Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koliat

Praca dla niepełnoletnich

Polecane posty

Gość qrystyka
Jest tu może jakaś konsultantka z Avon lub Orilame z okolic Śląska? k.szumial@gmail.com napiszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam 15 lat i poszukuje pracy na wakacje, najlepiej w Pabianicach lub w Łódzi mój e-mail shark@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokobons
Mam 17 lat i szukam pracy na lipiec, najlepiej w godzinach przedpołudniowych. Jeżeli ktoś ma jakąś propozycję, to proszę o kontakt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokobons
zapomniałam podać: sandrasam@wp.pl ;) a i praca w Opolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porto
Cześć mam 15 lat i poszukuję pracy na teranie Wrocławia mogę robić wszystko. Mój adres email wielonek33@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prawie 13 lat i potrzebuje pracy , po szkole i w weekendy . Dobrze płatnej w Dąbrowie Górniczej , obojętnie jakiej ! To moje gg>43200784. Mój e-mail>mmaaddzziiaa2000@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shockley
Witam , za 3 miesiące mam 18 lat i szukam jakiejś pracy . Znam się na kasie fiskalnej , mam opanowaną obsługe komputera także pomóżcie albo poradźcie gdzie czegoś szukać . No i jestem z Opola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola gdynia
Cześć, mam 16 lat. Jestem z Gdyni i interesuje mnie praca hostessy.;) Propozycje proszę wysyłać na numer gadu 16174653 z góry dziękuję.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mł0oda
He , mam 17 lat i szukam pracy . Może być sprzątanie , jednak wolałabym opiekunka do dziecka , dzieci sama się zajmowałam dwójką rodzeństwa więc mam bardzo duże doświadczenie , interesuje mnie każda praca od godz. 14 do 22,23 Proszę o kontakt pod numerem telefonu podanym niżej ;P 533511093 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wszystkim
jeśli interesuje Was praca z domu, wykonywana za posrednictwem komputera, to mogę pomóc. Można dorobić 300-400 złotych miesięcznie, może niewiele, ale dla młodych osób taka kwota na pewno się przyda. Chodzi ogólnie o testowanie stron internetowych, jeśli jesteście zainteresowani podajcie do siebie kontakt na maila: poradnikzarejestracje@wp.pl . napiszcie tam, że piszecie z kafe, a ten pracodawca poda Wam wszystkie szczegóły. Z tego co wiem potrzebują jeszcze z 20 osób (chociaż ja załapałam się na początku września, ale napisać zawsze można...)- na początku dają zadania testowe i jak jest ok, to wtedy zaczyna się pracę. Można robić ją wieczorami, w weekendy itp. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wszystkim
a i nie przejmujcie się brakiem wiadomości w weekend, bo pracują od poniedziałku do piątku od 9 do 17 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loan
Czy potrzebujesz pożyczki jakiejkolwiek kwoty? następnie Kontakt z nazwy, kraju: Kwota potrzebna kredytu: Czas trwania kredytu: telefon: sex: poprzez e-mail gwenm.grayfinann9991@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słołodka
Mam 14 lat w lipcu 15 . Szukam pracę roznoszenie ulotek w. Wekeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam pracy z siostrą najchętniej przy zbieraniu owoców, ale może być roznoszenie ulotek (np. po blokach, autach), rozwieszanie plakatów. Kontakt: kada334@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz kosmetyki i chcesz na tym zarabiać? Zostań konsultantką firmy Oriflame. Pracuj kiedy chcesz i ile chcesz. Zapraszam do kontaktu oriflame3@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi praca :) Wszystkie oriflame, flavony czy inne mlm-y to ściema i oszustwo. Nie ma co brać się za takie pseudo biznesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ankiety???;-) Byłam zalogowana na Myiyo, ePanel i SWPanel. Z 2 pierwszych usunęłam konto, bo nie dostawałam żadnych ankiet, ale SWPanel jest wiarygony;) Tu możesz się zarejestrować: http://swpanel.pl/rejestracja?ref=193264 Moga tu zarabiać osoby już od 13 lat. Zarobki nie są duże - każdego dnia wypełniam jedną lub dwie ankiety i na miesiąc zarabiam ok. 100 zł. Kokosów nie ma, ale lepiej mieć te 100 zł niż nie mieć;D Zapraszam do rejestracji ;D http://swpanel.pl/rejestracja?ref=193264

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka praca jest w Krakowie, widziałam oferty - https://www.gowork.pl/praca/krakow;l Ale ogólnie sytuacja jest taka, że o ile da się legalnie zatrudnić, to na bank znajdziesz pracę, bo zainteresowanie ludźmi jest ogromne. W firmach brakuje kadry i to zaczyna dla nich stanowić zdecydowanie największy problem. Trudno przewidzieć, jak to będzie wyglądać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz pracować zdalnie z domu, łącząc pracę z innymi obowiązkami? Osiągać kolejno stopień menagera, czy dyrektor? Twoje miejsce jest w moim zespole! Aktualnie poszukuję kilku osób zainteresowanych budowaniem sieci handlowej w branży kosmetycznej. Chcę Ci udowodnić, że Oriflame to nie tylko bycie konsultantką, ale fajna praca, za konkretne pieniądze, która może być świetnym startem w przyszłość. Zarejestruj się korzystając z linka poniżej (bez żadnych kosztów!), a ja się z Tobą skontaktuję: https://pl.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=2137740 Ewentualnie napisz na adres: mrowcza.praca@gmail.com Czekam na Ciebie! Magda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×