Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Gio kochana dziekuje ale własnie mi sie to nie otwiera nie moge tego odczytać u mnie... pewnie nie mam jakiegos potrzebnego do tego programu nie wiem .. A z lekarka to masz racje tak ja podejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka :) Szwedzia dziękuje za zdjęcia :) Faktycznie Oleńka podobna do Mamusi :) Donia o Twoich laskach to mogłabym rozpisywac sie godzinami :) A Ty wyglądasz naprawde SUPER !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio dziekuje 👄 sorry za kłopot bo niestety nie dam rady tego odczytac :( zapisuje na kompie ale potem nie dam rady odczytać Hanusiu no dziekuje Ci bardzo 👄 Ale nie Ola Szwedzi jest podobna do DJ.BOBO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Donia faktycznie ;) Tylko ciemne włosy i troszke dłuższe i cały BOBO ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://images28.fotosik.pl/70/a7e64b19a5338543med.jpg najlepsze miejsce do spania :) Gio mam pytanie odnośnie psów. Mój Bash ma uczulenie na mieso drapie sie niemiłosiernie :O W tej chwili jesteśmy na wieprzowinie (musimy wszystko przetestowac) nie ma jakiś środków domowych na ten świad bo lekarz chce mu dac ale dopiero jak przestanie sie drapac(wtedy to mu na cholere bedzie:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> a jakie skutki może mieć ta szczepionka w dłuższym okresie tzn. u dzieci które już ją dostały jakiś czas temu? Martwię sie :O Donia=> ja lubie z dziećmi chodzić na ryby, sama też łowię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivka=> słuszna decyzja odnośnie dziecka. Zobaczysz jak sie ustawicie to będzie pewnie najlepszy czas na maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł miłego dnia !!! My już rano lekarza zwiedziliśmy z Zuzią :O Ma rączki pogryzione przez cuś :( Lekarce to wygląda na pokrzywkę a mi na pogryzienie przez komara :O 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :):):) No i wszystko jasne byłam w ośrodku oczywiście odwołałam na razie szczepionke ale okazalo sie że tak jak Szwedzia pisała Daśka sie \"załapała\" na jedna dawke szczepionki hib a wczesniej nie miała tej złej ufff Dziękuje za wszelkie informacje dla mnie na ten temat 👄 🌼 Hanusia ale co masz z tym robić ? Smarować masz ? Dużo tego Zuzi wyskoczyło? Dzieki za nocke ;) :) u nas sie ochłodziło ale jak dla mnie to fajnie :) Zabieram sie za sałatke z pory (ulubiona mojego męża :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Wreszcie usiadłam.Olka od rana niemożliwa,charakterek mi rosnie mówie wam.Uparciuch jeden próbuje stawiac na swoim a jak nie po jej mysli to płacz i kładzenie się na ziemię.Oczywiscie zostawiam ją i się odwracam to po chwili płaczu idzie dalej w seoja stronę. Ktoś kiedyś powiedział że dziewczynki są spokojne.......Zaprzeczam.Wszystkie mamy siedzą i babki klepią a ja latam po całym placu zabaw jak szalona.WRRRRR. Domki ze zjezdzalnią na tak opanowane,ze szok.Wdrapuje sie sama na góre po tych drawnianych podestach i zjezdza jak stara.A ja się telepię ze strachu stojac z boku. Mam czasami dosc. Wysłałam kilka fotek do tych co miałam adresy jak ktoś chce to niech woła. Dermika - ale się usmiałam z DJ.BOBO Ale masz rację Rafał chyba jest mój.A Olka nie wiem po kim ma urodę ale posturę to na pewno po nim. Mój Rafał tez strasznie chce pojechać na rybki.Za miesiac jestesmy umówieni ze znajomymi to sobie połowimy. Hania - wszedzzie stronkę łapie!!!!! Super Fotka - ja jak bym miała psa to Olka by mu żyć nie dała .Tak kocha wszystkie zwierzaki. Syjwia - widzę ze tez sie martwisz tymi szczepionkami.Kurcze kazą szczepić a zastrzezenia mają.Jestem zła na siebie że ją zaszczepiłam teraz tak jak Gio mówi. Acha - Jeszcze tylko troszkę troszeczkę i bedziesz fruwała jak skowronek... Hanka - patrz jak ja parkuję po imprezie; http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/70b0b5231fed67b2.html#codes Miłego dnia wam zyczę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja siedzę i się denerwuję :( Hubcio ma w książeczce wpsaną szczepionkę Inf+IPV+HIB :O To ta wadliwa, tak? Powiedzcie mi, bo zupełnie głupia w tym jestem, a zaraz chyba umrę z nerwów 😭 hanuś=> a może Zuzia jest uczulona na ukąszenia komraów? moja siostra, jak ją ugryzie komar, to ma plamę na pół ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurna Szwedzia ...... To Ty tak zaparkowałaś ?? :D:D:D ;););) he he he he he he he Moja Daria tez złości pokazuje nieraz juz tyłkiem po ziemi rzucała ;) A jak jej czegoś nie pozwole albo ja opinkalam;) to zakrywa rączkami buzke i mowi yyyma (czyt. nie ma ) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiu ale to chyba jakaś partia była wadliwa INFARIX IPV+ Hib seria A20CA334B nie wiem sama sie dowiadywałam .. a Ty kupowałas szczepionke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika - Sztuka tak zaparkować nie!!!!!!!!!! Z soboty na niedziele U nas pod blokiem byli młodzi gniewni albo strong- meni.No i przeszkadzało im moje BMW(bardzo mały wóz) no i próbowali swoich sił i dali radę. Jak to w nocy zobaczyłam to do rana spac nie mogłam!!!!!!!!!!!!!!! Brzusia - poszukam stronki którą znalazłam na innym topiku i wkleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika=> teraz jeszcze nie, bo szczepienie mamy na przełomie października i listop., ale nie mam opakowania od tych poprzednich szczepionek i nie wiem, jaka to była partia :O Zwariowac mozna 😭 😭 Byłam dzis zważyć Hubka. Przytył tylko 150g w 2 miesiące. Juz szłam załamana, bo lekarka powiedziała, że jak mało przytyje, to powinniśmy iść z małym na badanie żołądka jakies takie, że wciska sie dziecku przez nosek rurkę :O Bo ona podejrzewa refluks przełyku czy jakoś tak, w każdym razie górnych partii przewodu pokarmowego, a tego nie da sie zbadać usg. Ala nie zgodzę się na tp. przynajmniej na razie. Hubcio wreszcie nauczył sie gryźć np. chlebek i juz nie wymiotuje przy gęstszym jedzonku. Wprawdzie nadal muszę wmuszać jedzenie, ale jest jakby lepiej. Hanus mi napisała, że Zuzia jeszcze mniej przytyła- widocznie teraz dzieci tak spalaja kalorie. Wiecie może, gdzie jeste tabelka? Nie moge znaleźć. Dziekuję Wam za odpowiedzi dot. witamin 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To serię szczepionki, która była podana, można sprawdzić u lek. w karcie szczepień? Sorki, że zadaje głupie pytania, ale ja to taki osioł jestem w tych sparawach. :O Echhh... ja to w ogóle osioł jestem :( I mam doła 😭 ...niech mnie ktoś przytuuuuuuli 😭 :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia - przytulam cie mocno!!!!!!!!!!!!!!! A sprawdz w ksiazeczce zdrowia.Hanuś miała wpisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia - ja tez miałam skierowanie z Olką do szpitala na badanie i nie poszłam przez te strajki.Pózniej trafiłam do gastrologa i ta babka mnie uspokoiła.Powiedziała ze mam zdrowe dziecko a ze drobna ; taka jej uroda,Zresztą po ojcu DJ.BOBO. Olka teraz waży ok 8600. Z Hubcia fajny facet a posturę ma po mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> dzięki 👄 Brzusia=> Karolinka też była tym szczepiona, a czy serię można sprawdzić to nie wiem. Ja też mam doła i przytulam Cie bardzo mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia czujesz jak Cie sciskam???????????????? 👄 A serie to w książeczce sprawdz ... moja Daria waży 10kilo tez zawsze mało przybierała i odstawała od normy taka uroda nie n=martw sie pamiętasz my tez jezdziliśmy na badania a niepotrzebne wgóle sorki za styl pisania ale daska mi wisi na rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiu w rubrykach gdzie sa szczepienia powinna byc data rodzaj szczepionki i seria ale w ośrodku MUSZA ci pokazać ja tak dzis wszystko sie dowiedziałam i ogladałam karte szczepień Daśki nie martw sie na zapas!!!! prosze Cie 👄 Szwedzia =====>>>> DJ>BOBO :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, Dermika=> 😘 Muszę to napisać=> K U R W A !!!!!! Jaka jestem zła i jakiego mam doła!!!! Człowiek wydaje kasę, żeby kupić \"lepszą\" szczepionkę, robi wszystko, żeby dziecko rozwijało sie dobrze, chucha, dmucha na zimne, biega, kłoci się z lekarzami, ale w końcu ich słucha, bo przecież są autorytetem! I co????? Być może, że skrzywdziłam dziecko!!!!! Swoje dziecko! Durną szczepionką!!!! [No nie przeżyję chyba tego!! beksa] 😡 😭 😡 😭 😡 😭 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy tak mozna,ale jak byscie zadzwoniły do punktu szczepień i sie dowiedziały?? Nie wiem czy teraz wogóle ma to sens ale ja też zawsze draze sprawy do konca a czasmi lepiej odpuscić.Tak mi zawsze mówi mój maz i zawsze za to obrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia - zaczełam tak na niego wołac a on mówi ze mi wyłaczy neta!!!!! Olka wstała .....spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×