Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość evve
znalam goscia pare tygodni, wreszcie chcielismy sie spotkac, rozmawiam z facetem na gg o kulturalnych wydarzeniach w naszym miescie, facet chce mnie zabrac do filharmonii, rozmowa jakos nagle przestaje sie kleic. chwilka przerwy, prosba o to bym chwilke zaczekala bo telefon dzwoni...czekam,za chwile pisze do mnie : k...., ta jeb.... su... powiedziala ze albo pojde z nia na zabieg albo mi h... urwie i spali auto... szczena mi opadla. nie wiem o co chodzi, ale domyslam sie ze gadal z kims jeszcze i pomylil okna ... pociagnelam chwilke rozmowe, nie zorientowal sie przez pare linijek , a potem zpytalam co z ta filharmonia ... facet napisal o kur .... mac i wiecej juz od niego nie uslyszalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plepleple
hehehe jaki facet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frschluft
odświeżam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna
Rewelacja, dawno się tak nie ubawiłem, polecam te forum swoim znajomym. Dziewczyny, gdzie wy takich patafianów znajdujecie? Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet życzę Wam wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ago
mój ex odwiózł mnie do domu po imprezie rochę poprzytulaliśmy się i niestety;) zaczeliśmy rozmawiać. po chwili usłyszałam : szkoda, że nie jesteś taka jak Magda. poprosiłam o wyjaśnienie bo Magda to jego koleżanka, wyjaśnił...:szkoda, że Magda nie ma twojego ciała , bo ją lubie i byłoby wtedy idealnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialem sie z Nia ozenic, ale to Ciebie kocham.. teraz to wiem napewno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figosfagos
Amelio, na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do figosfagos
Niestety.. taka "madra" bylam, ze sie nabieralam.. kilka miesiecy na tego typu teksty. Amelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figosfagos
Amelio, ale mnie chodzi o Twoją ortografię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
"NIEKTORZY faceci to naprawdę dno.A my sie z takimi zadajemy." Po tekstach wnosze ze wiekszosc wypowiedzi pochodzi od bardzo mlodych kobietek z niezbyt wysublimowanym gustem w stosunku do partnerow. Panie pamietajcie, ze panowie zachowuja sie tak jak wy im na to pozwalacie. Gdyby na te ich glupawe teksty ZAWSZE, od kazdej jednej kobiety dostali natychmiastowego kosza to zapewniam was ze bardzo by sie w przyszlosci starali wiecej takich bledow nie popelniac. Facet to stworzenie nizszego rzedu i bez tresury sam z siebie nigdy sie nie rozwinie. Az nie moge uwierzyc jak nedznie sie kobiety pozwalaja traktowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Morde.. jeszcze nikt tutaj nie przyczepil sie o moja ortografie.. denerwuje mnie cos takiego. Gdybym namietnie \"walila byki\" , to rozumiem.... dziekuje ze troske.. co dostalam?? jedynke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankie
Od dosc długiego czasu staramy sie o dziecko. W srodku nocy / w srodku cyklu/ budze sie i czuje znajomy objaw jajnika, wiec przytulam się sprytnie do mojego męża /nic mu nie mówiąc aby nie był spięty/ kiedy sie budzi,tak aranżuje sytacje aby uzyskać od niego życiodajne plemniczki... Był pod wrażeniem, odwiedził mnie z ranka wpracy i na ucho mi powiedział:,,Ale z ciebie nimfomanka !!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figosfagos
do Amelii ----> niestety nie uczę w szkole. Jedynka? Może nie ale polecam więcej czytać. Jeśli jesteś wzrokowcem zapamietasz jak się dany wyraz pisze. A wracając do Twojej sytuacji z partnerem to uwierz mi, współczuję Ci, biedactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podciągam topik
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak kiedyś całowałam sie z moim EX i w tym momencie puścił tak głośnego bąka że aż mnie zatkało!!! no ja rozumiem \"nic co ludzkie nie jest nam obce\" ale w takiej sytuacji??mógł się chwilke powstrzymać:P blech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co prawda...
nie od swoejgo tylko obcego , ale te dwa teksty powyzej, to dopiero teksty zaslugujacy na nagrode... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co
rzeczywiście mogła mieć ten zaszczyt i jego chuja w buzi a wzgardzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Zrywam z Tobą, ponieważ nie zakochałem się w Tobie przez te ... dwa tygodnie.\" - taki jeden \"Nienawidzę Cię, ponieważ Cię pokochałem.\" - inny \"Co Ty sobie myślałaś, że będziesz jedyną? Ja mam takich jak Ty na pęczki!\" - jeszcze inny \"Jesteś jedną z dziesięciu i się ciesz!\" - ten sam \"Nie chcę z Tobą się więcej spotykać, ponieważ się Ciebie obawiam.\" - taki inny \"Co to ma być??? Jakieś łańcuszki, spódniczki!\" - dupek, którego kochałam \"Włóż mi rękę do gaci.\" - ten sam dupek stojący z kolegami \"Co Ty sobie myslisz, że Ty jakaś Boginii jesteś? Nie będę się prosił na kolanach! ... Proszę, daj mi jeszcze jedną szansę!\" - ten sam dupek ...i wiele wiele innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w ogólniaku, w I klasie. Fajny chłopak zapropanował mi \"chodzenie\" ale wiedziałam, że ma juz dziewczynę, więc pytam go co z tamtą? A on mi na to, że na razie będzie miał dwie, a póżniej sobie wybierze która lepsza. Prawie się udusiłam ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malpka
Mielismy taki zart :jak chcielismy sie kochac to mowilismy ze pora przeczyscic komin:)w koncu nadszedl kryzys i on chyba z tydziien sie w ogole nie odzywal.zadzownil jak gdyby nigdy nic i wyjasnil ,ze KOMINIARZ MIAL ZA CIEZKA KOLE I MUSIAL SOBIE ODPOCZAC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję
zwrotu "przeczyścić komin" ? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankie
do Poldka Nie znasz mnie a próbujesz dyskredytować, to takie typowo psedo-męskie !!!! Ale rozumiem twoją fustrację,jak nie masz nic do zaoferowania w łóżku to wiadomo,że twoją kobietę boli głowa. Czy to coś złego starać sie o dziecko? Wiedząc w dodatku,że oboje go pragniemy. Miłego dnia Ci życzę....a jak nie zmienisz swojego nastawienia do kobiet,to zrób sobie zapas proszków przeciwbólowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara80
Moj eks:"...spojrzmy prawdzie w oczy-nie jestes zbyt ladna,tzn.dla mnie masz cos w sobie ale jak wchodzisz na impreze to 90%facetow nie zwroci na Ciebie w ogole uwagi...".Dodam ze sam Mister Universe nie byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Tamara to mega miłego chłopa
miałaś ;) takiego to tylko pozazdrościć mozna.Nie dosc że playboy,pewny siebie to jeszcze zna sie na procentach-nic dodać nić ująć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ple
o dzizasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigusi
Drogie Kobiety! Przykro mi strasznie z powodu samego istnienia takich "mężczyzn" jak niektórzy cytowani powyżej. Żałuję że nie można ich po prostu odstrzelić (jak chore, dajmy na to, wilki raz na rok). Pozdrawiam serdecznie i życzę większego szczęścia w poszukiwaniu tego jedynego, bo zaręczam o istnieniu fajnych facetów. Aha, dziękuję za zwrócenie uwagi na parę rzeczy. I nie dajcie się zwariować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gutek
dobra dobra nie jestescie takie święte zlotka moja po chodzeniu 2-lat iniewidzeniu sie 3-lat powiedziala mi ze chce być ze mną oczywiscie przez ten okres czasu miala chłopa i mówi żę będzie ze mną i z nim bo on wozi ją na dyskotekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×