Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bika

STYLISTKA - porady dotyczące wizerunku

Polecane posty

witam! tak sobie pomyslałam, że dobrym pomysłem będzie otworzenie tematu, na którym będą porady odnośnie wyglądu, a konkrtenie porady, których mogłabym udzielać gdyż od dłuższego czasu pracuję w tej branży. osoby zainteresowane mogłyby zadawać pytania, wysyłać swoje zdjęcia itd. napiszcie co myślicie o takim topiku. jeśli będzie jakiś odzew to za jakiś tydzień mogę ruszać z poradami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatorka umyslow
Kobieto nie osmieszaj sie. Dobry stylista bierze porzadna kase za to co robi. Jak widze Ty jestes altruistka.Chwala Tobie, ale moze zajmij sie czyms bardziej pozytecznym,hm? BO porad za jeden grosz nikt nie bedzie chcial sluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina nie herrera
Hehehe dobre sobie. Do pracy obiboku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 222
Rozbawilas mnie tym topiciem, mialabym Ci niby wyslac swoje zdjecie?buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola85
Ludziom sie w glowach przewraca. Jestes tego doskonalym przykladem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nightmare 234567
pomysl odwazny aczkolwiek smieszny. Nie sadze ze ktos sie zaintersuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze to genialny
pomysl!!! w zeszlym roku tez byl tu taki topik ale niestety zostal zamkniety bo prowadzaca go osoba nie miala juz czasu udzielac porad. topik szedl siwetnie wiec zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatorka umyslow
Genialny pomysl na co? Zeby osoba ktora rzekomo podaje sie za stylistke mowila ludziom jak maja sie ubierac? Smiechu warte! jak widac nie przypadlo do gustu innym. Spojrzmy prawdzie w oczy Ci ktorzy znaja sie na rzeczy cenia swoj czas i umiejetnosci i biora pieniadze. Ci ktorzy maja jedynie szlachetne aspiracje zakladaja m.in takie topiki. Dla mnie tania moda z internetu jest zalosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze to genialny
kreatorko umyslow zauwazylam, ze krytykujesz doslownie kazdy pojawijacy sie tu temat. chwalilas sie, ze masz tytul doktora to chyba nie powinnas spedzac czasu na podrzednym forum na tak banalnym dziale jak "moda i ubior"? osobiscie jestem prawnikiem i tez cenie swoj czas i umiejetnosci, za ktore mam odpowiednie wynagrodzenie co nie przeszkadza mi pracowac ZA DARMO w poradni prawnej dla studentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, wiedze, ze pomysl sie nie spodobal. trudno sie mowi. aha, i w glowie mi sie nie przewraca, po prostu chcialam byc mila. ale widze, ze tu tylko kasa, kasa, kasa... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatorka umyslow
Zle zauwazasz, nie krytykuje kazdego tematu tylko wybrane.Powinnas dokladniej czytac.Taka moja wskazowka. Rozumiem ze doktor psycholog nie moze, a prawnik moze?Moj czas moja decyzja, zwlaszcza ze lacze prace z wpisami. Rozumiem, ze wg Ciebie mam tylko pisac komentarze w ktorych sie w pelni zgadzam z innymi osobami? jesli mam odmienne zdanie to najlepiej zebym nie pisala?Wybacz ale jesli uwazam tak, a nie inaczej to czemu mam tego nie napisac? bo kogos moge obrazic? bo komus bedzie przykro?Niech kazdy pisze to co mysli. Jesli chcesz pracowac za darmo w ramach zaspokajania swojego glodu altruistycznego to prosze Cie bardzo. Mnie to nie kreci. Wolny czas wole przeznaczyc dla siebie albo dla najblizszych. Ty nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze to genialny
nie musze czytac dokladniej Twoich postow. co wiecej: nie mam na to ochoty. ale jesli juz mam okazje widziec jakis Twoj post to jest to zawsze neagtywna krytyka. rozumiem, mozna sie nie zgadzac z kims w paru kwestiach, ale ciagla krytyka to juz "lekka" przesada. powinnas to zweryfikowac choc mozliwe, ze po prostu uwazasz sie za osobe lepsza, ktora wszystko wie najlepiej wiec i wszystko musi skrytykowac. a bezinteresowna pomoc jest przyjemna i satysfakcjonujaca. no ale Ty na ten temat niestety nic nie wiesz. zaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak......
hehe co tu sie dzieje, dziewczyna chce pomoc a wy na nią najeżdzacie, chyba macie okres albo cos :) no wiec droga stylistko... o co by sie ciebie zapytac... czy naturalny kolor wlosow jest modny w tym roku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatorka
kto ci dal ten doktorat z psychologii??? z toba sie normalnie dyskutowac nie da... egoizm to jedno ale twoje "wywyzszanie sie" czuc w kazdej wypowiedzi..porazka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze to genialny
jako prawniczka swoja prace zostawiam za drzwiami biura. poza tym skad pewnosc, ze moja praca polega na rzetelnej ocenie dowodow? przeciez rownie dobrze moge byc sedzia, mecenasem ale i radac prawnym lub syndykiem. z Twoich wypowiedzi wyraznie wynika, ze uwazasz sie za lepsza nie tylko w temacie mody. swoja droga zastanawiam sie kto byl na tyle odwazny, ze dal Ci doktorat z psychologii. wiedze mozesz miec i duza, ale wrazliwosc - praktycznie zadnej. z bezinteresownej pomocy nie mam zadnej korzysci. bo niby jaka kozysz mozna miec se studenta/sudentki ktorych widzi sie 5-30 minut? zadnej (oczywiscie oprocz poczucia tego, ze sie komus pomoglo i tym samym zrobilo cos dobrego). coz, pozostaje tylko miec nadzieje, ze jako psycholog nie prowadzisz praktyki, bo w przeciwnym razie wspolczuje kazdemu, kto wchodzi do Twojego gabinetu. swoja droga: jak bys sie poczula kiedy potrzebujac pomocy w naglej stuacji wszyscy by Ci odpowiedzieli: smieszy mnie to? a faceta posiadam, innego szukac nie musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze to genialny
aha, ustapienie starszej osobie miejsca to tez swojego rodzaju poswiecenie. rozumiem, ze to tez Cie smieszy i bawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bika--- nie przejmuj się panie które się tu wypowiadają maja jakiś dziwny problem z tym ze ktoś może robić cos po prostu z bycia miłym i szukania oszustwa w każdym. na tym forum 1000 dziewczyn szuka porady ja tez czasami i wydaje mi się ze twój pomysł jest bardzo dobry a panie właśnie wdarły się w kłótnie z sobą wiec a albo je zignorujemy albo założymy nowy topik.9moze panie sobie założą nowy topik>???) pokaz co potrafisz. bo nie rozumiem krytyki twojej pracy i umiejętności bez żadnej wiedzy o nich. pokaz im ze umiesz to robić to zamknie ich gębunie. (oj dostanie mi się za ten wpis :P:P:P) lol zgłaszam się na biała myszkę laboratoryjna pokaz co potrafisz. opis do doboru ciuchów: mama 22 lata i jestem malutka zaledwie 156 i drobna 45kg. mam proporcjonalna sylwetkę 84-71-87 w sumie mam ładne ciało i lubię je tylko w miniaturce :P mam dość jasna blada cerę ale szybko się opalam niebieskie oczy jestem naturalna blondynka ale farbuje włosy na brąz mam grzywkę i włosy do ramion (co w stylu dawnej anny muchy). i twarz dziecka. ogólnie delikatna ze nawet makijaż nie dodaje mi lat jak ubieram się na sportowo ludzie dają mi 14 lat:P:P bika nie zawiedź mnie jeśli potrzebujesz fotek to cos może znajdę (do tych którzy mieli z tym problem 5 minut w potoshopie i wytnie się zdjęcie zamaluje twarz a z resztą jeśli ktoś nie chce pokazywać zdjęć to nie musi ja średnio chce wiec na razie nie wysyłam pozdrawiam liczę na ciebie bika. Bo mnie mdli na takie panie jak tu i chce żebyś im pokazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kreatorsko a może destruktora? nie oceniam bez wiedzy o ludziach i ich pracy. daje szanse żeby sie wykazali nie uznaje zawodów za gorsze i lepsze mniej przydatne i żałosne za dobre i kiepskie. wszyscy jesteśmy równi i żadna praca nie jest zła. skąd ty kobieto wiesz ze ona nie ma umiejętności skoro nawet nie widziałaś jej pracy i możliwości nie znasz jej a oceniasz po 2 zdaniach żałosne i małostkowe. od moje osoby to środkowy palec i papapa bo nie zamierzam rozmawiać z toba. Dzieki za psychoanalizie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj hahahahahahahahaha miesza kawę mieszaj ... nie rozmawiam z tobą... bo jesteś żałosna... ignoruje takich żałosnych ludzi... nie dam się sprowokować ani słowem infantylność ani pogląd na świat ani dzieckiem po prostu ignoruje ciebie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze to genialny
jesli chcesz pisac cos o pojeciach narzucajacych sie przez skojarzenia: "jesli chcesz juz o czymkolwiek wnioskowac to nie powinnas pobieznie , patrzac tylko na przypadkowe dowody. Jako prawniczka powinnas cos o tym wiedziec" ot takie Twoje stereotypowe myslenie o slowie "prawnik". bardzo dobrze, ze nie musisz prosic nikogo o pomoc bo byloby to dla Ciebie brutalne zderzenie z rzeczywistoscia, gdzie ludzie sa uprzejmi i mili. swoja droga: czemu poswiecasz czas na nieproduktywna wymiane zdan ze mna i z kimkolwiek innym na kafe? to tez "poswiecanie czasu inny". naprawde, takiej znieczulicy jak u Ciebie dawno nie widzialam i dziekuje zyciu, ze nie mam kontaktu z takimi ludzmi jak Ty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepska jesteś.... o o książkach możemy po rozmawiać. dużo czytam kochana w sumie czytałam. niestety mam mało czasu a szkoda wołałabym być tak jak piszesz nastolatka wtedy miała bym czas na moje ukochane książki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd Pani wie na co ma ochote \"prawdziwa stylistka\"? nibys nikomu nic nie musze odowadniac, szczegolnie takim osoba jak Pani kreatorka. jesli jednak nadal chcesz porady to napisz do mnie na maila i jesli mozesz to wyslij zdjecie swojej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie staram mówić wzniośle lecz prawdziwie po tobie widać tylko wzniosłość a może dla tego nie chcesz rozmawiać bo nic o nich nie wiesz? nie czytasz? Widzisz ja takim ludzia jak ty na słowo nie wierze…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nej
kreatorko skad w tobie tyle agresji? a temat uwazam za fajny i wierze, ze sie rozwinie, niech no tylko pani kreatorka przestanie sie tak rzucac po calym topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze to genialny
naprawde droga kreatorko daruj sobie te wszystkie swoje sarkastyczne wypowiedzi i zajmij sie swoim zyciem rodzinnym lub ksztaltowaniem siebie bo oprocz wprowadzania niemilej atmosfery i wymadrzania sie nic innego nie robisz. innymi slowy jestes niezwykle irytujaca osoba i gdyby nie kultura to z przyjemnoscia bym to ujela w innych slowach. a Tobie bika wyslalam swoje zdjecie. zobaczymy co z nim zrobisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bika--- dobrze mówisz:) to udowadnianie przyszło mi na myśl z złości co jest chyba zrozumiałe:) szkoda ze temat nie zaistnieje bo widzę tu wiele osób szukających porady. co ubrać? czy pasuje? te pytania powtarzają sie często. i ty mogłabyś pomoc:) szkoda ze zostało to zniszczone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nej
ok kreatorko - moze i tak. ale - twoje wypowiedzi zajmuja gruba wiekszosc tego topicu... to moze zostaw troche miejsca dla tych, ktorzy chcieliby zapytac zalozycielki topicu o porady. to czy jest stylistka czy pseudo-stylistka, czy moze sie przyucza do zawodu - a my robimy za myszy laboratoryjne - to wyjdzie w praniu, nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha błąd lol ja przynajmniej mogę powiedzieć robie błędy :P:P:P:P ja bym byłą zadowolona gdybyś nie wypowiadała sie na poziomie zawodowej jędzy :P to co jaka książkę przeczytałaś ostatnio i jak dawno to było temu? bo ja właśnie skończyłam nosze jego nazwisko i zadziwi cię nie był to romans! Nie posądzałaś mnie o to:P rzeczywiście świat był by przyjemniejszy bez Jędzy (ogłaszam konkurs na nicka dla kreatury… ups kreatorka jakieś propozycje?). ja tez ci bzium wysłałam fotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko! az mi sie wlos jezy jak czytam to, co sie tu dzieje. w zeszlym roku z powodzeniem prowadzilam tutaj podobny topik i, na szczescie, nigdy nie przezylam podobnego ataku na swoja osobe! bika nie przejmuj sie, jak nie chca - to nie :) spoznilas sie o rok dziewczyno bo ja trafilam na wiele sympatycznych kobiet, ktorym pomoglam i dzieki ktorym sama wzbogacilam swoja wiedze :) jesli chcesz pogadac - napisz do mnie. po prawdzie ja juz jako stylistka nie pracuje ale chetnie podziele sie doswiadczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze to genialny
dziekujemy moderatorom za wykasowanie wpisow kreatorki :D bika wroc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×