Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość kolejna męska świnia
ale jełopy!!! facet to prosty człowiek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiam na gg z kolega, opowiadam mu o strasznym wypadku, zginal mezczyzna 30 lat zostawil zone i dwojke malych dzieci.... a on na to wiesz gdybym byl idiota to bym Ci napisal czemu ich nie wzial ze soba... ... \"ale tego nie napisze hehe\" co to mialo byc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uslyszalam cos takiego - Moja mama powiedziala mi ze jestem jeszcze za glupi na dziewczyne... :)hehe a potem dopowiedzial ze ja mieszkam za daleko od niego bo az 2 km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam go - dlaczego wysyłasz mi puste smsy?on\"pewnie nie było zasięgu\".beton jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzyyydal
Haha! Myślicie że dziewczyny są lepsze? Jestem z moją od 3 lat i ostatnio usłyszałem: "Co ty myślisz, że jesteś zajebis***? Spójrz w lustro!" albo: "Ja nie patrzę na wygląd zewnętrzny, tylko na charakter...a mój były miał lepszy charakter od ciebie!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisac-pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka pchnięta nożem
zerwaliśmy ponad pół roku temu (znalazł sobie inną) męczy mnie sms-ami, wczorajszy: nawet nie napisałaś mi, ze mnei kochasz! te 3 lata chyba nic dla Ciebie nie znaczyly! co to kurde ma byc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filolaaaaaaaaaaaa
podnoszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boli Doli
Bardzo siię uśmiałam czytając to wszystko. Dziewczyny! Problem w tym, że oni zachowują się jak kretyni, bo im na to pozwalamy, staramy się o nich, jakby od tego miało zależeć nasze życie! Moje ulubione: "O co ci właściwie chodzi?" (kiedy okazało się, że mówiac mi, że jedzie na kurs jazdy motorem spotkał się z panienką, która kręciłą go od dłuższego czasu) oraz: "Nie pamiętam" (na pytania o docierających do mnie wiadomościach o jego podejrzanych damskich znajomościach). Pamięć rzeczywiście ma krótką, biedaczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boli Doli
Jakiś spadek formy tutaj widzę. Nie ma już niczego głupiego do opowiedzenia? Nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilkaMućka
Mielismy robić sobie romantyczna kolacyjke, uzgodnilismy ze bedziemy sobie piec lazanie,wiec ja przez telefon do niego mowie: Misiu to kup selera,pietruszke i marchewke a on na to: pietruszka to taka biala marchew..? A jak wyglada seler...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ST.Ives
Wiecie ja tak sobie czytam i czytam i stwierdzam, ze zal mi wiekszosci kobiet na tym forum. Ktos im mowi ze sa beznadziejne, grube,ze ich nie kocha ale ma nadzieje ze je pokocha i inne rozne tego typu a One nadal z nim sa. I potem pisza jakie to byly glupie teksty glupich afcetow. Tylko kto przepraszam jest z glupimi facetami...? Nasz partner swiadczy o nas i jesli sobie glupiego wzielysmy to z glupim jestesmy. To tak jak maz ktory bije zone a ona sie cieszy ze tylko 2 razy w tygodniu bo moglby wczesnije, albo niektore mowia: moj facet nie jest taki zly,nie bije mnie i sie myje. NO LUDZIE SZOOOKKKK!!!! jedna sprawa uczucia inna sprawa brak szacunku do wlasnej osoby!! Naprawde czasem lepiej być samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boli Doli
Skoro tak mało tu ostatnio wpisów, to ja coś napiszę, żeby podtrzymać ten wdzięczny temacik: Mamy w domu od trzech lat wielgachne, hebanowe krzesło przywiezione z Afryki, nie jakiś tam taboret, ale rzecz naprawdę rzucającą się w oczy. Pewnego dnia małe pzrestawianie mebli z powodu elektryków. Krzesło ciężkie jak cholera, więc proszę, żeby postawił je na miejsce. - A gdzie ono stało? No i czego tu wymagać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radawanka
w drodze do kina na film Nagi Instynkt2 moj ex stwierdzil ze sharon stone jest tak samo stara jak ja...............to nic ze roznica wieku miedzy mna a nia to ok 30 lat,..........porazka.....albo "nic nie robisz tylko jesz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety....
1) Mój były kiedyś do mnie: "wiesz, ostatnio gadałem z kumplem i powiedział,że dziewczyna z którą się wcześniej spotykałem była ładniejsza. Ale mnie nie to nie obchodzi", myślałam, ze mnie szlag trafi. Kretyn :/ 2) pokazywał mi zdjęcia swoich byłych 3) prponowaliśmy wspólnie mojej przyjaciólce partnera na wesele. i on mówi tak: "no on jest brunetem,nawet ładny, przystojny, gdzieś taki jak ja" Booooooże.......:///// 4) albo "po co się będziesz uczyć?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmikee
po zdradzie "postaw sie w mojej sytuacji, ja jestem chlopakiem, my szybciej czujemy poped seksualny, wiesz jak to jest jak dziewczyna proponuje jak to ciezko odmowic" BEZ KOMENTARZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp
ST.Ives to nie jest temat o moralizowaniu. Więc bez zbędnych komentarzy proszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołowrottttek
upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111
lecze się na depresję od ok 2 lat,biorę leki a mój mąz mi dzisiaj powiedział,że sobie po prostu" wmówiłam tą chorobę" :o nie ma to jak zrozumienie od najbliższej osoby :( to był dla mnie najgłubszy tekst....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jAAAAAAAAAAAAAA
Mo ex powiedział że gdybym była mądra to dawno usidlała bym go na dziecko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojazajakwa193
no to moja mowi mi ze mnie"kocha i nie wyobraza sobie zycia bezemnie "bylismy wtedy na dyskotece oczywiscie ja wszystko zalatwilem wejsciowki dojazd ale to nie chodzi o pieniadze , na drugi dzien mi pisze ze juz mnie nie kocha bo zakochala sie w innym ,poznala go na tej dyskotece bedac ze mna :P co za kurwiszon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never_mind
Mój ex do mnie: -'no wiesz, kumpel mi powiedział, że jesteś suką' -'ale wiesz... on powiedział, że masz grube nogi' :O i tak wymiata, gadaliśmy na temat horoskopu, a ten: 'ale to taka różnica czy ktoś jest wodnik czy nosorożec?' umarłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampirka
Najgłupszy??? Po 23 latach usłyszałam pewnego ranka: mam własne życie,odchodzę"To było porażające :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto moja przygoda,przekrój wszystkich lat, spędzonych z rozmaitymi facetami. Grzegorz G.:Jesteś dziewicą!?, przecież dinozaurow już nie ma! Potrafił docenić moją wstrzemięźliwość:) Ja:Dlaczego mnie zdradzasz? G.:Bo Ty mi nie chcesz dać, ale nie przejmuj się ja je traktuje jak lalki. Pocieszające prawda? Piotr P:Chcę z Tobą byc, kocham Cię,ufam Ci jak nikomu innemu,mogę rozmawiać z Toba godzinami, świetnie się rozumiemy a do tego jesteś tak samo skorbiona jak ja! Ostatni argument zawazył o tym,że byłam z nim całe 3 m-ce:) Grzegorz Rozmowa o moim znajomym geju,G. pyta: -a całowałaś się z nim? szok-przecież jest gejem , o czym Ty mówisz! -a ja się z nim całowałem. Przjechała do mnie koleżanka na weekend, Grzsiek też u mnie był.W pewnej chwili Grzegorz zaczyna płakać i krzyczeć na moją kolezankę: G.:Wy jesteście lesbijkami, a to wszystko Dorota przez Ciebie, bo Ty mi chcesz moją kochaną odbić Ty szmato! Ja szok Ja:Jakimi lesbijkami, o czym Ty mówisz?! G.:Przecież widze jak Dorota na Ciebie patrzy! Siedzimy w knajpie, moje rodzństwo, Dorota i grzegorz, a on znów dostaje szału: G: Jeśli Dorota się od Ciebie nie odsunie to ja sobie włosy podpalę! Pargnę nadmienić ,ze nie jestem lesbijką:) G.:Nie mozesz mnie rzucić!(siedzimy w ogrodzie botanicznym , on płacze,z nosa wisi mu glut)Jak mnie zostawisz to Cię zabije a później popełnie samobójstwo! Ja:To może zacznij od siebie. Wiem ,że jestem podła. Bartek Mieszkał u mnie przez pół roku, nie dokładał się do opłat za mieszkanie, nie kupował jedzenia,poprostu żerował na mojej miłości.Jedziemy kiedyś do moich rodziców B.:Musisz mi zapłacić za paliwo. Ja.:Dlaczego?, nie masz kasy? B.:Mam, ale przeciez jedziemy do TWOICH rodziców Wczoraj na dyskotece rozmawia ze mna jakiś obcy koleś On:Chodź zrzucimy parę kalorii Podejrzewam,ze chce zatańczyć On patrzy jak na głupią On:W sensie zatańczyc, wiesz w tańcu ubywa kalorii, nie to żebyś była gruba.Dobra zamotałem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×