Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość mój wczoraj po
przeczytaniu tego wszystkiego powiedział ,,jeszcze raz to wszystko od początku przeczytam a nawet ze dwa razy czy przypadkiem czegoś tu o mnie nie napisałas,, krótkie milczenie moje i jego następnie,,prawda ze nie napisałaś,, ja nic ,natomiast on ,,i tak przecyztam bo co to będize jak to co napisałas przecyztają wsyztskie te laski,co one sobie o mnie pomyślą,, brzuch bolał mnie do rozpuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikuś
-Kochanie , czy ja jestem atrakcyjna? - jasne, od tyłu zawsze jestes atrakcyjna - a od przodu????? - jak sie rozkraczysz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój były
na szczęście były jak sie ze mna przypadkiem spotkał to oczerniał swoją aktualną dziewczynę a do niej na pewno mnie. Takie rzeczy opowiadał jak się nie wstydził - o ich intymnym pozyciu i takie tam osobiste sprawy które mnie naprawdę nie interesowały ale że nie jestem chamusiem to wysłuchałam tylko czasem wtrąciłam że może nie powinien mi o tym opowiadać. Wyśmiewał jej wady. W końcu jak sie wkurzyłam i mu wygarnęłam że jest palant rozgadał że ja chcę z nim z powrotem chodzić! Mnie sie na jego widok niedobrze robiło, plotkarz intrygant jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta powinna
za siebie placic na 1 randce niezaleznie cczy ja facet zaprosi czy nie!! wtedy dopiero mozna zobaczyc czy laska leci na kase czy nie !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuska
obecny: mialem kupic ci kwiatka,ale pomyslalem ze szybko zwiednie (to mialobyc bez zadnej okazji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Struzka
ja(odchudzam sie,60kg/177cm): jestem glodna on: to sie napij cieplej wody ja zmywam naczynia, sluchajac discmana. wchodzi wspolokatorka i pyta mojego kotka: "Po co jej ten discman?" moj kotek: "Instrukcja obslugi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poogodka
Gdy zadzwonilam do chlopaka (byly to poczatki bycia razem) na moje pytanie, co dzisiaj robiles odpowiedzial: -walilem sobie dwa razy konia, potem poszedlem na spacer, wrocilem zjadlm obiad , lezalem ogladalem telewizje, znowu mialem sobie konia walic ale zadzwonilas.... Szybko sie roztalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dorzucam swiezutki, dzisiejszy tekscik: moj luby w samochodzie caly czas mnie \"napastuje\", i mowi ze ma ochote, i obmacuje(:) w sumie to nawet mi sie to podoba:))ale ja dla zartow mowie mu:kochanie to jest mobbing, a on sie pyta: KTO???a jak mu juz powiedzialam ze nie ma dzisiaj kochania sie to sie zapytal:to moge patrzac na ciebie zwalic sobie konia??ło matko..na szczescie on tez zartowal...chociaz kto wie co w meskiej glowie siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoł, dixie jest ostra, ex nr 1 , ex nr 2 ... ex nr 3 - chce sie calowac z jezyczkiem ona nie chce... akcja rozwija sie dalej... ex nr 8 - dixie nadal jest dziewica... az mnie ciekawi co takiego w glowie siedzi twej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnym zródeł wiem ze mój ukochany chce mi podarowac pierscionek zareczynowy w te wakacje.Spacerujemy sobie miastem a on ciagle mówi ze musi zajerzec do jubillera.Jakos tego dnia sie nam nie udało tam zajrzec ale następengo dnia przechodzilismy obok sklepu jublierskiego jednego z lepszych w Gdańsku wiec mówie do mojego misia -Kochanie wejdzmy zobaczmy sobie od tak wiesz z ciekawosci On,zrobił sie blady i mówi -ale po co,ale dlaczego,ale o co chodzi ale moze lepiej tam nie idzmy wiec ja -nie badz dziecko choc i nie grymaś tak sie przeraziłes i zbladłes jakbys u dentysty był. Poszlismy obejrzelismy biżuterie.Za chwile na horyzoncie pojawia sie sklep RTV. Misio ma manie na temat duzych telewizorów do salonu i dvd,Wiec ciagnie mnie do sklepu i mówi z taką dumą jakby nie wiem co przezył,poszłem z toba do jubilera to teraz ty chodz ze mna do Rtv. Mało trupem nie padł jak szedł ze mna do tego jubiera mimo ze sam dzien wczesniej wypadł z tym pomysłem,a 10 minut potem mówił o sklepie z biżuterią jakby wielkiego smoka zatłuk i nalezało mu sie nagroda w formie obcykania telewizorów i zestawów dvd.Zaczynam podejrzewac ze faceci poprostu boją sie dziwieku niektórych słów,bo jak to inaczej wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszłem z toba do jubilera
Kasia24 -> gratulujemy chłopaka.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bardzo dziekuje wczoraj byłam bardzo mocno chora to moj mis nie dosc ze połozyc podłoge w sypialno to jeszcze zrobił sniadanie i robił mi okłady na czoło kochany jest nie ma co ale czasem można z niego niezłą bekę krecic,ale serce to ma wielgachne i kochany jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bothered
POSZŁEM z tobą do jubilera.... A ona nadal nie łapie o co chodzi!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt nie łapie ale dzis mam 39stopni gorączki i boli mnie absolutnie wszytko wiec z łaski prosze mi wyjasnic o co chodzi bo dzis nie jestem skłonna do myslenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obca
facet, z którym poszlam do łóżka informując, że nie jestem zabezpieczona bo obowiazkowa przerwa w antykoncepcji, po nie zachowaniu jednak ostrożności: "przepraszam cię, zapomniałem, bo moja żona zawsze się zabezpiecza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj brat ma słabosc do mojej lodówki wiec najnormalniej w swiecie poprostu przestałam cokolwiek kupowac do tej lodówki. Stan lodówki miał sie następująco jedna machwka majonez dwa jaja dwa kotelty. Ide do lodówki i wiedze ze brat cos mlemla,wiec sie pytam zjadłes cos z mojej lodówki,a on twardo odpowiada ze nie. Wiec mówi \"grzechu przyznaj sie zeżarłes mi cos bo jak kłamiesz jak otworze lodówke od razu bede wiedziała\"ale on twardo twierdzi ze nie, wiec otwieram wyjmuje puste pudełko po mielonych kotletach i pytam a co to jest, a on \"no dobra zjadłem ale to były kotlety od babci wiec nalezaly do wszystkich\" Mógł mi chociaz zostawic jednego kotleta zarabia 3 razy wiecej niz ja i jeszcze mi wyjada moje racje głodowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo
kasia24>> nie poszłem a poszedłem a tak swoje droga to oni sie czepiaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o to chodzi, tak myślałam. E tam nie ważne drobny błąd liczy sie sens tego co napisałam;). Ale postaram sie zapamietać na przyszłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj leżymy sobie
po chwili on do mnie: kochanie podrapiesz mnie???????? ja:nie on:dlaczego???,no powiedź dlaczego ja: bo facetow się nie drapie po plecach,to oni nas drapia on-strasznie obrażony po chiwli mówi a żona mojego kolegi go drapie ja:to idź sobie do jego żony!!!!!!!!!!!!!! nieraz zdarzy jemu sie coś głupiego walnąc ale i tak jego kocham ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mi moj facet opowiedzial pewnien dialog ktory prowdzil z kolezanka. Ona: jak tam w zwiazku? On: w zwiazku z czym? ...smiech... Ona: jak tam zwiazek z dziewczyna? On: dobrze...ale nasz zwiazek ma podloze czysto seksualne Ona: yhm...? On: hahaha... Jak mi to opowiedzial, to mysalam, ze mu w twarz dam...ale jakos mnie udobruchal...w koncu on straaaszne poczucie humoru do ktorego musze sie przyzwyczaic... I tak wiem, ze laczy nas cos wiecej niz tylko lozko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lub inny glupi text z jego ust : Mialem sen, snilo mi sie, ze sie kochamy...jednak nie moglem Ci dogodzic bo moje przyrodzenie mialo kolo 5 cm, odpechnelas mnie i poszukalas chlopaka bardzo muskularnego i obdrzonego przez nature... Bez komentarza... Mojemu obecnemu chlopakowi ciagle zdarzaja sie glupawe texty, ktorych nie sposob wszystkich napisac...ale i tak go kocham ;) chyba..hahahaha... jak mi sie cos przypomni to dopisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z racji tego ze moja mama wylądowała w szpitalu miałam za miast niej w sklepie meblowym siedziec. Wymogi brata sa proste, sukienka szpileczki lekki makijarz , ładne paznokcie dobra fryzujra. Efekt taki ze faceci nawet sie nie slinią oni sie ocieraja i zachowują sie jak wygłodniałe kundle no makabra czułam sie dosłownie napastowania,ci starsi panowie to dołownie makabra, mało tego jeden dziesieciolatek to i sie głowa otarł o biust a jak sie cieszył dostałam szału. Opowiadam to mojemu misiowi ze sie naprawde zdenerwowałam a on mówie -w morde ich tak jak cie uczyłam w morde lej ja sie dalej zale ze sie naprawde czuje z tym fatalnie a on -w morde i juz W koncu nie wytrzymał i mówi -cholera sam bede ich w morde lał! Jaka zazdrosc jest przyjemna szkoda tylko ze kosztem moich nerwów rany czemu faceci sie tak dziwacznie zachowują jak przykro mi to powiedziec swinie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie było tak :D Już po całym akcie mówię do swojego narzeczonego że czuję się niezaspokojona i że się do tego nie przyłożył , a on \" no bo się nie upominasz \" No coment..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko kochana
kasia 24 - ile ty masz przygód!!!! :D a one taaaakie śmieszne......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie ostatnio ciągle cos durnego przydarzą cholernie irytujące. a poza tym to swietny topic, zawsze jak mój facet palnie cos durnego to mu mowie ze to tu wpisze wygląda wtedy jak uczen który dostaje uwage do dzienniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×