Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Z moim ex nigdy mi sie nie ukladalo nie wiem czemu w sumie z nim bylam najlepsze teksty jakie od niego usłyszałam to \"spierdalaj\", albo jak mu niechcialam dac to mowił ze znajdzie inna, I zawsze po kłotni sie dziwił dlaczego nie chce sie do niego przytulic (wczesniej mnie nawyzywal i nawet nie przeprosil).Najlepsze bylo to ze jak spedzil ze mna troche czasu to pozniej mi wypominal ze własnie leciał MECZ i on go znowu nie obejrzał!! paranoja;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszarowka
>>>pani róża a może miałyśmy tych samych facetów, bo ten mój ex zachowywał się zupełnie tak samo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszarówka=> kurcze a myslalam ze takiego samego debila to juz na swiecie nie ma.Kurcze czy my zawsze musimy brac tych wrednych zamiast jakis czulych i delikatnych?;/ pozdrawiam all:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbziuuuuuuuuuummmm
fajny topic:)) czemu nikt juz nie pisze?W ogole znam te teksty z doswiadczenia hehe zenada Czy wszyscy musza uzywac jednakowych wymowek ..tempaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trening
"ty nawet nie wyglądasz":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooolaaalaaa
jak umowilam sie na zakupy z kolezanka "A Ty znow z ta swoja lezbija bedziesz podrywala facetow na miescie" kompletny down

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPPPPPPPPP
Kiedy zapytalam go czemu nie mówi mi komplementow to odpowiedzial : Wtedy pojdziesz do innego. :PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak..........
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poodnooszee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........i ja...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza wspólna noc w moim mieszkaniu.Mówię do Miłości Mej,że idę pod prysznic i wtedy posłyszałam słowa,których nigdy w życiu nie zapomnę:A co,brudna jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poodnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowana ze hej
Nakryty na kasowaniu historii z kompa - "To mój komp i będę z nim robił co chcę. A Ty masz zakaz siadania przy nim.". Miałam ochotę odpowiedzieć: "A to jest mój tyłek i będę z nim robić co chcę. A Ty masz zakaz dotykania go". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryginalny typ
Co prawda tekst nie jest mojego faceta, ale naszego wspólnego przyjaciela. Wyjechał do innego, odległego miasta i odwiedza nas raz, może dwa razy w roku. Pewnego razu przyjechał zobaczyć naszego małego dzidziusia, poszedł do kuchni, przelarł palcem po kuchence mikrofalowej, która stoi na lodówce na wysokości chyba 1,80 cm. Gdy zobaczył kurz na palcu powiedział do mnie z wyrzutem: -A dzisiaj padało.... (my z mężem "Hę????") A kiedy indziej wchodzi do łazienki: -Ale coś śmierdzi zgnilizną.... a to chyba Wasze pranie. Ale i tak go lubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciolka tez miala problemy z oszolomem-obrazal sie bo ona uzywa za trudnych slow i chce sie w ten sposob wywyzszyc.jednym z nich byl \"cokół\".koles na studiach, calkiem inteligenty ale jak widac wybiorczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppp
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podno
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na szczęście nie był moj facet, ale coś w tym jest...Też dowiedziałam się, że czuje się przy mnie jak idiota, bo znam za dużo mądrych słow...słowo, którym się wtedy popisałam to...\"monosylaba\"! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunaatnica 777
Mojego faceta nikt nie przebije ;) Byl dzien przed wigilia, a w pierwszy dzien swiat mielismy sie zareczac.Ustalilismy, ze pierscionek kupimy razem ( ma kiepski gust ).Oboje jestesmy troche zakreceni wiec nie wpadlo nam do glowy zeby zadbac o to wczesniej, myslelismy ze mamy czas.Zaczelo sie robic pozno i nic ciekawego nie moglam znalezc, bylam wsciekla bo to ostatni dzwonek.A moj kochany wyskoczyl nagle z tekstem ze on jest glodny a w domu ma obiad i czy moze bym sama se czegos nie poszukala a on mi potem kase odda !!! :) autentyk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piaskownica
były chłopak mojej koleżanki powiedział jej cytuje: " Moj pies Czarek ma więcej sexapilu niż Ty" ;/ palant. Na szczescie go pogoniła, ale nie od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprwdę głupi tekst
ale jesteś sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisac-pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie podnose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamietam juz czy to pisalam, ale moj mezczyzna tez wyprodukowal perelke: \"ale mi goraco... rozbierz sie\" :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×