Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Cześć laseczki :) Donia jest MAŁPKA , nie małpa :P ....ale i tak ją kocham :D😘 za całokształt...a dziś za coś jeszcze :D:D:D;) Jaaga=> Jakie autko? :) i jakiego koloru :D:D Majorek=> ehhh te Gosie.... ;):D:D:P Lana=> :D:D:D😘😘 Prawda...? Klocki mamy właśnie te zielone :) Co do konika to zrezygnowaliśmy na korzyść kolejki \"tomek i przyjaciele\" - brat stryjeczny Jasia ma konia i maly nie był specjalnie zainteresowany :O:D Trochę lepiej było u przyjaciela męża, tam miał frajdę. Ale my tego konia mieliśmy dostać od nich, tylko właściciel (ośmiolatek :D ) póki co zaoponował :D. Ale i tak chcą się go pozbyć (konia, nie syna, oczywiście :D ) , więc sobie darujemy kupno. Zwłaszcza, ze starczy spokojnie na kolejkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek potworze! ;) Mój laptok nie ma programu do odczytania pliku ze skrótem xls! 😭 To chyba excel Macie jakiś freeload? Porzućcie...plisss 😘 Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wysokiej samoocenie chlewika będzie: mój syn wczoraj samodzielnie i bez wzoru złożył puzzle z bobem :) 15 elementów! uradowany odtańczył jakiś radosny taniec, po czym oznajmił z dumą: \"jestem wspaniały, jestem fajny\" :D jak skorzysta z nocnika, też się wychwala :p ale... to najwyżej raz dziennie... po za tym ciągle pampki! wczoraj kupiłam na allegro wózki dziewczynkom, oby doszły przed gwiazdką... bo i dwa lata, i rok temu też poszta miała giga opóźnienia :o idę... bo wymalowałam troszkę frontów kuchennych i padam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu nie strasz. Ja zamówiłam na allegro firanki na święta, nie chciałabym żeby doszły po świętach :( autko to nic specjalnego, stara micra zielony metalic, ale i z tego się cieszę, bo mąż nie chce mnie już wozić. Wszystkie kochamy Donię, a i tak jest małpa ;) Misiu malujesz fronty, myslałam, że też myślicie o przeprowadzce, mieliście chyba coś wynająć bliżej budowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zaraz przyjdzie :P:D Donia ofkors :D Misiu=> Bo chlewik fajny i wspaniały jest :D:D:D Ja dziś zamówłam kolejkę :O Jak nie dojdzie mamy klocki, a kolejka będzie \" z okazji nowego roku \" ;):D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pokaż się Małpko! :D:D:D aha, Jaś jutro (właściwei dziś) idzie na choinkę. Dostanie paczkę od Mikołaja :D To próba generalna przed Wigilią. W rodzinie nie ma facetów z zarostem...., no, zobaczymy :) Dobra...dobranoc :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale mnie przechrzciłyście :P he he czuje sie kochana jak nigdy dotad :D:D:D ❤️ ja tez czekam na przesyłke z allegro brat zakupił dla K. (swojej chrzesnicy ) High School Musical 2 jesli zdązy dojśc to go chyba po pietach bedzie całowac ze szczescia :D:D:D:D:D:D jestem dziś po dniu sprzatnia cały dom lśni za to moje dłonie wolaja o pomoc :-0 Jaaga jak w nowym domku? Pamietasz sen z pierwszej nocki? Grzywa jak sobie radzisz z tesknota za Zuzia??? Gossika he he ja Cie tez za calokształt ❤️ [PIWO ZYWIEC] u nas powróciła przepiekna puchowa zima :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaga, wszystko dobrze pamiętasz :) ale święta jeszcze spędzamy tu - chcę mieć ładnie! :) a po nowym roku wystawimy mieszkanie na sprzedaż, jak kuchnia będzie się dobrze \"prezentować\", to łatwiej znaleźć kupca ;) - naoglądałam się uzdrawiaczy wnętrz, to wiem :D ale jestem dziś wyspana! :) macieńki nie trafił dziś wcale do naszego łóżka! a jutro przywozimy moją mamę! to znak, że święta tuż, tuż! ale ja nie jestem najlepszą córką i obecność mamy u nas wpływa na mnie drażniąco, przywieziemy mamę i oddamy bratu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D teraz Was nie ma MAŁPYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P A Gosza też pewnie zagoniona... 👄 DLA WSZYSTKICH [P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywciu STO LAT!!!!STO LAT!!!!......WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, ZDRÓWKA, POMYŚLNOŚCI, SPEŁNIENIA MARZEŃ....🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Grzywa 🌼 Sylwia 🌼 Wszystkiego cudownego :) rodzinki wspaniałej i zdrowej ❤️ męża kochanego, dzieciaczków szczęśliwych i roześmianych, siuśków w nocniku :D, grona przyjaciół, chałupek pięknych, czasu dla siebie , spokoju trochę i.. spełnienia wszystkich marzeń [usta :D Ooo, a drineczka dawno nie piłam ;) Prezenty już kupione, tzn. te dla Gosieńki :) Zostały ewentualnie jeszcze jakieś drobiazgi :) I może tu w końcu ja coś kupię ;P Wczoraj i przedwczoraj w nocy była promocja w Tesco: od 22 do 6 zabawki 20% taniej :) No i poszedł domek, chociaż nie wiem do końca, czy taki chciałam (one mają jakieś płytkie te podłogi :) ), zestaw kawowy ;) i zestaw do zabawy ciastoliną - nad tym zaczęłam się zastanawiać, gdy byliśmy w piątek na zwiadach :D Zestaw kawowy wymyśliła Gosia przy kolejnej próbie dopisania/dorysowania prezentów do listu do Świętego Mikołaja :D Taak spróbowałam na kartonie :) Gosia mazanki robiła a ja pytałam, co to.. ;) Pytałam też konkretnie co chce, ale najczęściej mówiła \"plezenty\" :) Jest jeszcze piesek na biegunach ;) chyba, bo się dobrze nie przyjrzałam. To prezent od teściowej, która zakup \"zwaliła\" na syna i nie wiem, czy on też sam wymyślał jaki. (bez komentarza..) Małżon nadal mnie drażni.. :P Flyfly szczęśliwej podróży i udanego pobytu w ojczyźnie :) :D Jak na razie to ma być odwilż na święta.. :o Koty z maila, Tobie też wysyłałam. Gruby miś to ja też miałam takie klocki, takie chińskie? gdzie to określenie znaczyło jescze coś porządnego :D Jak piszesz chlewik, to ja nie mogę :) zrozwala mnie to :D:D Oo brawo dla Wojtusia.. :D:D Channah 🖐️ :) co u Ciebie ? Gosikka o tak, taka fajna baksa imprezka bez ogonów ;) :P Aaa to nie moja wina :P Ja nictakiego zamiennego nie mam na tego exela.. Jaaga gratuluję zakupu autka.. heh ja tez powinnam sobie zrobić prawko, miałabym więcej swobody :) i możliwości :D Lana ona już w sklepie chciała sobie pograć, zwłaszcza że my to robiliśmy :P dla sprawdzenia jak działają grajki ;) No ciekawe jak na te bieguny dzieci zareagują, podejrzewam, że Gosia będzie używać, bo lubi koniki na placu zabaw, a na jednym były takie pojedyncze na sprężynach :) Dermika :D No to się odgryzłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł :D Nie mogłam wczoraj wejść :O😭 Jaś nie lubi facetów w czerwonym i z białym zarostem :D:D:D Wiedziałam! :P Nie było spazmów, uciekania, krzyków, ale daleko posunięty dystans, co u mojego dziecka jest rzadkością :D:D:D Nie dał się też temu gościowi posadzić na kolana :D:P Za to dzieci w wieku 1,5-7 lat to było dla niego coś :) Najlepsze było, jak w czasie zabawy w "Stary niedźwiedź.." ok. 3,5 letni chłopiec wybrał Jasia, co wzbudziło gromki śmiech wszystkich dorosłych na sali :D Chłopiec zaczął ciągnąć Jasia, na środek dużego koła dzieci,więc zaczął się ogólny aplauz. Co na to moje dziecko? Zaczął się z zachwyconym uśmiechem rozglądać i bić brawo :D:D:D:P Po czym tata szybko wciągnął go z powrotem do kółka, bo biedak nie wiedziałby co zrobć, jak zagrają melodyjkę. Oddelegowali za niego jakąś dużą dziewczynkę :) Sylwuś, Grzywcia=> 😘😘😘 🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️ Sto lat w zdrowiu, miłości, szczęściu, bogactwie i uśmiechu :) Dla was i waszych najkochańszysch, bo dopiero wtedy będziecie naprawdę szczęśliwe [prawda? :) ] Majorek=> ja Flyfly wysłałam koty, ale nadal sama nie mogę otworzyć :O Ale stopka! :D:D:D Jaaga=> nie wiem, czy ci napisałam - micra (wlaśnie ta straa wersja) bardzo mi się zawsze podobała :) ) Zielona...? Spoko, byle nie czerwona ;):classic_cool: Misiu=> pracowitku 😘 Donia-małpeczko=> 😘❤️:D Brzusia=> 😘 :)🖐️ Pozdrów dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilkę... Sylwiuś... I tego samego Tobie życzę😘 Niech spełnia sie każde Twoje pragnienie🌻 Jutro wpadnę... dziś cały dzień umieram, bo daliśmy wczoraj czadu:o Ale było super. Jak zgram foty, to coś wkleję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu tu :) I nie chciało mi się odpalić Kafe, a głównie odpaliłam komputer po to właśnie ;) Gosikka niezła zabawa dla dzieci :) Ja jestem ciekawa, jak Małgosia zareagowałaby w tej sytuacji z kółkiem, no i w ogóle na tej \"imprezce\" :) Jak znajdę czas, to coś pokombinuje dla Ciebie z tym plikiem :) Stopka? noo niezła :D przeczytałam to w książce o facetach (że też jej jeszcze nie przeczytałam, a jestem na początku ;) ) \"Czego mężczyzna nie może (a chciałby) powiedzieć?\" Grzywa chyba chciałaś napisać bo daliśmy wczoraj czadu :D:D\" a nie jakieś :o - ;) :P Miłego powrotu do równowagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ja...... Grzywcia wszystkiego najlepszego:):):) Hej ja jutro spadam do POlski na ponad miesiac juz bede nadawac blizej WAs:):):) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 🌻 Grzywa 🌻 najserdeczniejsze życzenia! Grzywa, żeby spełniło ci się to, o czym nie chcesz mówic żeby nie zapeszyc :) Majorek 👄 za mega posta. Czy ty wcześniej robisz sobie notatki ;) Flyfly już może w Polsce. Gosikka mnie tez się micra podoba. Do tej pory mąż mnie wszędzie woził i czasami to była jedyna chwila w ciągu dnia kiedy oglismy sobie spokojnie porozmawiać, niestety teraz bedziemy sie widywac jeszcze mniej. Gosza a ty gdzie sie podziałaś? Nawał roboty czy co innego? Dziewczyny jak mi sie nic nie chce? Mozę dałoby sie przełożyć te święta o tydzień później, może wtedy zdążyłabym ze wszystkim. A i przyszły karnisze i feranki więc poczta działa całkiem sprawnie. To na pocieszenie dla tych krtóre czekaja na paczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz kuzwa..napisalam posta i wcielo... to teraz tylko tak po krotce... spoznione zyczenia dla grzywy i Sylwii 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 WSZYSTKIEGO NAJ NAJ LEPSZEGO!! Gossika, przeslij jakies zdjecia z imprezy..Jasiu napewno wygladal uroczo:) Brzusia😘 Fly napewno szczesliwa, ze wraca do Polski....Pozdrow babcie Krope :D. Co do konia na biegunach to juz mielismy przymiarke w sklepie...mala nie chciala z niego zejsc....;) Jezeli chodzi o poczte to przesylki ida jka krew z nosa....moj tata wyslal mi paczke priorytetem w sobote a doszla w nastepny piatek....jak bylam na poczcie (13 grudnia) sie pytac kiedy bedzie to mi babka powiedziala ze dopiero ida przesylki z listopada..:O. Kupilam malej kombinezon w koncu...rozmiar 92 bo juz nie bylo wyboru...i tak sie ciesze ze go kupilam..Cocodrillo dwu czesciowy, niebieski...i tak wszyscy mysla, ze Nastusia to chlopczyk :O:O:O. POzdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo moze z ta poczta to tylko tak w warszawie....:) Jaaga🌻 tez bym chciala miec prawo jazdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lana witaj! Ja tez pisałam posta i mi wcięło, juz później jak chciałam napisac jeszcze raz to o połowie zapomniałam :( Lana to zrób sobie prawko. Wiem , że to ciężko bo mój Macie miał 2 latka jak ja robiłam, ale jakos się udało Teraz nie wyobrażam sobie nie miec prawa jazdy. U mnie prezenty jeszcze nie kupione i nie mam pomysłu, a nie chcę nic na siłę, więc może nic... I tak ostatnio dużo nakupowaliśmy. W sobotę np. drabinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Lana=> coś wyślę, choć mam dużo filmików, mniej zdjęć :D Jaaga=> miałam cię prosić- daj link do tych karniszy :) Niby jeszcze nie potrzebne ;):P ale warto wiedzieć co i jak. Ja jestem teraz na etapie allegro :) Sprzedałam 2 ciuszki Jasia sprzed roku - typowo sezonowe - strój mikołaja i reniferka :) a kupiłam kolejkę dla Jasia (nie ma jeszcze, ale zamówiłam dopiero w piątek) , 2 puzzle pzrestrzenne dla 8letnich bliźniaków, i sukienkę (no, zobaczymy :O:D ). I kupiłam małemy bluzeczkę z Tomkiem (dziś doszła). Sądząc po tym, że dziewczyna od mikołajka wystawiłą mi komentarz, z przesyłkami nie jest tak tragicznie. Ale ruch mam na allegro jak nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki kochane :) usłyszałam Wasze wołanie i wpadam żeby powiedzieć że żyję, tylko doba jest dla mnie za krótka... Postaram się jutro skrobnąć coś więcej. Buziaczki dla wszystkich razem i każdej z osobna 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Jeszcze tylko trzy dni pracy i oczekiwane 6 dni wolnego będzie!!!!!!!!!:D Od wczoraj zaczynam dodawac Zuzi do bebilinu Pepti zwykłego bebilonu. Narazie wszystko ok...nic sie nie dzieje. Oby tak dalej. Od jakiegoś czasu dostaje jogurty o od czasu do czasu jakiś serek. Moze to juz koniec z tą skazą cholerną:o Buziaczki dziewczynki... dzięki za życzenia😘:) Ja sprzątam, bo mam znowu masakrę na chacie:o Nie wiem tylko jak wstanę o 4:20:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×