Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość hjm
mhjn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę serca panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superpodryw
OD NIE SWOJEGO: mnie ktos usilowal poderwac na ulicy tekstem - moze bysmy poszli na kawe, bo akurat mam wolna godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj przyjaciel
chcial powiedziec swojej dziewczynie cos milego i znalazl: "Moja Ty najdrozsza z najtanszych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenkaSandomingo
Wczoraj w barze, kolega z którym spotkałam się po 10 latach : \"Wybielałaś zęby??, Bo masz piękny uśmiech\" Umarłam ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujka
powiedzial: przeciez mozemy zostac przyjaciolmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie... on...
love is like war, easy to begin, but hard to stop...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debilizm
moj facet kiedys jak gdzies wyjezdzalam sama: ciekawe z iloma sie puscisz? ja: nie zamierzam sie puszczac, jestem wierna! on:szkoda juz mialem nadzieje, ze mnie zdradzisz... bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebije was
siedze sobie z moim misiem i zajadamy batoniki. w pewnym momencie zaczyna sie rozkręcać intynna sytuacja.Jest podniecony, chcę zrobić mu dobrze ustami ale wyczułam nieprzyjemny zapach. Mówię: skocz kochanie sie troszkę umyć bo brzydko pachniesz" a on na to ( całkiem poważnie) zagryź twixem to nie poczujesz! odebrało mi mowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwójny twix podwójna przerwa
:D :D :D :D :D i podwójne maskowanie smrodów!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni hit mojego przygłupa:))) \"Jakbyś troche urosła to mógłbym się nawet z Tobą ożenic, bardzo fajna z Ciebie dziewczyna, ale mogłabś miec kilka centymetrów więcej\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehehe
świetne te teksty!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ostatnio
podczas gry stępnej mówi : "ja pier..le ale ty masz wielką dupe, jak wrota od stodoły" ..........kiedy sie obraziłam powiedział " kochanie traktuj to jak komplement"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajrisz
przed chwila... jest na weselu ze swoja byla... 'musze konczyc bo marlena idzie' :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mój kiedyś
podczas kochania - zapytał - " mogę zażartowac?" - po czym - piernął .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamponetka
pierwsze rocznica "chodzenia" świeczki, kwiaty, romantyczna muzyka, spagetti... nagle mój Skarb mówi: "Kochanie, może włączymy EuroSport?" porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewers
To juz bylo dawno temu bylam nastolatka i spotykalam sie z pewnym kolesiem ktorego marzeniem bylo zostac czlonkiem mafii i tak do mnie rzekł: " A gdy bede w mafii a Ty bedziesz moja żoną to Cie zabije" szok pytam dlaczego? " Bo tak jakoś" :/ pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trililil
wlasnie skonczylismy sie kochac cos tam gadamy i on nagle mowi jak bardzo teski za corka z poprzedniego malzenstwa,dodam ze pragniemy miec dziecko i cos nic niewychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fibik
ostatnio chcialam kupic sobie suszone owoce do chrupania,a on mowi ze niema kasy a ja tylko chce i che.(Gdyby chodzilo o posche to bym zrozumiala)Dodam ze on ma 51 ja 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fibik
chcialam napisac PORSCHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimimimi
ten tekst jest raczej zabawny niz głupi, gdy to usłyszałam nie mogłam przestać się śmiać: lezymy sobie nad ranem, mi się jeszcze chce spać więc odwracam się tyłem i daję do zrozumienia, że śpiąca jestem , a on na to : dobra, to spij sobie. tylko mi powiedz, co sobie mogę podotykać. :):) i jak tu się nie smiać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.o
1. Rano jak oczy otworzyłam, On spojrzał na mnie jak zwykle jakies tulanko i buzki a potem tekst:"Misiek uczeszesz sie dzisiaj?" :-/ 2.Robilismy sobie obiadek i sos nam wyszedł troche rzadki wiec:"Nie umiesz gotowac, chyba sie z toba nie ożenie" 3.U niego w gosciach byłam, a On zajety kompem:"Misiek idz zrób mi kawy" -nie lubie grzebac u kogos w szafkach :-/ 4. jak sie poznalismy pisałąm do niego eska i korzystam z słownika i napisalam zamiast "spac" "srac" i wyszlo ... "w otchłań strac" o malo sie nie posikalam z tego co pisze:-D 5 a to ostatnio-> Misiek co to February? Ja: Misiek zartujesz? Luty! ->zawsze mis ie mylaja te na "J" ja: ale February nie jest na "J" ->padł na ziemie ze smiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneeeeczka80
"jakie ty masz piękne, gęste, długie BRWI" (dla mężczyzn brwi to oczywiście rzęsy):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem
moj adorator zobaczyl u mnie w domu duzo kwiatow doniczkowych-lubie i hoduje je-za pare dni przyniosl mi w doniczce chryzanteme(:( ja mu tlumacze ze takie kwiaty to zanosi sie na cmentarz na Wszystkich Swietych,a on na to "a ja przynioslem Tobie" i usmieszek:P idiota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam
lekarz zapisal kobiecie czopki .Na drugi dzien podczas obchodu pyta ja:no co pani Ogorkowa,czopki dobre?Dobre,dobre panie doktorze ino troche gorzkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój - na szczęście juz ex - uznał, że nie będziemy się dalej spotykać, bo nie byłoby z nas udanej pary. na moje pytanie, po co zatem spotykał się ze mną przez te 3 mce odparł: \"bo masz fajne cycki\".... żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferrra
Moj byly podczas pierwszego razu - "A ja nie doszedłem" Coz za takt i wyczucie chwili :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×