Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Donka.... ale Wy laski jesteście!!! WSZYSTKIE CZYYYYY:D A Zuzia i Dasia mają takie same sandałki... błękitne z wyszywanymi srebrną nitką kwiatkami:) Tu coś z dzisiaj... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f24657cec5670154.html tu udaje ze płacze:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/02c4ddadde8b3f39.html pokazuje jak plaszki fruwają:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a19a5364c305e6df.html teraz juz naprawdę spadam. paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! :D Pmietacie mnie jeszcze? ;) Dopiero wrocilam z wakacji i nie wiem w co rece wlozyc... Przepraszam ze sienie odzywalam ale albo mnie nie bylo albo internetu. W piatek wrocilismy z nad morza, po krotce tyle powiem ze Tomcio boi sie morza i piasku :) PO dwoch tyg pobytu jedynie zaczal chodzic po piasku i raz umoczyl stopy w wodzie :) A jak mial piasek chocby na malym paluszku to zaraz rece otrzepywal :D No i dalej sam nie chce chodzic :( Chodzi juz za jedna reke ale puscic sie boi. I nie chce mowic mama , jak mowie mama to on tata i sie wyglupia. Ciagle chodzi i mowi tata na mnie i na M. Wracam do roboty , postaram sie cos dopisac wieczorem. Aniawd > GRATULACJE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie gdzie Acha i Hanuś??? Obraziłyście się ;) ;) :) Effik=> no nareszcie jesteś :) Chodzeniem się nie martw. Karolinka też niedawno poszła, bo bała się i zaskoczyła mnie z godzint na godzinę. Nie spodziewałam się, dawałam jej jeszcze miesiąć a tu taka niepsodzianka. Nasze dzieci są poprostu bojaźliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jestem jestem :D ale odkąd prawko mam to szosy moje:D Gio ja też chce by cwana ale czasem nie wychodzi :O i póki co z miesiąca na miesiąc jakoś udaje mi sie uniknąc ;) Donia i tak cierpliwa jesteś ja bym pewnie już dawno powiedziała co mi nie pasuje :O znalezli sobie opiekunkę do dziecka w postaci Kamilki?? Niestaty na tyle o ile znam Kamilke to jest super dziecko grzeczne i kochane ;) A co do jazdy do K strasznie nogi latają jak ja jeżdżę :D Grzywa zdjęcia śliczne hehe :) my mamy huśtawkę w domu ale Zuzia wogóle sie nia nie interesi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :D nie no siedzi obok szczelnie zapięty w pasy (o dziwo !!) i tylko coś mruczy pod nosem :D :P A jak odebrałam prawko to z 3 najbliższych przyjaciół wybrałam się na przejażdżkę i sie ich pytam czy mają dokumenty w razie sekcji zwłok :P :D Zuzia śpi od 2 godzi i tyle spokoju uffff :) Aaaa nauczyła sie nowego słowa: -dzi co oznacza dziękuje ;) kiwa głowa i mówi na wszystko \"nie, nie, nie\" no i na okrągło do wszystkich czy zna czy nie woła \"cesc\" i wyciąga rączki :) Idziemy we wrześniu na podcięcie wędzidełka może wtedy ta mowa będzie lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoo!!!!!!!!! Słuchajcie - pojechałam dzisiaj z Olka na szczepienie(MMR) A pani mówi ze Olka musi być jeszcze zaszczepiona na HIB bo zmienił sie kalendarz i jej przysługuje jedna dawka tejze szczepionki.Nie chciałam jej szczepic tym HIB ale tak zgłupiałam i zaszczepiłam ją dziasiaj . Co o tym myslicie??? Donia - Powiem krótką ze ja tez mam konflikt z moja bratową.Poszło o dzieci.Ona ma trójke rozbrykanych maluchów i jak to dzieci bawiły się w \'\'bicie\'\'Kotłowały sie w zabawie Ich 3 na mojego jednego Rafała.Ni i rafał sie wkurzył cos go zabolało i tez walnał jednego z nich i zrobiła się afera bo........Jak twierdzi moja bratowa Rafał nie miał prawa oddac Tomkowi Bo jest młodszy.Ja spytałam a dlaczego jak jeden moze to i drugi moze. Nigdy nie wnikałam w głupie zabawy dzieci bo one sie pokłóca i zaraz pogodzą ,Potłumaczyłam jak trzeba było i na tym koniec .A ta durna małpa zrobiła z tego taaakąąą aferę że nie odzywamy się juz pół roku!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rafał bić się nie da i ma racje od tego ma rece zeby sie bronić a nie skarzyc. Boze dziewczyny łeb mi peka ide na kawke chyba się zdenerwowałam tym szczepieniem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - widzisz ja taka stara a durna jestem!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozostaje mi tylko mysleć ze bedzie wszystko dobrze!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia masz racje że sie nie mieszasz miedzy dzieci. Moja koleżanka jak przychodzi ze swoim synkiem (2 dni różnicy między nim a Martynką) to kotłują sie ile wlezie, kłócą, biją a my ani słowem sie nie odzywamy. A jak np biją sie o zabawkę to po prostu zabieramy ją i nie mają sie o co bi :D :) i jak do tej pory nasza metoda skutkuje bo kłócą sie 10 minut a reszta czasu na zabawę ;) Najlepsza metoda to nie wchodzi miedzy dzieciaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio cała ja :D :classic_cool: Jak sama jade to luz ale jak mam dzieci na pokładzie to ręce mi sie trzęsą ;) Najlepiej sie jezdzi wieczorami :) puste ulice i wiatr we włosach :) Moja nie była tym szczepiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś ale czym?? To chodziło o te szczepionki kilka w jednym?? Potłumaczcie mi bo matoł jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia... dobrze zrobiłaś...co ci będą po dzieciach \"jeżdzić\" ja też kiedyś cackałam sie z rodziną K. teraz dre gębę i o dziwo jest lepiej bo widzą że że ze mną to nie przelewki ;) ja za swoje dziecko dam sie pociąc i jakby ktoś je niesłusznie okrzyczał...to ręka..noga mózg na ścianie a mobie bedzie miała prawdopodobnie dziewczynkę 🌻 coś miałam napisać i zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia kukne do książeczki i ci napisze czym była dokładnie szczepiona :) Aniawd pozdrów mobie !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chciałam napisać...szwedzi że chcętnie bym jej pomogła, ale na szczepionkach sie nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś...🌻 a którymi ulicami jeżdzisz...będę unikać ;) póki co :) a mobie pozdrowie...dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nie była szczepiona tym Infarix IPV tylko Infarix Penta i to była ponad rok temu szczepiona. A tak poza tym była HIB MEN C i PNEUMOKOKOWA 10-wal i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniawd do Opola sie nie wybieram :D chociaż mam zaproszenie od Asi Koralikowej :) Kurcze już 2 dziewczyny z naszego topiku będą miały dzidziusie :D :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwdzia
Hanuś - dzieki ale i tak mi to nic nie mówi.Ona dzisiaj dostała; Act- HIB TYPU b no i MMR. Aniawd - witaj !!!!!Jak wasze samopoczucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ale okno SE otwieram i mam wiatr we włosach :D tylko radyja ni mam :( Kolega mi naprawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - Dzieki kochana jesteś.Ja też siedzę i szukam czegos w necie a miałam myć okna. Znalazłam strone w jednym z topików o lekach wstrzymanych w sprzedazy i tam jest na tej liscie ta własnie szczepionka która podałam Oli i nawet ta sama seria,Ale jest też napisane ze miesiac pózniej została dopuszczona do sprzedaży.mam nadzieję ze została dobrze sprawdzona. Ale mam zamet w głowie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia ja miałam doła przez tydzien po zaszczepieniu Zuzi na MMR II :O więc wiem co czujesz. Jade z Mamą na cmentarz :) Miłego dnia 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Karolinka była szczepiona właśnie tym świństwem :O Tyle pieniędzy się za to płaci i się okazuje, że jest to produkt wadliwy, narażający zdrowie dziecka :O Szok!!! Następne szczepienie ma być pod koniec września :O Aj zostałyśmy same z Karolinką. J. poszedł do pracy a chłopców zabrała moja mama. I nie wiem czy się cieszyć....tak jakoś mi smutno się zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia -> ja na N zostawiłam fotke jak nam Amelka zasnęła na hustawce,ulubione jej zasypianie...powaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia7 -> poważnie,poważnie mysle o maluszku...nie chce ,żeby Amelka była sama,nie chcę tez zbyt dużej róznicy wieku miedzy dziećmi...i nie chce wyjśc z wprawy,że tak powiem... Jeżeli miałabym gwarancję,że do końca roku się wprowadzimy do nowego domu i bedziemy na swoim to bym się już decydowała...na razie muszę się wstrzymać z decyzja... Piszę na raty,bo nadrabiam zaległości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) dziekuje za poparcie :) szczerze mówiąc to jeszcze mi to w głowie siedzi ... ale no spoko głowe mam wysoko do gory podniesioną :) dziewczyny ja oczywiście wogóle nie doinformowana znow janic nie iwedzialam o \"jakiejs aferze szczepionkowej \" :-0 czy mogłybyście mi napisać o co chodzi albo dać jakiś namiar zeby o tym poczytać? ten link od Szwedzi mi sie nie otwiera niestety .... a jak zerkłam do ksiażeczki to niewyraznie9niedbale 0jest wpisane ale doczytałam jakies IPV TO TA ZŁA JEST SZCZEPIONKA? i co czyli teraz mam sie nie zgadzac na następna dawke? juro własnie mam termin szczepienia wiec musze tam pojechac i sie dogadać z nimi .... Vivka popieram Twoja decyzje , trzymam kciuki żeby wszystko było po Twojej myśli :) A Amelka uśpiona w hustawce tez rewelacyjna :):):) Aniawd :):):) Nadakl czekam na zdjęcia mojego ziecia ;) :D:D :) zapisałas sobie adres co podawałam? Szwedzia dzekuje za zdjęcia !! Olusia ma rewelacyjna urode (po DJ,BOBO chyba no nie? ;) ) A Rafał chyba bardziej \"szwedziowy \" jest dobrze mi sie zdaje? \":) Jak pisałas o swojej szwagierce to mi sie przypomniało ze na majówkach o tym mpisałas i ja tez tam Ci wtedy odpowiedziałam i pisalam właśnie o tym gówniarzu.. Sylwia Ty tak jak ja .... ja tez jak Kamilki nie ma to tak mi pusto :) Hanusiu ciesze sie że dobrze sie czujesz za kierownica 👄 A jak Martynka? A jak z tym paszportem? A ja z dziewczynami sie dziś wybrałam na .....ryby :0 Ale było fajowo :) Kamilka złapała rybke :) A Draia sie naszalała ,nakrzyczala w lasku że hej :):):) Chcecie fotki?:P Grzywka pozdrowienia dla BIEDRONECZEK :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×