Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koliat

Praca dla niepełnoletnich

Polecane posty

Gość Koliat

Mam 17 lat i potrzebuje pracy. Ucze sie w LO. Czy macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E..mii
Może zostań konsultantem firmy Oriflame albo Avon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nduvgvfidf
idz do agencji reklamowej i zapisz sie u nich, beda cie wysylac na promocje i targi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koliat
Hym.. tylko ja nie wiem gdzie mogę o to zapytać. Pochodze z okolic Nowego Sącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koliat
może dasz mi namiary na taką agencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koliat
a co z tym ori, bo avon słyszałam że to jakaś ściema. Podobno o wiele więcej można zarobić w ori i są lepszej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w Oriflame zarabia się więcej bo aż 30% na każdym kosmetyku a w Avon 15%. No i jakość nieporównywalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka w tym jest i mówi, że co miesiąc zostaje jej na czysto min. 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koliat
no to nieźle jak na sam początak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koliat
a może macie jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nduvgvfidf
na promocjach mozesz zarobic 100zl za dzien :) Ja nie jestem z Twojego regionu, wiec nie wiem jakie tam macie agencje reklamowe. Poczytaj ogloszenia w prasie, w stylu zatrrudnimy hostessy itp. Tylko sprobuj sie pozniej dowiedziec na wlasna reke czegos wiecej na temat danej agencji, no i uczciwe agencje nie pobieraja pieniedzy za rejestracje. Jest taka ogolnopolska agencja showbizmodels, poszukaj na google ich stronki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostessa w supermarkecieP
najlepsza praca dla mlodych, i jak zanajdzie sie dobrego pracodawce to placoa 7-8 zl na godzine;) sama tak zarabialam rok temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam keidys konsultantka oriflame. rowniez mam 17 lat. na poczatku szlo bardzo dobrze czasem wychodzilam na czysto 50, 100 i mialam to na swoje wydatki. Oczywiscie w oriflame zarabia sie wiecej niz w avonie ale to zalezy od ceny kosmetyku. Gdy cos kosztuje 10 zltych zarbiasz cos okolo 1 zl, natomiast gdy 60 zarabiasz okolo 10-15 zlotych. Wiec duzo mozna zarobic sprzedajac drozsze rzeczy a w moim przypadku na dluzsza mete sie to nie sprawdzilo gdyz znajomi w moim wieku rzadko zamawiali kosmtyyku za 50 czy 100 zlotych. Ale zostawali mi jeszcze znajomi rodzicow czy rodzina i to na nich glownie zarabialam. i jezeli nie masz w swoim miescie biura to za przesylke placisz 10 zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za przesyłkę płaci się 10zł jak się nie ma 100 punktów, w przeciwnym razie jest gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem coś więcej o tej firmie bo w nią weszłam. Za kosmetyk który w katalogu kosztuje 12.90zł ja płace 9.92zł, więc zarabiam około 3zł. Ponadto Oriflamie daje możliwość dalszego rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżu
Cześć od początku wakacji szukam przacy na wakacje i nic! Nawet zajerestrowałam się w młodzierzowym urzędzie pracy w Nowym Sączu ale dzwonie tam co tydzień a oni mnie zbywają prosze zdzdwonić za tydzień, napewno coś znajdziemy i taki tam na telefony wydałam już więcej niż mogła bym zarobić! prosze was doradżcie mi co mam zrobić jak słyszeliście o jakiejś pracy koło nowego sącza to prosze napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniteczkA
wejdz na ta strone i zarejstruj sie https://logowanie.forsafon.pl/Rejestracja.aspx a doladuja Ci konto na komie za kwote 20zł, w zamian za uzbierane punkty ale tam gdzie jest napisane skad sie o tym dowiedziales napisz od znajomego i wpisz nr 517515235 (w 2 okienku) zarejestruj się i potem juz sam werbuj znajomych jesli tylko chcesz na swój nr komy ;) mi doladowali konto!! to tylko 1 minuta roboty! ;) osooby ktore maja na abonament zamiast doladowan maja do wyboru nagrody rzeczowe . a dodatkowo mozesz werbować ludzi tak jak ja to robie teraz ;), zdobywac kolejne punkty i wymieniac na doladowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PKM
Zapraszam do wzięcia udziału w tym - www.prostezasady.bloog.pl - ja zarabiam już na tym od początku wakacji i kupiłem sobie z tego na razie nowego kompa i sprzęt DJ'ski! Naprawdę warto, polecam! Nie trzeba być pełnoletnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepełnoletni lub \"starsza młodzież\" może pytac o prace w środowiskowych Hufcach Pracy, oni zajmuja sie takze róznymi szkoleniami dla młodych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szuka..
hej, mam 14 lat i szukam pracy, moge robić wszystko (prawie wszystko), licze na jakiś choćby mały zarobek miesięczny. jak ktoś coś ma prosze o kontakt na emaila: p.panczyk@ftgroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryq
Wiatm! Mam 15 lat jestem z Opola. Chciałbym znaleźć jakąs prace, żeby dorobić pare groszy na moje wydatki. Moge robic wile róznych rzeczy (sprzatanieXD, jakas robota na budowie, ulotki, czy cos innego, może to też być praca przez internet, ale taka prca internetowa ktora jest PEWNA) niestety nie moge znalezc nic ciekawego. Jeżeli ktoś cos znajdzie dla mnie to prosze pisac na gg: 7977959 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larosanegra
Mam 16lat i potrzebuje pracy.Ucze sie w technikum gastronomicznym o profilu technik organizacji usług gastronomicznych...Jezeli znalazłaby sie dla mnie praca prosze o kontakt; adres e-mail larosanegra333@wp.pl telefon kontaktowy;607624233

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze perfumy
Polecam sprzedaż perfum firmowanych nazwiskami znanych osób np Sarah Connor, Carmen Electra, Christina Aguilera, Heidi Klum, perfumy naprawdę rewelacyjne i utrzymują się nawet do kilku dni - przypominam perfumy nie wody perfumowane (typu avon - których po chwili nie czuć)!!! Zarobek na 1 perfumach to ok. 30 zł, dodatkowo w firmie inne kosmetyki do makijażu oraz produkty aloesowe - wystarczy znaleźć chętne osoby na zakupy i do dzieła :) Zainteresowani: bleblee@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukjąca..
mam 15 lat i szukam dorywczej pracy w stylu hostessa, opiekunka, ....coś w czym można się wykazać i co nie koliduje z nieszczęsną szkołą... gg 294059

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzdyr
- Zarządzający Systemem Web zatrudni w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu pracowników do obsługi środowiska Internetowego i współpracujących kierowników marketingu. Przeszkolimy pozytywnych kandydatów. W celu uzyskana dalszych informacji wyślij e- mail: krzdyr@tlen.pl Zarób nawet 400 zl/msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serekdaniopupa
zawsze możecie zacząć ciągnąć pały. zarobek ładny, praca nieciężka, klientów łatwo znaleźć(wystarczy iść ulicą i pytać facetów o "małego lodzika"). kasiury nawalisz przez tydzień więcej niż webmaster interii, onetu, czy innego wielkiego portalu. jaki wniosek? pały, pały i jeszcze raz pały ciągnąć trzeba/można/powinno się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paatrycjaa
witam! chciałabym zapytać sie osob znajacych Oriflame, na czym to polega. Czy trzeba cos na poczatku przedpłacić, czy sa jakies konsekwencje za no. nie sprzedanie wystarczajacej ilości kosmetkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×