Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość odswiezam
odswiezam odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoliśka
Mój eks w czasie wyprawy do kina: " ja kupuję bilety, a Ty jedzenie" Odpowiadam, że nie jestem głodna, a on na to: "to kup tylko dla mnie!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glammyx
'ALE MASZ ŚWIETNĄ KLATĘ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój były (dzieki Bogu) mąż po jednych z kłótni wsadził mnie w samochód i wiezie mnie gdzieś. Ja go pytam: - gdzie jedziemy?? -zobaczysz... Zawiózł mnie do mojej mamy i w drzwiach jej powiedział : -przywiozłem mamie swoją córke...mogę ją tu troche zostawić ??? Ręce opadają...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gattita
POdczas rozmowy zrywającej (to on mnie rzucił, a co, przyznaję się) słyszę: ja też cię kocham, tylko inaczej. No spoko, kochający inaczej:). Po roku dostaję smsa: Wiesz, nie ma do ciebie żalu. :)No i mówią, że to kobiety są skomplikowane:). To był jeden z tych, którzy oczekują od kobiety ciągłej adoracji i wdzięczności za to, że w ogóle są;) A co jest najlepszą zemstą? Sukces, moje drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolli
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppp
uppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............
Mój były chłopak niechęć swojej matki do mnie wytłumaczył iż jego matka woli,żeby on się związał z córką któreś z jej znajomej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goory
do goory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Misiek powiedział tak,podczas pieszczot,gdy włosy mi opadały na jego twarz(mam dłuższe troche): ,,Sunny zepnij włosy pinezką\'\':d chodziło mu o spinke ;D kurcze miałam jeszcze dwa zdanka które ostatnio powiedzial ale zapomniałam...eh bilobil :/ ale pamietam że usmiałam sie do łez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ex prrobowal leczyc swoje ulomnosci wyzywajac sie na mnie i wmawiajac ze jestem zerem.kiedy bylo mi zimno twierdzil, ze jestem przerwazliwiona i rozpuszczona.a jak spalam po nocnej imprezie do 10 to bylam leniwa.jak zgubilismy sie w lesie i bladzilismy pare godz, zaproponowal sex a ja odmowilam, obrazil sie smiertelnie i mnie tam zostawil.na szczescie to jush daleka przeszlosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon_she
Mój ex-tlumok po tym jak zerwał ze mną i mieliśmy zostać na stopie przyjacielskiej przyszedł do mnie, zaczął się rozpływać nad swoją nową (przez którą zerwał ze mną) mówiąc, jak to oni w najbliższym czasie planują iść ze sobą do łóżka i czy dam mu jakieś jego zdjecie (z naszych wspólnych) bo chce dac swojej obecnej..... Matoł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaa
a moj ex tlumaczyl mi ze zdrada to najnaturalniejsza rzecz w swiecie bo faceci tak juz zostali stworzeni i np "juz rzymianie mieli kilka kobiet";)))) Na moje oslupienie dodal, zebym sie nie martwila, ze jak mnie zdradzi to mi powie!!!!! na szczescie zmadrzalam i tacy goscie nie maja juz u mnie szans..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argaerg
Przy powitaniu: On:"jak sie masz?" Ja: " na końcu tego zdania brakuje jeszcze jednego slowa" On:"A to juz w domyśle"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina 2
Amerykanie mają kilku ufoludków i zrobili im operacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQQQQQQQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_zapominajka
Rozmowa z moim facetem na gg: ja: kupiłam sobie sukienkę i tu link sukienki on: śliczna ja: oczywiście sukienka:P on: oczywiście, że ta ( zoburzeniem) :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam drogie panie
Piszcie, bo topik jest świetny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
czekam na nowe teksty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od góry pod chmury
od góry pod chmury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTAM
MOJEGO EX PANA Z KTÓRY SPĘDZIŁAM KILKA LAT SWOJEGO ŻYCIA: KOTKU DLACZEGO TY MI NIGDY NIE DAŁEŚ KWIATKA? ON MI NA TO Z ROZBRAJAJĄCĄ SZCZEROŚCIĄ: NO PRZECIEŻ KUPUJĘ CI PIWO(?)(DODAM ZE JA BARDZO MAŁO PIJĘ):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO CZTERECH
LATACH WSPÓLNEGO ŻYCIA: JA: JUŻ DWA TYGODNIE SPÓŻNIA MI SIĘ OKRES... ON(WYRAŹNIE ROZDRAŻNIONY): NO I CO MY ZROBIMY Z TYM BACHOREM(!) NASZCZĘŚCIE ALARM OKAZAŁ SIĘ FAŁSZYWY, ALE JUŻ PO JAKIMŚ CZASIE ROZSTALIŚMY SIE( I DZIEKI BOGU ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...adagio...
o, cos sobie przypomnialam, buhah mój teraz juz ex facet jak jeszcze nie bylismy razem tylko "zalecal sie" do mnie, walił mi takie teksty: "w skali od 1 do 10 masz u mnie 6" "bo wiesz, ty zadna miss świata to nie jestes" bez komentarza albo raz na prezent mi dał kosmetyki do oczyszczania twarzy żel i tonik. jak wyżej no comment :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze ja
to jeszcze ja:) po tym jak moj skarb bardzo zawile tlumaczyl mi powody swojego nieco dziwnego zachowania... ja:"a podobno faceci sa prosci..." on"no tak,ale ja to jestem wyjatkowy..mamusia mi tak od urodzenia powtarza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladalismy samochody
i powiedzialam, ze ten wlasnie mi sie podoba, a on na to " to masz gust do prostowania" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcd
Po wysłaniu fajnego smsa o godzinie dość późnej... Odp: Nie możesz spać? Ja zawsze liczę barany. Wrrrr... Na gg do każdego prawie zdania dodaje "hi hi" A facet ma 33 lata. Dowcipny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio dostaję sms\'a od \"kolegi\": \"Na co miałabyś ochotę pójść w czwartek do kina? (mam nadzieję, że nie wypadnie Ci okres...)\" no comment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×