Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Brzusia=> masz rację z tym ręcznikiem - nie pomyślałam o tym :D Ja tego nie kupowałam, bo nie ma takiej potrzeby, ale faktycznie stary ręcznik by wystarczył :D Szwedzia=> ale fajowa ta twoja Niunia 😘 Synuś też przystojniak. A ty masz coś fajnie-cieplego w oczach i wesołego :) Capoeira jest super :) Gio, Szwedzia, Donia=> 😘 za gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja chciałam tylko rady
Przepraszam że kogoś uraziłam, choć nie wiem czym :( Naprawde martwie się o córke! Dermika a na pomarańczowo bo mi wstyd że dopuściłam do takiej sytuacji (wyszlam do kuchni herbate zrobić):( a o tym że tak się stało wie tylko jedna osoba zkafeterii której ufam! Reszta dziewczyn nie wie nic i wolałabym aby tak zostało. Nie chciałabym czekać aż tydzień - za bardzo się martwie Przepraszam że weszłam do was tu i przeszkodziłam w rozmowie. I mam równiez taką nadzeję że Olci nic nie będzie - pójde do lekarza w środe i skonsultuje to. Dobranoc - Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jak ja nie cierpie tekstow typu\"Przepraszam że kogoś uraziłam, choć nie wiem czym\"albo \" Przepraszam że weszłam do was tu i przeszkodziłam w rozmowie\" przecież ja jasno napisalam co mnie zastanowiło .... pozdrawiam i życze zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do --- ja chciałabym tylko rady. Na pewno twojej córeczce nic się nie stanie!!!A czy to wstyd?? Nie przesadzaj nie jednej z nas na pewno sie tez cos takiego przytrafiło. To tylko dzieci i jeszcze wiele razy nas zaskocza. Ja jak byłam mała tez się najadłam(ponoc) i patrz jak wyrosłam!!!!! Dziewczyny - dziekuje wam ,to miło usłyszec tyle komplementów .Teraz ja czekam na wasze fotki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja chciałam tylko rady
ale ja Ci napisałam dlaczego na pomarańczowo! A Ty na mnie naskakujesz! Preprosiłam i źle :( NIEROZUMIEM Twojej postawy wobec mnie. Poczekam na Giovinette, może mi odpowie, o co bardzo bym prosiła. I prosze nie traktuj mnie jak zło konieczne, sama jesteś matka i chyba nie jest Ci obcy lęk o dzieci - więc postaw się w mojej sytuacji i spróbuj mnie zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia=> jak pozmniejszam zdjęcia z wyjazdu w długi weekend, to dopiszę cię do listy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie naskakuje na Ciebie gdybys mnie znała to bys wiedziała ze jestem do wszystkich przyjażnie nastawiona :) ja juz kończe (przyjaznie ) ten temat bo bez sensu jakies przegadywanki :D Gio nofakt jakos sie nie wyrabiam ... ale cały czas myślami jestem z Wami :D:D:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja chciałam tylko rady
SZwedzia :) DZIEKUJE CI ZA POCIESZENIE :* 👄 Giovinetto, prosze Cię,odpisz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - od juta zaczynam studiowac medycynę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurcze - odstawiłam ten antybiotyk.Trudno.Byłam u dwóch lekarzy wkońcu - zobaczymy. Idę do wanny i spac bo mam dzisiaj już dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio no u nas to było dosłownie w ciągu kilku dni .......... ale znasz Daske z nią to wszystko expresowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio temperatura :( Moja już 3 miesiące za rączki chodzi i efektu nie widać :( A te uszkodzenie ścięgna boli Gio?? bo Zuzi masowałam ale jej nie bolało :O Buziaki dla Kasi , Patusi i dla Ciebie :) Donia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia> cudną masz rodzinkę🌻 Jakoś też sobie inaczej Ciebie wyobrażałam. Gio> u nas to było ok.3 tyg od chodzenia za rączkę do samodzielnego chodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Gio moja temperament niewiem po kim ma :O:O Szwedzia fajna z Was rodzinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - tyle w tym dobrego..... Ola miała taki super rozwój ze ja całe szczescie nie musiałam w ten sposób z nia chodzic.Najpierw nauczyła sie wstawac z kucek do pionu a poten był jeden kroczek potem dwa i tak coraz wiecej....Była przy tym bardzo ostrozna i moze dlatego nie potrzebowała mojej pomocy. Mysle ze to kwestia ok tyg.zanim nabierze odwagi na samodzielne próby. Dermika - mój adres ; szwedzia 72@tlen.pl Dobranoc !!!!!Ide pozegnac DJ.BOBO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas to wogóle ciężko powiedzieć ale tak na serio i tak, ze widać, ze chce za rączki,to od kilku dni (ok 2tyg.). Trudno powiedzieć, bo chodzić za ręce potrafil już dawno, ale sie nie garnął do tego i szybko siadał, więc sporadycznie próbowaliśmy. A to chodzenie z punktu A do B to od kilku dni :D A wogóle to najchętniej chodzi \"od-do\" przy nas do mebli, zwłaszcza jak są w pewniej odległości, ale bezpiecznej dla niego (na duże wyciągnięcie ręki) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio przy masowaniu nie boli. Jutro idę do lekarza to zwrócę na to uwagę . Nadal nie chodzi- zrobi krok, dwa i tyle :O Spokojnej nocy 😘 Szwedzia wysyłam ci fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też jako tako;) nie było problemu z ciągłym chodzeniem za rączkę. Bo mały trzymał się wszystkiego co było pod ręką ale z kimś nie chciał chodzić. Tak jest do tej pory nie pójdzie za rączkę i już:O albo sam albo wcale:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja chciałam tylko rady
Przykro mi bardzo ze mnie w ten sposób potraktowano! Naprawde liczyłam na pomoc ze strony słynnej Giovinetty. Co do chodzenia - moze to przeczytasz droga Giovinetto - moja corka dośc długo chodziła za 2 rączki(miała jakies 9-10miesiecy), później za 1 (tak od 11 gdzies) i gdy juz ladnie chodziła nie wahajac się to od tego momentu mineły jakies 3 tygodnie jak zrobiła pierwszy kroczek a raczej pierwsze kroki może to dlatego że bała sie aby pupki sobie nie stłuc bo raz upadla dosyć boleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam jeszcze parę zdjęć :) Wszystkim ;) Donia kto pierwszy ten lepszy kto drugi tego Bozia lubi :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam tylko rady ===> nie możesz tak pisac ,mysle ze nikt tu zle Cie nie potraktował ....... poprostu (nie wiem czy powinnam to pisac) ale Gio ma pewne zasady które my znamy i ich przestrzega ....... I tu juz nie ma \"słynnej Giovinetty\" tylko jest nasza Gio :) pozdrawiam Hanuśka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że w każdej rodzinie jest przynajmniej jedna opowieść jak to dziecko - się / otoczenie / łóżeczko / rodzństwo - wysmarowało kupą, bądź skosztowało, nie ma w tym nic nowego... kupa fajna jest, dobrze się rozsmarowuje :D albo jak twarda to się świetnie nią rzuca - nie ma się czym martwić! tylko przekazać dziecku stanowcze \"nie\", żeby tak więcej nie robiło. Bartek długo nie chcial robić do nocnika, i zawsze przychodził bardzo nieszczęśliwy jak tylko siadałam do obiadu, żeby go umyć... tłumaczyłam, prosiłam, poskutkowało. Którgoś dnia siadam do obiadu - cisza. Zaniepokojona poszłam zobaczyć czym się zajął, a moje grzeczne dziecko przekładało łapkami kupę z pieluchy do nocnika, bo mama przecież tłumaczyła, że kupa ma być w nocniku... ale tylko raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szwedzia dostałaś fotki ?? Wogóle dziewczyny dostałyście zdjęcia ?? bo ja wyszłam z wprawy przez N w wysyłaniu zdjęć. W nocy wogóle nie spałam, Bibu wyło z płaczu i cholera już to wie co to jest Dzisiaj dziąsło jeszcze gorsze. cholera jasna :( Ja kup co prawda nie jadłam ale za to inne pomysły miałam ;) Miłego dnia ciotki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×