Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczony troszkę

Czemu 40 letnie kobiety uwazaja ,że wygladaja młodziej??

Polecane posty

Gość gość
Co tam koń, ciiipka bije brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 16.22 Zapewniam, ze sama dalam kiedys 28 lat nieznajomej 40 tce- teraz juz sie znamy i nadal jej tyle daje:-) Wyglada bardzo dziewczeco, jest energiczna, usmiechnieta. Jakies zmarszczki ma, ale czy 28 latka nie ma?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, ze tyle jadu w tym temacie a moze zalu? coz, jedne wciaz wygladaja pieknie i mlodo a inne zawsze powazniej niz w metryce :P nie jestem pieknoscia :P ot kobitka tylko w tym wszystkim wygrywam tyle, ze wciaz nie wygladam na swoje ...kilka dekad plus vat :classic_cool: nie ukrywam, ze czasem wkurzam sie na siostre :) ot to taka moja kopia, ukochana ale kurcze wciaz mlodsza i mlodsza w wygladzie kocham ja i zazdraszczaaaam hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, ze ty dajesz jakiejś 40stce 28 lat to świadczy tylko o twoim subiektywiźmie, lepszy oberwator da jej 40, nie wiem co udowodniłaś, chyba tylko to, że masz słaby wzrok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejny temat :( Człowiek tyle ma na ile się czuje. Koniec. kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryzys wieku średniego jak widać dotyka nie tylko mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jak widze cholernie znasz to wszystko :) czyzby z autopsji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieciny!!! dlaczego dla was taki ważny jest wygląd!! rozumiem jakieś młode siksy ,ale 40 latki ???? przecież chyba macie jakąś dojrzałość zyciową ? ! sama prózność! żal jak czytam te wszystkie "czterdziestkodwudziestki" wszystko w głowie poprzewracane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo po 40 mysli sie ta druga glowina :) dlatego przewrocone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurna, jestem facetem po trzydziestce, znam masę zadbanych babek z pracy i nie tylko, ale zawsze potrafię ocenić wiek Max pomyliłem się o dwa lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzieliście ten post gdzie jedna pisze, że ma siwe włosy i wygląda na 20 lat? ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne :classic_cool: sama go pisalam doopku. ale nadal nie rozumiesz ze wyszlo tak bo byla literowka :D co nizej zostalo poprawione :classic_cool: i mam gdzies, ze nie podobaja ci sie siwe dwudziestki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj to, ze ty dajesz jakiejś 40stce 28 lat to świadczy tylko o twoim subiektywiźmie, lepszy oberwator da jej 40, nie wiem co udowodniłaś, chyba tylko to, że masz słaby wzrok Ha Ha czyli lepszy obserwator oceni obiektywnie:-D, a janjestm obserwator slaby i subiektywny Oj zdziwilabys sie widzac ta dziewczyne, ale mysle ze niestety. Nie bedzie Ci to dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziestka to nie tylko siwe włosy i zmarszczki.. To inne dojrzałe spojrzenie, to inny głos, gesty, sposób poruszania sie Inny kolor cery, dłonie Nigdy się nie mylę, nawet jak ma włosy w kucyk, glupkowaty śmiech i różowa, obcisłe bluzeczke na sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te które chodzą do sauny na pewno wyglądają młodziej i maja ladniejsze ciało.Ostatnio sam zagadalem z taka czterdziestkia kilka razy nieświadomie.Wyglądała na lat 30. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.03 skad pewnosc ze sie nie myslisz skoro wiekszosci przypadkow nie mozesz sprawdzic. Te ktore sprawdzasz, to tylko w Twoim srodowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama znam 50 , która wyglądana 40.Kwestia dobrych kosmetyków do pielęgnacji.I bez żadnych kwasów i botoksów.Babka z korporacji.Geny plus dobre odżywianie i pielęgnacja. Zyczę każdej dziewczynie wyglądać jak ona w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie ucieka niewiadomo kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety sex nas odmładza. Sama mam ponad 50-ąt i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to jak jest,i dlaczego mam kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex po 50siatce tylko dla zuchwałych... A często Ci się zdarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszym odmadzaczem jak piszecie jest seks :) ale seks z duzo mlodszym to dopiero odmaldza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co maja powiedzieć ci, dla których sex stal się niedostępnym luksusem. Starzeć się na gwałt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luksusem? nie zartuj, ze nic na ciebie nie leci, pomijac deszcz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarza się ze Cos mi wpadnie w oko, a to komar, innym razem powieka. Ale zeby choć raz chętna kobieta, to juz nie. Sex jest dla wybranych, dla pozostałych poranne sikanie.. A lata lecą. W sumie to sie zgadzam, 40 letnie kobiety wyglądają mlodziej niż ich 50, 60 letnie koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ty nie kobieta :classic_cool: z facetami o seksie nie piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autotorze, ulzy ci jak powiem ze mam 35 lat i takie zmarchy ze wygladam na 45.nir jestem ani ladna, ani mloda ani takiej nie udaje, ani nie jestem toba zainteresowana.dlaczego twierdzisz ze w kazdym starym piecu diabel grzeje.mam inne problemy na glowie, moze nie jestem juz kobieta, ale czlowiekim niewatpliwie.czy to ze istnieje rowniez cie zniesmacza?przykro mi ale przymusowej eutanazji dla kobiet po 30rz sie nie doczekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te stare pryki znowu że wyglądają młodo. Leczcie się na mózg staruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ten sfrustrowany troll, który sam powinien się leczyć- wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×