Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koliat

Praca dla niepełnoletnich

Polecane posty

Gość oops90@ymail.com
Mogę polecić wam pracę jako konsultantka nie musicie być pełnoletnie ;) piszcie na e-mail o wiecej szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje chetnych do pracy w dziale sprzedazy internetowej-zapewniam uczciwe warunki oraz wynagrodzenie-wiek i wykształcenie bez znaczenia-wszelkich informacji udzielam mailowo.W swojej ofercie krótko opisz siebie-z wybranymi osobami skontaktujemy się-szybki kontakt podaj swoje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuteks
siema mam 15 lat i szukam jakiej kolwiek pracy z tomaszowa mazowieckiego o kontakt prosze pisac na gg 4059427

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmielu
Mam 16 lat podejmę się każdej pracy kontakt GG 6243758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adixx
czesc mam 16 lat, szukam pracy dobrzeplatnej moze byc w internecie chociaz wolalabym zajecia z dzicmi. najleiej zeby pracowac w lipcu i sierpniu ;) amieszkuje niedaleko kielc. pilnie prosze o kontakt oto moj adres e-maile: adusiadg@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19Damiann94
Witam, mam 16 lat szukam pracy na wakacje w Bełchatowie lub okolicach, oferty piszcie pod mój adres e-mail, może być to robota przez internet, na budowie, układanie kostki itp. podejmę każde wyzwanie za ciekawe pieniądze. dentka1994@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam pracy na wakacje . Zaznaczam jestem nie pełnoletni. Miło widziana jest praca w magazynach. Miejsce docelowe pracy musi być w Bydgoszczy. Proszę o kontakt 787099075.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrr
Witam! Poszukuję pracy na okres wakacjiMam nieskończone 16 lat Może to być prawie wszystko ; roznoszenie ulotek,myjnia samochodowa,praca w magazynie itp. Płaca-chcę dostać tyle na ile sobie zapracuję.Jestem punktualny,sumienny i bardzo odpowiedzialny. Praca tylko we WROCŁAWIU.Wszelkie propozycje proszę słać na flig15@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henio10
mam 14 lat i azukam pracy na wakacje . Mieszkam w kielcach . Chciałbym roznosić ulotki albo gazety . Za odpowiedz dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henio10
mam 14 lat i mieszkam w kielcach . Chciałbym roznosić ulotki albo gazety .za odpowiedz dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuś :)
Tutaj są strony na których można trochę zarobić. Trzeba jedynie posiedzieć przed kompem i wyklikać odpowiednią ilość razy, kiedy się chce, nawet codziennie o każdej porze. Może to nie są kokosy, ale kiedy założysz konto na kilku takich portalach, to trochę może się uzbierać. Pozdrawiam! A to są te linki: http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=mmmsikora http://centrumbiznesu.com/pages/index.php?refid=mmmsikora Na razie tylko dwie, ale mam zamiar szukać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankesss23
Witam wszystkich szukam pracy mam 15 lat na terenie kościana tych okolic moj kontakt to gg- 12123054 adres e-mail jankes2350@o2.pl W komputerach jestem dobry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zapraszam wszystkie osoby, które chciałby zwiększyć swój miesięczny dochód, a może i nawet rozpocząć biznes będący głównym źródłem utrzymania do nawiązania współpracy z firmą Oriflame. Wystarczy mieć 16 lat! Dzięki dołączeniu do grupy osób będących w Klubie Oriflame zapewniasz sobie możliwość zarobienia 30% marży na sprzedawanych kosmetykach, a także tworzenia własnej grupy, z której będziesz otrzymywał prowizję. Każda osoba która zostanie przeze mnie wprowadzona do Klubu otrzymuje ode mnie pełne wparcie na wszystkich szczeblach "wtajemniczenia" w Oriflame a także gratis niezbędne materiały potrzebne do sprzedaży, w tym: =>5 katalogów =>Próbki i ulotki =>Projekt naklejek na katalogi wraz z wydrukiem =>Poradnik jak sprzedawać, prezentować kosmetyki oraz zdobywać Klientów napisany przeze mnie i nie dostępny nigdzie indziej. =>Pomoc w razie problemów ze złożeniem zamówienia, znalezieniem Klientów i odpowiedzią na wszelkie inne pytania =>Niezawodne pomysły na rozwinięcie grona Klientów i zwiększenie swojego zarobku Zapraszam osoby z całej Polski. Wysyłka materiałów niezbędnych do sprzedaży bez żadnych opłat, wszystkie materiały również gratis! Osobom z Sosnowca, Dąbrowy, Katowic, Będzina, Zawiercia, Poręby i okolic proponuję kontakt osobisty w biurze w Dąbrowie Górniczej lub w innym dogodnym miejscu, wszystko jest do ustalenia. Zapewniam wprowadzenie do Klubu procentujące wysokimi zamówieniami, stałym gronem Klientów oraz zaplanowaną drogą do zdobywania dalszych profitów z przynależności do Oirflame. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu, nie zmarnuj swojej szansy na zwiększenie swoich zarobków! Nie ryzykujesz żadnego wkładu własnego, a możesz zyskać pomysł na nowy biznes i nowe możliwości zarobku, wystarczy tylko chcieć Zapraszam http://my.oriflame.pl/ewelinadziubinska Pozdrawiam serdecznie, Ewelina Dziubińska Manager Klubu Oriflame ewelinadziubinska@ gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneek 16.
Witam ! mam 16 lat i szukam pracy na okres wakacyjny w okolicach Olsztyna.. moj email: ania_drogocenna@yahoo.pl.. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon17
Witam mam 17 lat i poszukuję pracy na okres wakacyjny w okolicach Bydgoszcz.Interesuje mnie wszystko oprócz rozdawania ulotek. E-mail to Szymonidas666@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrr1989
poczatkiem wrzesnia startuje nowa firma, ktora zajmuje sie testowaniem stron internetowych i szuka pracownikow. Praca polega na ogladaniu podanych stron i wysylaniu opinii (nie musza byc dlugie ani bardzo konkretne) Mozna sobie dorobic siedzac przed kompem Do tego dla wszystkich zarejestrowanych przed ruszeniem dodatkowy bonus. Rejestracja i uczestnictwo jest kompletnie bezplatne!!! zapraszam tutaj: http://www.websitetester.biz/index.php?lang=en&ref=c336a0ef019f14647fd6e5e8be0b0be5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kqbx
SZUKAM PRACY NA WEEKENDY. MAM 17 LAT I MIESZKAM W BYDGOSZCZY. UCZE SIE W TECHNIKUM GASTRONOMICZNYM NA 2 ROKU. PROSZE O KONTAKT : kubialien@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akumalacza21
Cześć, Piszę do Ciebie, żeby polecić świetną akcję w której sam biorę udział. Jest to konkurs, ale inny niż to co można było spotkać do tej pory, bo nie ma żadnego losowania, żeby zdobyć nagrody. Gdy tylko zbierzesz odpowiednią ilość punktów, nagrody są gwarantowane. Zdobycie kilku punktów, za które można otrzymać fajną nagrodę nie jest żadnym problemem. Może będziesz się chciał zarejestrować i akcja spodoba Ci się tak jak mi. Pozdrawiam http://www.nagrodanabank.pl/linkform/generate/partner/65991/product/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuuuucha ; *
Mam 15 jestem z gdańska, podejmę się pracy w godzinach popołudniowych, jak ktoś ma coś do zaoferowania niech pisze na gg : 6167543 ; ) z góry dzięki ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRACA pilnie szukam pracy na ferie na terenie Bytomia. (17-30.01.2011) Mam 17lat. roznoszenie ulotek, gazet reklamowych, pomoc w marketach przy wykładaniu towaru, remament, praca na promocjach, hostessa. OFERTY wysyłać na maila: iwona93doda@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia:)
Szukam pracy. Mam 14 lat rocznikowo 15. Mogę sprzątać, opiekować się ludżmi w podeszłym wieku jak i dziećmi, świetnie radzę sobie w kuchni. Osoby poszukujące kogoś takiego mieszkające w okolicach Białegostoku proszę o kontakt www.dorotuszka56@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia_marcela
Cześć! Już w lutym kończę 17 lat i szukam dorywczej pracy w weekendy,na tydzień ferii i na wakacje. Jak macie aktualne oferty, proszę piszcie na adres e-mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia_marcela
Zapomniałam dodać że mieszkam w Szczecinie i właśnie tu szukam pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×