Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Hanuś=> No już wrzuciłam na skypa 4 duże kawałki ;):P Ale ze mnie skleroza, dziecku danych nie zmienilam, tylko się Borem zajęłam :D Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........15 mies........2850/56..... ........10200g/81.................8 agula..........Kasia............12mcy...........2950/51.... ...........10kgkg/74.............6 saszka........Michał...............20.........3150/57... ............82500/182..............32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165..............31 saszka..........Bart................11.........3970/61. .............28000/142.............28 Sylwia7........Karolinka..........14mcy.......3.040/54.. ............10140/77..............4 Brzusia.......Hubcio..............14m.........3.495/56.. ........... .9660/81...............8 Koralik***.....Dawid..............14mcy.......3800/55... .............10700/77...............8 aniawd.......Łukaszek...........14mcy.......3610/56..... ...........11700/75.............5 Dermika......Daria...............15mc........3.920/54... ............9.500/?..............9 _acha_.......Julia................15mcy......3200/56cm.. ..........9500/75 cm...10perełek Gosikka.......Jaś................14mcy......4000/58cm... ..........11,2kg/83cm(?).......14 Gio.............Pati...............13mc.........3410/54. ..............8300/74cm........4 ząbki Gosza........Maksiu.............14mcy.......2900/50..... ..........10200/?............4 ząbki Vivia.......Amelka...............14mcy..........3500/56cm. ....11,9kg/83cm.......8ząbków Channah...Kuba.................14mcy..................... ..............................3(!!!) zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gOSIA TO MUSZę ZAINSTALOWAć SKYPE żEBY ZłAPAć ;) mOJE DZIECKO WYMYTE NAKARMIONE śPI ;) zARAZ WKLEJE FILMIK TYLKO ZGRAM ;) sorki za capsa ale nie chce mi sie pisać jeszcze raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wsiooooooooooooooooo POPRASOWANE :P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D sałatka zrobiona ,dzieci sie poszły kąpać (w czas ) muza nawet fajna leci w tv he eh żyć nie umierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Donia, w porządku, ja się nie gniewam. Po prostu wczoraj miałam taki nastrój że nie chciałam Wam tu marudzić. Nie mogłam sobie wczoraj miejsca znaleźć, poryczałam się i w ogóle byłam do doopy. Dzisiaj jest trochę lepiej, poprawiłam sobie nastrój duuuuzą porcją lodów... :( Potem będę miała doła że jestem za gruba.... :P Gosia, wiem że wróci, tylko kiedy.... Mam nadzieję że wrzesień będzie brzydki, jak dla mnie może od jutra być mróz, to wrócą wcześniej... Wiem, wiem, egoistyczne życzenie, ale chyba mnie rozumiecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........15 mies........2850/56..... ........10200g/81.................8 agula..........Kasia............12mcy...........2950/51. ... ...........10kgkg/74.............6 saszka........Michał...............20.........3150/57... ............82500/182..............32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165..............31 saszka..........Bart................11.........3970/61. .............28000/142.............28 Sylwia7........Karolinka..........14mcy.......3.040/54.. ............10140/77..............4 Brzusia.......Hubcio..............14m.........3.495/56.. ........... .9660/81...............8 Koralik***.....Dawid..............14mcy.......3800/55... .............10700/77...............8 aniawd.......Łukaszek...........14mcy.......3610/56..... ...........11700/75.............5 Dermika......Daria...............15mc........3.920/54... ............9.500/?..............9 _acha_.......Julia................15mcy......3200/56cm.. ..........9500/75 cm...10perełek Gosikka.......Jaś................14mcy......4000/58cm... ..........11,2kg/83cm(?).......14 Gio.............Pati...............13mc.........3410/54. ..............8300/74cm........4 ząbki Gosza........Maksiu.............14mcy.......2900/50..... ..........10700/?............7 ząbków Vivia.......Amelka...............14mcy..........3500/56c m. ....11,9kg/83cm.......8ząbków Channah...Kuba.................14mcy.................... . ..............................3(!!!) zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza=> 😘 Hanuś=> mogę przez gg wrzucić :D K. wcina, ale jest jeszcze ponad pół blachy :) Donia=> przyjedź do mnie!!! Plisssss!! Dam ci szarlotkę, drinka, buzi....tylko mi poprasuj :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka - dzięki za \"wtabelkowienie\" i \"uzębowienie\" Bobra :D a oto i tenże ;) http://channah.wrzuta.pl/obraz/kY1jNXiSws/ a to wersja \"smile\" - tym usmiechem mnie rozbraja normalnie http://channah.wrzuta.pl/obraz/vLGmT1dnhf/ (komplementy przyjmujemy w godzinach wieczornych :p :P :p) my już wywakacjowani byliśmy nad morzem - Boberek zachwycony na plaży świętowaliśmy roczek było zimno, sztormowo ale suuoer z nowości u nas .... Bober wypadł z siatki centylowej ale jest zdrowy, wykluczone są problemy z wchłanianiem , anemia poszła w niepamięć czyli chyba po prostu geny, bo meżczyźni w mojej i męża rodzinie późno rośli i za wysocy nie byli musimy go obserwować ale wygląda na to, ze troszkę ruszyło - no wreszcie trzeci ząb i ... nie mieści się już pod blat od krzesełka do karmienia ;) (jak siepierwszy raz w ów blat puknął miałam tzw. mieszane uczucia - z jednej str. dowód na to, ze urósł, z drugiej - trzeba ratowaćpotomka :) ) poza tym jest super zebrałam opiernicz od pediatry, ona nie ma do niego zastrzeżeń rozwija się suuper włazi na meble, często woła na nocnik !!! , biega, dużo rozumie i naśladuje i .... wyrywa mi kalwisze z klawiatury, tak więc obecność swą deklaruję w czasie spania jegomościa Małż mój (:P) nota bene od tygodnia kierowca (Hanuś - byłaś lepsza - u nas prawko za drugim podejściem) chcemnie uraczyć jakimś filmidłem o fiacie 125p więć jeśli bym się zaaoglądała - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia, a po drodze do mnie wpadnij i poprasuj!!! mam super nowe żelazko i wieeeeeeeeelką stertę! nakarmię, przytulę, mam pyszne winko wiśniowe domowej roboty! czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channah ale on sie zmienił !!! zajefajny ma uśmiech ;) Ach cóż to za fascynujący film hehe ;) Gosia to ja poproszę tylko niewiem czy sie w jednym pliku zmieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia ja ze 4-5 prań mam do wyprasowania ;) Zapraszam ma piwko ale mogę mieć co tylko chcesz :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, no fiat 125 p , co chcesz :) naszykujemy jakiś prowiant i .... (mam nadzieję , ze mąż nie ściągnął go jako pomocy przy wyborze autka) mamy jeszcze jeden ... o karpiach :o a uśmiech .... zawszetak robi jak broi (dziś np malował palcami szlaczki jeżynowe - zostawiony sam na sam z deserem wywalał go łyżeczką na stolik i .... :o - pół godziny myłam krzesełko :o ) Donia, wpędzasz mnie w kompleksy z tym prasowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczułam sie potrzebna ,doceniona ,lepsza ,szczęśliwa.... i to wszystko dzięki Wam moje kochane ziomalki :P:D ;) czuje sie wspaniale dzieki Wam :P że jeśli ustalicie dogodne dojazdy ;) to myśle ze w tydzień załatwimy wszelkie niedociągnięcia w Waszych domach :P:P:P zaczynam od Grubego Misia cobym miała dobry sprzet :P:D Ps. HE he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia - nie zapomnij o mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Channah - Gosia jestem!!!! Moja Olcia juz dawno wypadla z siatki.Tez nas ganiaja po lekarzach ,gastrologa tez zaliczylismy I na razie jest ok.Tez geny tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia!!! Ja byłam pierwsza! 😡:P Mojemu żelazku też nic nie brakuje :D A potem do Misia (najbliżej! :D ) i do innych :D Channach=> ona nas wszystkie tak wpędza...ale się nie dajemy i nie prasujemy ;):P A ją po cichu każda podziwa :) Szwedzia=> ten blond aniołek, kobitka i chłopaczek to od ciebie fotki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :D Ale tu ruch :D :D :D Gosza=> wiesz my tu jesteśmy nie tylko aby razem przeżywać radości ale i smutki. I jak jest taka potrzeba to możemy się tu wypłakiwać na wirtualnych ramionach ❤️ Chanach=> najważniejsze, że jest ok. i Boberek rośnie. Ale on się zmienił, śliczny chłopczyk i na tym jednym zdjęciu przypomina mi Jasia Gosi :) Donia=> ja chyba też Ciebie zaproszę do tego prasowanka ;) Miałam się zabrać wieczorkiem, ale chęci poszły w las. Łuki dostał gorączki, chyba się zabiję :O No w poniedziałek do szkoły, a oni chorzy :O Patryczkowi jest ciut lepiej. Bo temp. już nie jest taka wysoka i ogólnie po przespaniu dzisiejszego dnia jest w dobrej formie. Wczoraj miał 39 a dziś 37,6... Gio=> 👄 pamiętaj, że Ty nam też możesz się wypłakać, wygadać a może coś byśmy doradziły......zresztą wiesz 👄 Ja myślę o Tobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tom się wyedukowała motoryzacyjnie :p zmykam do męża siępoprzytulać, bo jak znam życie Bober zawita koło pierwszej i przez zasiedzenie zostanie z nami do rana aa Szwedzia - no to mamy \"wyzwolonych z centyli\" pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Channah synek supcio!! pierwsza klasa!! Bardzo mi sie podoba :) I mam prośbe ;) ponieważ mam w ulubionych adress Waszej stronki,a poniewaz robicie prześwietne zdjęcia , i syna macie cudo to prosze o aktualizacje :P :D Gio kochana powiem ci że od początku czuje w Twoich wypowiedziach na temat wesela jakies małe \"ale \"... Przytulam cie mocno i mam nadzieje że bedzie ok cmok cmok :) Gossika :) Sylwia a moze oni udaja ? :p nie no to zart 👄 Oby jeszcze Karolinka nic nie złapała bo wtedy sie bedziesz bidulko dopiero zamartwiać ❤️ Gosza 👄 Szwedzia a ty co na koncercie dzis czy co?:P:P brakuje mi Ciebie :D A no i MYSZKA ---> pięknie dziękuje za zdjecia!!! martynka jest przesliczna ❤️ Grzywka napisz czy prezent przypadł do gustu!!! :) Brzusia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Myszka dziękuję za zdjęcia, mam nadzieję, że do nas czasami zaglądasz. Martynka jest cudna!!!!! Donia=> fajnie by było gdyby udawali :O Oby tylko mała nie załapała.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku :) Ja to walnięta jednak jestem. Zamiast korzystać z sytuacji i wyspać się porządnie to wstaję jak głupia o świcie... ja już po kawie i po śniadanku. Moze pójdę po rozum do głowy i wskoczę jeszcze pod kołderkę. Zwłaszcza że od jutra się zacznie wstawanie o 5. W tym roku otwieram przedszkole na rannej zmianie, a na popołudniowej zamykam... Sylwia, ja wiem że mogę się tu wypłakać i wyżalić, ale ja mało wylewna jestem i z trudem mi to przychodzi. W realu też tak mam, że jak mam problem, to najchętniej wlazłabym do mysiej dziury, żeby mnie nikt nie oglądał i nikt do mnie nie mówił. Nie lubię okazywać słabości, nie znoszę, kiedy ktoś widzi jak płaczę. Za pierwszym razem jak Maksiu wyjechał było mi jakoś łatwiej, mimo że był to moment odstawienia od piersi i pierwsze rozstanie. Ale wtedy miałam tyle zajęć (pisanie pracy magisterskiej, w pracy wizytatorkę na karku, pełno papierkowej roboty) że nie miała się kiedy po tyłku poidrapać, nie mówiąc o rozczulaniu się nad sobą... Ja wiem że Maksiowi jest tam dobrze z moimi rodzicami. Ma cudownych kochających dziadków, jest cały dzień na dworze, oddycha czystym,świeżym powietrzem (a nie wrocławskim smogiem) itp, itd... Szwedzia, ja też poproszę o zdjęcia :D heksa7@wp.pl Channah, Bober SUPER !!!! Miłej niedzieli 🌻 , zajrzę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry !! :) U nas zimnica straaaszna :O Słoneczko wyszło więc jest szansa na lekkie ocieplenie :) Krzyś zabrał Zuzię na spacer ja już dom uprzątnęłam i zaraz sie biorę za gary chociaż straaasznie mi się nie chce. Gosza jutro wrócisz do pracy i szybko zleci :) Buziaki dla Was !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo!!! Donia - ja na koncercie?? Chyba prywatnym w domu.hahaha. Gosza - zdjecia podesle w wolnej chwili.Teraz R zabrał olke na spacer a ja jak hanuś uderzam do garów!!!!!!!! Ja tez chce do pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bardzo mi brakuje innych kontaktów jak tylko te z piaskownicy. Sylwia - ucałuj chorowitków i niech wracaja do zdrowia. A nasza Olka postanowiła sobie dzisiaj pospac do 9.00 i nie zdazylismy do koscioła.Musimy isc po południu. Gio - wszystko sie ułozy bedzie dobrze i bedzie super weselicho ,a potem chrzciny.Uamiechnij sie kochana. Brzusia i channah ,Gosikka - Buziaczki!!!!!!!!!!!!!!! Hanuś - jak tam na drodze ? Piratujesz juz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwedzia no o to mi chodziło :D ;) :D ;) :P:P zapowiada sie miły ładny dzień :) Jedziemy do Oświęcimia tam jest impreza karuzele itp. :) całuski miłego dniaaaaaaaaaaaaaa 👄 a wiecie co 😡 o trzeciej nad ranem ganialismy po domu za .............. myszą 😠 no ale daliśmy jej rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia=> biedna myszka ;) :D :D :D Co jej zrobiliście :P Gosza=> no tak to już jest, ale smęcić i smucić możesz nam kiedy tylko masz na to ochotę :) Z chłopcami chyba lepiej. Patryka boli troszkę gardełko ale temp. już nie ma sama spadła. Łuki jak narazie też nie ma temp. i czuje się dobrze. Oby tak zostało. U nas pogoda nienajlepsza :O Zaraz zmykam do kościółka, a potem czeka mnie siedzenie w domku. J. idzie do pracy :O A ja z chorowitkami nigdzie się nie ruszę :( Brzusia=> daj znać co u Ciebie? Miłej niedzieli Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, to dobrze że chłopcy czują się lepiej :) A ja jestem sama w domu. Maksia nie ma, D. pojechał ze swoją córką po książki. Chyba Wam kiedyś mówiłam że mój D. ma dwie córki (17 i 14)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×