nie mamy podwyższonej temp. :O Mam okna na półnowc i na południe i te od południa są od rana zasłonięte roletami, a od północy lekko uchylone i jest fajna temperatura. 😘 Donia=>😘 sporo głosików przybyło :) Ciekawe, czy i kto z moich znajomych zagłosował :) Sylwia=> 😘 dla Karolinki :) Jaśkowi też ucieka i idę prywatnie do lekarki specjalistki od zeza. Dzwoniłam do niej, jak mały miał 8 mcy, ale powiedziała, ze to za wcześnie na diagnostykę i leczenie u niej. Lepiej po skończeniu roku, albo nawet trochę później. Chcę iść teraz w wakacje, jeśli gabinet działa. Brzusia=> 😘nic ci nie doradzę :OAle może zadzwoń do poradni laktacyjnej w twoim mieście. GIOOOOOO!!!!! WYŁAŹ!! :D:D:D:P:P GRZYWCIAAAAA!!! Ty też!!! :D:D:D Dziewczyny, doradźcie mi: K. ma 4 letniego chrześniaka, który ma za tydzień 4 urodziny. Mamy upatrzony prezent, ale on ma starszych braci - 9 letnie bliźniaki. Oni mają w tym saamym czasie imieniny. Jedziemy w weekend na imprezę i chcemy im coś kupić, ale nie mamy pojęcia co :O Nie ukrywam, że ze względu na to, że prezent x2 chcialbym coś za ok 30zl za sztukę. Co można kupić? Macie w rodzinie takie dzieci (chłopców)? Czym się interesują? Książki odpadają :P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia, może masowanie i ciepłe okłady np. z liści kapusty ??? Pamiętam czytałam kiedyś chyba nawet na kaffe, jak jedna mama miała coś takiego i nawet laktator nie pomagał. I wiesz co jej poradzili w poradni laktacyjnej.....odkurzacz :D :D :D No i pomogło :D Ponoc to najlepszy sposób. Może warto sprawdzic. Pewnie się wyśmiejesz ze mnie :D :D :D Ja bym sprawdziła gdyby zaszła taka potrzeba :P :D Gosia=> a może jakąś gre dla chłopaków, modele do sklejania lub skręcania, koszulki piłkarskie.... wszystko zależy czym chłopaki się interesują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, Gosikka=> 😘 Faktycznie, pamietam ten numer z odkurzaczem :D :O najpierw spróbuję z okładami i masażem. Chyba tak tego zostawić nie mogę :O Gosikka=> ja bym kupiła grę planszową :) Mam w rodzinie 5-letnia Kingę, która uwlielbia gry :) Myślę, że to taki uniwersalny prezent. Sama pamietam, że z kuzynostwem spędzaliśmy godziny grając w chińczyka itp. Myślę nawet, że możesz kupić jedną grę dla nich obydwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Brzusia, Sylwia=> 😘 Te bliźniaki mają wszystkiego pełno :O A czym się interesują? Tym, co im się aktualnie podoba :O;):D Gra to dobry pomysł, ale mają ich dużo (scrabble, monpoly, chińczyka, wiele planszowych - to tylko te, co widzialam na działce :O ) . Wypytałam dziś takiego fajnego 6latka w pracy(tajfun nie dziecko :D ) co mozna takim starszym chłopakom kupić, co jest teraz hiciorem u chłopaków i powiedział mi, żeby im kupić karty kajjudo (powiedział [kaj dżudo] :D nie wiem jak to napisać) . Jedziemy do hurtowni zabawek, jeśli nic fajnego nie dostanę, to to im kupię :D ...jeśli będzie :O:P Nawet mi tłumaczył, jak w to grać :D:D Brzusia=> i jak? :) Doonia, Haanuś...i cała reszta :D gdzie wy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Byłam dzisiaj u lekarza z Zuzią bo ma pleśniawki :O Dostała Nystatyne zobaczymy...jakoś nie mam przekonania do tego. Gosiu kurcze nie pomogę ci bo mam dziewczyny :D Ale ja bym np chciała dostać jakbym miała 9 lat cuś takiego :D http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=214238350 strasznie chciałam mieć coś takiego jak byłam mała :D Normalnie mało wściku nie dostałąm jak kuzyni sie bawili :D Sylwia oczkiem sie nie przejmuj może samo przejdzie. Zuzi prawe ładnie sie wyrównało gorzej z lewym :O Ale ona WOGÓLE nie chce nosić okularów :O Gosiula widzisz u Ciebie jest ok a u mnie w domu w taką pogode w mieszkaniu jest 32 stopnie :O A najlepszy motyw :D Wzięłam koce którymi przykrywam kanapy i zawiesiłam od zewnatrz balkonu tak że cały balkon mam w cieniu i nie grzeje w okna. Patrze dzisiaj jak szłam ze sklepu a tu 3/4 sąsiadów to samo zrobiło haha :D :P Szwedzia gdzie jesteś?? Gio 😘 Grzywa??😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś=> niezłe! :D:D A prezent już mamy :) Zadzwonilam po raz kolejny do ich mamy i powiedziała mi, żeby im kupić szachy, bo im się podobały ostatnio gra. Kupiliśmy więc fajne szachy, po talii tych kart holograficznych dla każdego (te kajjudo :D ) i....wiatraczek dla Jasia :D Aż nogami przebierał, jak go \"rozdmuchałam\" w samochodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Gosia to masz problem z głowy :) Trudno coś dzieciakom teraz kupic, bo mają wszystko. U mnie w rodzinie są sami chłopcy i np. J. siostra ma ich trzech. I chyba nie ma rzeczy której nie mają, a przedewszystkich chyba tyle mają, że wszystko jest na 2 min. :O Jeszcze jak dziecko ma jakieś sprecyzowane zainteresowania to jest łatwiej . Donia=> a Ty gdzie wsiąkłaś ??? Myślałam dziś przy pracy o Tobie :D Chyba nic więcej nie napiszę bo padam 👄 dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fc79c826e1fee0ba.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b14a4c299e4ceba6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f1772c6671a3c3a2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d331a141edf8f768.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/949f7e7f77ec1fe8.html Na tę chwilę tylko tyle.. jak będę miała jeszcze chwilkę to wpadnę:) Później jeszcze wkleję coś z gór... Zuzanna zaliczyła swoje pierwsze góralskie ognisko:) Buziaki dla wszystkich!! czy wam też się błędy podkreślają??:) Sie pozmieniało...hihi I fotosik szybciej działa... fiufiu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×