Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość ajsza216
a poza tym studiuję język polski i nie robię błędów ortograficznych - łóżko pisze się przez ó. buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsza216
kolega, którego poznałam przez przypadek na urodzinach u koleżanki (po 2 godzinach znajomości) - wiesz... zakochałem się w Tobie.(doskonale wiedział że mam chłopaka). Tydzień poźniej na imprezie- zobaczył mnie z chłopakiem i gdy tylko G. znikał na chwilę mówił: nie mogę patrzeć na to, że jesteście razem... po imprezie (gdy już stamtąd poszłam)- wypił 3 piwa i na spółkę z kolegą po 2 wina i mówił mojej koleżance, że będzie na mnie czekał... jakiś czas później: rozpowiadał swoim kolegom, że rzucę dla niego chłopaka, bo on jest we mnie taaaki zakochany... pingał do mnie nie zliczoną ilość razy, bo wiedział, że jest u mnie chłopak... ... i z tego wszystkiego musiałam zmienić nr telefonu... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin.mk
Natomiast najglupszy tekst jaki uslyszalem (i to po miesiacach) od dziewczyny ktora myslala ze ja bede \'jej\' to to ze jestem gejem. W ramach zemsty of korz, no bo tylko geje odmawiaja hahahaha. I to \'taaaakiej\' dziewczynie. :P (pozdrawiam Cie ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baal Zebul
Był pewien człowiek w Ramataim, Sufita z górskiej okolicy Efraima, imieniem Elkana, syn Jerochama, syna Elihu*, syna Tochu, syna Sufa Efratyty. 2 Miał on dwie żony: jednej było na imię Anna, a drugiej Peninna. Peninna miała dzieci, natomiast Anna ich nie miała. 3 Corocznie człowiek ten udawał się z miasta swego do Szilo, aby oddać pokłon i złożyć ofiarę dla Pana Zastępów. Byli tam dwaj synowie Helego*: Chofni i Pinchas - kapłani Pana. 4 Pewnego dnia Elkana składał ofiarę. Dał wtedy żonie swej Peninnie, wszystkim jej synom i córkom po części ze składanej ofiary. 5 Również Annie dał część, lecz podwójną, gdyż Annę bardzo miłował, mimo że Pan zamknął jej łono. 6 Jej współzawodniczka przymnażała jej smutku, aby ją rozjątrzyć z tego powodu, że Pan zamknął jej łono. 7 I tak się działo przez wiele lat. Ile razy szła do świątyni Pana, dokuczała jej w ten sposób. Anna więc płakała i nie jadła. 8 I rzekł do niej jej mąż, Elkana: «Anno, czemu płaczesz? Dlaczego nie jesz? Czemu się twoje serce smuci? Czyż ja nie znaczę dla ciebie więcej niż dziesięciu synów?» 9 Gdy w Szilo skończono jeść i pić, Anna wstała. A kapłan Heli siedział na krześle przed bramą przybytku Pańskiego. 10 Ona zaś smutna na duszy zanosiła do Pana modlitwy i płakała nieutulona. 11 Uczyniła również obietnicę, mówiąc: «Panie Zastępów! Jeżeli łaskawie we

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsza216
"Nie będę się dla Ciebie zmieniał" - wg mnie człowiek, który nie potrafi zmienić swoich nawyków i zachowań, stoi rozwojowo w tym samym miejscu... przykre, ale prawdziwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakkaa
Pare kilo mniej i możemy brać ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakkaa
zajebisty jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie było tak
ja: kochanie, nie przeszkadza Ci że mam małe piersi? on: no co ty, przynajmniej zmieszczą się całe do dłoni i do ust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój tekst
siedzimy ze znajomymi w barze, pijemy piwko. wszyscy piją prosto z kufla a ja przez rureczkę. w końcu koledzy nie wytrzymują: czemu pijesz piwo przez rurke?? - no wiecie... ja lubię czasem sobie coś potrzymać w ustach.... i na tym skończyły się komentarze moich znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasa
ja: Skarbie kiedy bedziesz ? on: jak wróce to będe ja: ..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie to tylko awaria
Jak to dziś każda ma sponsora?Bo ja sama na siebie zarabiam.I mam na imprezy i ciuchy.Może zacznij myśleć głową w celu uzyskania dochodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooo goooryyy
dup latwiej zarabiac niz glowa bo mysleni eboli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka.....019
Od czasu jak mam sponsora to poznalam swoja wartosc jako prawdziwej nowoczesnej kobiety. Wiem co chce, wiem jak to zdobyc i zaden facet mi w tym nie przeszkodzi. Zreszta na mojej uczelni wiekszosc dziewczyn ma sponsora i taki uklad jest najlepszy. a ty awaria jak pracujesz?? no pokaz sie?? nigdy nie mialas sponsora?? moze dlatego ze cie nikt nie chcialby zasponsorowac, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie to tylko awaria
Sponsoring wcale nie jest wymysłem naszych czasów,jest stary jak świat.Tyle,że kiedyś inaczej się nazywał. Nie,nigdy mnie nikt nie sponsorował(no,rodzice kiedyś)Mam swoją godność i jako kobieta nowoczesna żaden facet nie powie mi,że może chcieć czegoś,bo daje mi kasę.Jak pracuję?No,napewno nie kupczę swoim tyłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga malinko
jeśli nie jesteś prowokacją, to jesteś zwykłą kurwą (bo jak zwał, tak zwał...), więc wracaj do kurwienia się i tyle, ludziom głowy nie zawracaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta nowoczesna
jest samowystarczalna i potrafi zarobić na siebie sama. ale to tylko takie moje skromne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały miś
hmm możen nie od byłych facetów, ale tak ogólnie: -fajna jesteś ale masz za dużą dupę (i to w czasach kiedy ważyłam 52 kg!!!) -ale będziesz zajebista jak będziesz miała 40 lat (a teraz to kurwa co eheh, nie wiem może dalej czeka aż się zestarzeję la la la) -najpierw będę Cię pierzył a potem możemy się kochać (a to akurat ex- załamka hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały miś
miało być pieprzył hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzislaw_markotny
to z pierzyl jest lepsze. Mozna powiedziec do dziewczyny \'zaraz cie upierze\' - i w trakcie mowic do niej \'wlasnie cie pierze - podoba ci sie?\' ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały miś
tak Zdzisławie, pierzenie brzmi o niebo lepiej hmmm heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantomas
a moja na potańcówce w Domu Ludowym: czy może mnie odprowadzić Twój kolega Rysiek? A byłem w niej zakochany.I co Wy na to? Po latach wróciła, nawet był wspólny szaleńczy sylwester i została przykładnie ukarana. W pewnym liście, robiąc brzydkie błędy ortograficzne, miała czczelność zaprosić mnie do swego domu rodzinnego, gdyż, wg niej, chciała mnie pokazać koleżankom. Błędy zostały podkreślone na czerwono, na dole listu tekst: pokazywać to możesz dupę razem z małpami w ZOO, żegnaj gąsko. Proponuję zmienić temat na uniwersalny: Najgłupszy tekst jaki usłyszeliście od swojej facetki/faceta, bo przez przypadek robię za facetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coke
wysiadam z windy a on sie obrazil bo nie chcialam go pocalowac takze zostal w tej windzie drzwi sie zamknely, on nacisnal piero wyzej i pojecha; poczym gdy zjechal z powrotem na dól stwierdzil: "patrz jak wysiadlas winda podskoczyla pietro wyzej". ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka.a
Mój eks kiedyś przyszedł pijany do domu (a zdarzało mu się to często - dlatego już eks), więc ja do niego - Dlaczego znowu się napiłeś?? on - Bo wiedziałem, że bedziesz krzyczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekst który dziś usłyszałam...
... na praktyce w gimnazjum: podobam się pani? niekoniecznie seksualnie... buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupup....................
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×