Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koliat

Praca dla niepełnoletnich

Polecane posty

Gość patryk5599
Gość Squall24
Witam Mam 13 lat i poszukuję pracy w Szczytnie od listopada do lutego (najlepiej by to było roznoszenie ulotek). Kontakt pod e-mailem: Squall24@interia.pl lub gg 3893004.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monet
Mówcie, co chcecie, jak dla mnie najlepszą strona jest http://www.wygraj100.info/?t=54737113 , Na początku nie wierzyłem w to, lecz przekonałem się, że miesięczne zarobię o wiele więcej tutaj, niż poprzez klikanie na te e-maile, i tym podobne. Nie będę oszukiwał, jeśli wejdziesz poprzez link, to pomożesz mi, a sobie nie zaszkodzisz ;=) ZAPRASZAM!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monet
Mówcie, co chcecie, jak dla mnie najlepszą strona jest http://www.wygraj100.info/?t=54737113 , Na początku nie wierzyłem w to, lecz przekonałem się, że miesięczne zarobię o wiele więcej tutaj, niż poprzez klikanie na te e-maile, i tym podobne. Nie będę oszukiwał, jeśli wejdziesz poprzez link, to pomożesz mi, a sobie nie zaszkodzisz ;=) ZAPRASZAM!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monet
Mówcie, co chcecie, jak dla mnie najlepszą strona jest http://www.wygraj100.info/?t=54737113 , Na początku nie wierzyłem w to, lecz przekonałem się, że miesięczne zarobię o wiele więcej tutaj, niż poprzez klikanie na te e-maile, i tym podobne. Nie będę oszukiwał, jeśli wejdziesz poprzez link, to pomożesz mi, a sobie nie zaszkodzisz ;=) ZAPRASZAM!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio dostałam list od nieznajomej osoby (treœć listu przedstawiam poniżej), która to opisuje system pozwalajšcy w cišgu 30 dni zarobić 15 000 zł. Po jego trzykrotnym przeczytaniu i dokładnym przeanalizowaniu doszłam do wniosku, że ten system miałby sens, gdyby każdy podchodził do niego uczciwie. Postanowiłam jednak zainwestować w ten system 5 zł. Daję również Tobie szansę zapoznania się z tym listem, pewnie staniesz przed takim samym dylematem co ja. Wybór należy do Ciebie. Powodzenia i miłego czytania! Przedstawiam treœć listu, który został do mnie przesłany: Witaj, Już na wstępie chciałbym zaznaczyć, że przeczytanie tego maila zajmie ok. 5 min Twojego czasu, więc jeœli nie masz tyle - przeczytaj go póŸniej :) Myœle, że warto ! A więc zaczynajmy nasze wspólne 5 minut: Każdy z nas potrzebuje pieniędzy. Nawet jeœli pracujesz i dobrze zarabiasz, to i tak ciężko zaspokoić wszystkie potrzeby. Domyœlam się, że natknšłeœ się na wiele podobnych maili, powszechnie uważanych za SPAM, tym razem jest inaczej i GWARANTUJE Ci, że jednak ten mail poważnie Cię zainteresuje. Zróbmy to, co w opisie a gwarantuję, że zarobisz kilka tysięcy nic nie ryzykujšc. PrzejdŸmy do rzeczy: Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziœ albo jutro). Można zarobić naprawdę ładne pienišżki nie wychodzšc z domu! Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyœmiali mnie. A jednak wzišłem w tym planie udział. Moi znajomi wycišgnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdŸcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami sš nie ufni. Hehe, teraz się z tego œmieję. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Z resztš mnie też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wcišż rosło i dalej roœnie! Nawet teraz jak to piszę, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Wczytujšc się w ten tekst zauważysz ze trzeba wpłacić 5 zł, można pomyœleć: A to ja będę sprytniejszy, i nie wpłacę tych 5 zł, zrobię jak mi karzš - ale po co płacić?" - jasne... Ale pomyœl, ze jak przyjdzie twoja kolej, to ludzie też tak pomyœlš - a wówczas TOBIE nie będzie do œmiechu :) Myœle więc, że to w interesie każdego zainwestować tę „pištke”, przecież to naprawdę nie sš duże pienišdze – jedno piwo, czy pół paczki fajek… Raz można sobie odmówić i spróbować jakoœ w mšdry sposób zagospodarować tę „pištke”. Na czym to wszystko polega: Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzinš lub z nikim innym (chyba, ze chcesz). W dodatku, jeœli jesteœ nieœmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpoœredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osišgnšć sukces i wzbogacić się o kilkadziesišt tysięcy złotych. Jeœli wierzysz, że każdy maswoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłoœci!To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteœ albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebował specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglšdał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonił, klikał, lub SPAMował, NIE będziesz także płacił za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z możliwoœciš obsługi przez Internet, ale niekoniecznie), - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo! KROK1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz coœ od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosak – twórca tego pomysłu, najbogatszy inwestor na œwiecie, który w dodatku nie ma pracy - "jeœli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększajšcš się rzeszš ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujšce się poniżej konto bankowe, nazwę odbiorcy wpisz: XXX a jako Tytuł wpisz: " pienišdze z sieci ". CHCĘ, ŻEBYŒ WIEDZIAŁ, ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAC TEN PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę proste!!! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroko uœmiechnšć:) Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyœci. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. OBECNĽ LISTE KONT ZNAJDZIESZ NA SAMYM DOLE LISTU!!! PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" (ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pienišdze i tak dojdš). KROK2 PóŸniej konto nr.1 skasuj , a na sam dół dopisz SWOJE KONTO w ten sposób będzie znów 5 kont, a każdy przesunie się o jedno oczko w górę, przenumeruj je na koniec od góry 1, 2, 3, 4, 5 i stanie się tak że pod nr 5 jest twój nr konta. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJI, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ. NIE BĽDZ ZACHŁANNY!!! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystajšc z twojej ksišżki mailowej albo reklamować na swojej stronie www - tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!!! Jeœli powiedzmy wpiszecie się na pierwsze miejsce to oczywiœcie wpłaci ktoœ pienišdze od razu, ale ile osób nakłonisz? 10? 20? 50? I TO TYLE – oni Cię wykasujš z pierwszego miejsca listy i koniec;/ Natomiast jeœli postšpisz tak jak napisałem w powyższej instrukcji, będziesz figurował na liœcie przez długi długi długi czas. Dlatego też rozsyłaj tego maila, jego treœć do swoich znajomych, oni z kolei wyœlš go do swoich znajomych itd., tym sposobem, szybko i często znajdziesz się na pierwszym miejscu u bardzo wielu osób. TO NIE JEST, ŻADNA „PODPUCHA”, TO NIE ŻART, TO CZYSTA LOGIKA! Troszkę matematyki dla niedowarków: Kiedy wyœlesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tę stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pienišdze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tę wiadomoœć do ludzi, którzy będš zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że œrednio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bšdŸmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyœlesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się że 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycji. Wówczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1000 maili (25 x 40), podniosš Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liœcie. A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób , które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!!! I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25000=3125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu!!! Więc dostaniesz: 15 625 złotych!!! (3125 x5zł). PAMIĘTAJ: Wwyœlij tylko 5zł na konto numer 1, po czym skasuj je wpisujšc swoje konto na sam dół listy automatycznie przesunš się wszyscy o oczko w górę i przenumeruj je od góry 1, 2, 3, 4, 5 i stanie się tak że pod nr 5 jest twój nr konta Nie bšdŸmy zachłanni!! Na każdego przyjdzie czas w miarę przesuwania się listy! KAŻDYzarabia, jeżeli łańcuszek będzie solidnie prowadzony! NIE ZMIENIAJ FORMY LISTU ! Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym! wspaniałym planie! Na pewno nie pożałujesz! Pozdrawiam! Oto obecna lista: 1. Nr konta: 15 1090 1069 0000 0001 0672 3704 2. 12 1050 1487 1000 0023 2237 4717 3. Nr konta: 35 1020 1332 0000 1102 0236 3406 4. Nr konta: 20 1140 2004 0000 3102 5630 2084 5. Nr konta: 87 1240 1848 1111 0010 1467 1073 Koniec treœci tego listu. pozdro olla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio dostałam list od nieznajomej osoby (treœć listu przedstawiam poniżej), która to opisuje system pozwalajšcy w cišgu 30 dni zarobić 15 000 zł. Po jego trzykrotnym przeczytaniu i dokładnym przeanalizowaniu doszłam do wniosku, że ten system miałby sens, gdyby każdy podchodził do niego uczciwie. Postanowiłam jednak zainwestować w ten system 5 zł. Daję również Tobie szansę zapoznania się z tym listem, pewnie staniesz przed takim samym dylematem co ja. Wybór należy do Ciebie. Powodzenia i miłego czytania! Przedstawiam treœć listu, który został do mnie przesłany: Witaj, Już na wstępie chciałbym zaznaczyć, że przeczytanie tego maila zajmie ok. 5 min Twojego czasu, więc jeœli nie masz tyle - przeczytaj go póŸniej :) Myœle, że warto ! A więc zaczynajmy nasze wspólne 5 minut: Każdy z nas potrzebuje pieniędzy. Nawet jeœli pracujesz i dobrze zarabiasz, to i tak ciężko zaspokoić wszystkie potrzeby. Domyœlam się, że natknšłeœ się na wiele podobnych maili, powszechnie uważanych za SPAM, tym razem jest inaczej i GWARANTUJE Ci, że jednak ten mail poważnie Cię zainteresuje. Zróbmy to, co w opisie a gwarantuję, że zarobisz kilka tysięcy nic nie ryzykujšc. PrzejdŸmy do rzeczy: Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziœ albo jutro). Można zarobić naprawdę ładne pienišżki nie wychodzšc z domu! Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyœmiali mnie. A jednak wzišłem w tym planie udział. Moi znajomi wycišgnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdŸcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami sš nie ufni. Hehe, teraz się z tego œmieję. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Z resztš mnie też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wcišż rosło i dalej roœnie! Nawet teraz jak to piszę, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Wczytujšc się w ten tekst zauważysz ze trzeba wpłacić 5 zł, można pomyœleć: A to ja będę sprytniejszy, i nie wpłacę tych 5 zł, zrobię jak mi karzš - ale po co płacić?" - jasne... Ale pomyœl, ze jak przyjdzie twoja kolej, to ludzie też tak pomyœlš - a wówczas TOBIE nie będzie do œmiechu :) Myœle więc, że to w interesie każdego zainwestować tę „pištke”, przecież to naprawdę nie sš duże pienišdze – jedno piwo, czy pół paczki fajek… Raz można sobie odmówić i spróbować jakoœ w mšdry sposób zagospodarować tę „pištke”. Na czym to wszystko polega: Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzinš lub z nikim innym (chyba, ze chcesz). W dodatku, jeœli jesteœ nieœmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpoœredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osišgnšć sukces i wzbogacić się o kilkadziesišt tysięcy złotych. Jeœli wierzysz, że każdy maswoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłoœci!To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteœ albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebował specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglšdał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonił, klikał, lub SPAMował, NIE będziesz także płacił za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z możliwoœciš obsługi przez Internet, ale niekoniecznie), - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo! KROK1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz coœ od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosak – twórca tego pomysłu, najbogatszy inwestor na œwiecie, który w dodatku nie ma pracy - "jeœli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększajšcš się rzeszš ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujšce się poniżej konto bankowe, nazwę odbiorcy wpisz: XXX a jako Tytuł wpisz: " pienišdze z sieci ". CHCĘ, ŻEBYŒ WIEDZIAŁ, ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAC TEN PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę proste!!! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroko uœmiechnšć:) Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyœci. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. OBECNĽ LISTE KONT ZNAJDZIESZ NA SAMYM DOLE LISTU!!! PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" (ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pienišdze i tak dojdš). KROK2 PóŸniej konto nr.1 skasuj , a na sam dół dopisz SWOJE KONTO w ten sposób będzie znów 5 kont, a każdy przesunie się o jedno oczko w górę, przenumeruj je na koniec od góry 1, 2, 3, 4, 5 i stanie się tak że pod nr 5 jest twój nr konta. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJI, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ. NIE BĽDZ ZACHŁANNY!!! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystajšc z twojej ksišżki mailowej albo reklamować na swojej stronie www - tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!!! Jeœli powiedzmy wpiszecie się na pierwsze miejsce to oczywiœcie wpłaci ktoœ pienišdze od razu, ale ile osób nakłonisz? 10? 20? 50? I TO TYLE – oni Cię wykasujš z pierwszego miejsca listy i koniec;/ Natomiast jeœli postšpisz tak jak napisałem w powyższej instrukcji, będziesz figurował na liœcie przez długi długi długi czas. Dlatego też rozsyłaj tego maila, jego treœć do swoich znajomych, oni z kolei wyœlš go do swoich znajomych itd., tym sposobem, szybko i często znajdziesz się na pierwszym miejscu u bardzo wielu osób. TO NIE JEST, ŻADNA „PODPUCHA”, TO NIE ŻART, TO CZYSTA LOGIKA! Troszkę matematyki dla niedowarków: Kiedy wyœlesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tę stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pienišdze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tę wiadomoœć do ludzi, którzy będš zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że œrednio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bšdŸmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyœlesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się że 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycji. Wówczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1000 maili (25 x 40), podniosš Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liœcie. A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób , które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!!! I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25000=3125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu!!! Więc dostaniesz: 15 625 złotych!!! (3125 x5zł). PAMIĘTAJ: Wwyœlij tylko 5zł na konto numer 1, po czym skasuj je wpisujšc swoje konto na sam dół listy automatycznie przesunš się wszyscy o oczko w górę i przenumeruj je od góry 1, 2, 3, 4, 5 i stanie się tak że pod nr 5 jest twój nr konta Nie bšdŸmy zachłanni!! Na każdego przyjdzie czas w miarę przesuwania się listy! KAŻDYzarabia, jeżeli łańcuszek będzie solidnie prowadzony! NIE ZMIENIAJ FORMY LISTU ! Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym! wspaniałym planie! Na pewno nie pożałujesz! Pozdrawiam! Oto obecna lista: 1. Nr konta: 15 1090 1069 0000 0001 0672 3704 2. nr konta 12 1050 1487 1000 0023 2237 4717 3. Nr konta: 35 1020 1332 0000 1102 0236 3406 4. Nr konta: 20 1140 2004 0000 3102 5630 2084 5. Nr konta: 87 1240 1848 1111 0010 1467 1073 Koniec treœci tego listu. pozdro olla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio dostałam list od nieznajomej osoby (treœć listu przedstawiam poniżej), która to opisuje system pozwalajšcy w cišgu 30 dni zarobić 15 000 zł. Po jego trzykrotnym przeczytaniu i dokładnym przeanalizowaniu doszłam do wniosku, że ten system miałby sens, gdyby każdy podchodził do niego uczciwie. Postanowiłam jednak zainwestować w ten system 5 zł. Daję również Tobie szansę zapoznania się z tym listem, pewnie staniesz przed takim samym dylematem co ja. Wybór należy do Ciebie. Powodzenia i miłego czytania! Przedstawiam treœć listu, który został do mnie przesłany: Witaj, Już na wstępie chciałbym zaznaczyć, że przeczytanie tego maila zajmie ok. 5 min Twojego czasu, więc jeœli nie masz tyle - przeczytaj go póŸniej :) Myœle, że warto ! A więc zaczynajmy nasze wspólne 5 minut: Każdy z nas potrzebuje pieniędzy. Nawet jeœli pracujesz i dobrze zarabiasz, to i tak ciężko zaspokoić wszystkie potrzeby. Domyœlam się, że natknšłeœ się na wiele podobnych maili, powszechnie uważanych za SPAM, tym razem jest inaczej i GWARANTUJE Ci, że jednak ten mail poważnie Cię zainteresuje. Zróbmy to, co w opisie a gwarantuję, że zarobisz kilka tysięcy nic nie ryzykujšc. PrzejdŸmy do rzeczy: Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziœ albo jutro). Można zarobić naprawdę ładne pienišżki nie wychodzšc z domu! Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyœmiali mnie. A jednak wzišłem w tym planie udział. Moi znajomi wycišgnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdŸcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami sš nie ufni. Hehe, teraz się z tego œmieję. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Z resztš mnie też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wcišż rosło i dalej roœnie! Nawet teraz jak to piszę, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Wczytujšc się w ten tekst zauważysz ze trzeba wpłacić 5 zł, można pomyœleć: A to ja będę sprytniejszy, i nie wpłacę tych 5 zł, zrobię jak mi karzš - ale po co płacić?" - jasne... Ale pomyœl, ze jak przyjdzie twoja kolej, to ludzie też tak pomyœlš - a wówczas TOBIE nie będzie do œmiechu :) Myœle więc, że to w interesie każdego zainwestować tę „pištke”, przecież to naprawdę nie sš duże pienišdze – jedno piwo, czy pół paczki fajek… Raz można sobie odmówić i spróbować jakoœ w mšdry sposób zagospodarować tę „pištke”. Na czym to wszystko polega: Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzinš lub z nikim innym (chyba, ze chcesz). W dodatku, jeœli jesteœ nieœmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpoœredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osišgnšć sukces i wzbogacić się o kilkadziesišt tysięcy złotych. Jeœli wierzysz, że każdy maswoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłoœci!To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteœ albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebował specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglšdał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonił, klikał, lub SPAMował, NIE będziesz także płacił za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z możliwoœciš obsługi przez Internet, ale niekoniecznie), - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo! KROK1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz coœ od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosak – twórca tego pomysłu, najbogatszy inwestor na œwiecie, który w dodatku nie ma pracy - "jeœli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększajšcš się rzeszš ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujšce się poniżej konto bankowe, nazwę odbiorcy wpisz: XXX a jako Tytuł wpisz: " pienišdze z sieci ". CHCĘ, ŻEBYŒ WIEDZIAŁ, ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAC TEN PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę proste!!! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroko uœmiechnšć:) Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyœci. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. OBECNĽ LISTE KONT ZNAJDZIESZ NA SAMYM DOLE LISTU!!! PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" (ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pienišdze i tak dojdš). KROK2 PóŸniej konto nr.1 skasuj , a na sam dół dopisz SWOJE KONTO w ten sposób będzie znów 5 kont, a każdy przesunie się o jedno oczko w górę, przenumeruj je na koniec od góry 1, 2, 3, 4, 5 i stanie się tak że pod nr 5 jest twój nr konta. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJI, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ. NIE BĽDZ ZACHŁANNY!!! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystajšc z twojej ksišżki mailowej albo reklamować na swojej stronie www - tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!!! Jeœli powiedzmy wpiszecie się na pierwsze miejsce to oczywiœcie wpłaci ktoœ pienišdze od razu, ale ile osób nakłonisz? 10? 20? 50? I TO TYLE – oni Cię wykasujš z pierwszego miejsca listy i koniec;/ Natomiast jeœli postšpisz tak jak napisałem w powyższej instrukcji, będziesz figurował na liœcie przez długi długi długi czas. Dlatego też rozsyłaj tego maila, jego treœć do swoich znajomych, oni z kolei wyœlš go do swoich znajomych itd., tym sposobem, szybko i często znajdziesz się na pierwszym miejscu u bardzo wielu osób. TO NIE JEST, ŻADNA „PODPUCHA”, TO NIE ŻART, TO CZYSTA LOGIKA! Troszkę matematyki dla niedowarków: Kiedy wyœlesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tę stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pienišdze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tę wiadomoœć do ludzi, którzy będš zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że œrednio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bšdŸmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyœlesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się że 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycji. Wówczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1000 maili (25 x 40), podniosš Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liœcie. A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób , które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!!! I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25000=3125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu!!! Więc dostaniesz: 15 625 złotych!!! (3125 x5zł). PAMIĘTAJ: Wwyœlij tylko 5zł na konto numer 1, po czym skasuj je wpisujšc swoje konto na sam dół listy automatycznie przesunš się wszyscy o oczko w górę i przenumeruj je od góry 1, 2, 3, 4, 5 i stanie się tak że pod nr 5 jest twój nr konta Nie bšdŸmy zachłanni!! Na każdego przyjdzie czas w miarę przesuwania się listy! KAŻDYzarabia, jeżeli łańcuszek będzie solidnie prowadzony! NIE ZMIENIAJ FORMY LISTU ! Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym! wspaniałym planie! Na pewno nie pożałujesz! Pozdrawiam! Oto obecna lista: 1. Nr konta: 15 1090 1069 0000 0001 0672 3704 2. nr konta 12 1050 1487 1000 0023 2237 4717 3. Nr konta: 35 1020 1332 0000 1102 0236 3406 4. Nr konta: 20 1140 2004 0000 3102 5630 2084 5. Nr konta: 87 1240 1848 1111 0010 1467 1073 Koniec treœci tego listu. pozdro olla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio dostałam list od nieznajomej osoby (treœć listu przedstawiam poniżej), która to opisuje system pozwalajšcy w cišgu 30 dni zarobić 15 000 zł. Po jego trzykrotnym przeczytaniu i dokładnym przeanalizowaniu doszłam do wniosku, że ten system miałby sens, gdyby każdy podchodził do niego uczciwie. Postanowiłam jednak zainwestować w ten system 5 zł. Daję również Tobie szansę zapoznania się z tym listem, pewnie staniesz przed takim samym dylematem co ja. Wybór należy do Ciebie. Powodzenia i miłego czytania! Przedstawiam treœć listu, który został do mnie przesłany: Witaj, Już na wstępie chciałbym zaznaczyć, że przeczytanie tego maila zajmie ok. 5 min Twojego czasu, więc jeœli nie masz tyle - przeczytaj go póŸniej :) Myœle, że warto ! A więc zaczynajmy nasze wspólne 5 minut: Każdy z nas potrzebuje pieniędzy. Nawet jeœli pracujesz i dobrze zarabiasz, to i tak ciężko zaspokoić wszystkie potrzeby. Domyœlam się, że natknšłeœ się na wiele podobnych maili, powszechnie uważanych za SPAM, tym razem jest inaczej i GWARANTUJE Ci, że jednak ten mail poważnie Cię zainteresuje. Zróbmy to, co w opisie a gwarantuję, że zarobisz kilka tysięcy nic nie ryzykujšc. PrzejdŸmy do rzeczy: Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziœ albo jutro). Można zarobić naprawdę ładne pienišżki nie wychodzšc z domu! Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyœmiali mnie. A jednak wzišłem w tym planie udział. Moi znajomi wycišgnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdŸcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami sš nie ufni. Hehe, teraz się z tego œmieję. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Z resztš mnie też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wcišż rosło i dalej roœnie! Nawet teraz jak to piszę, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Wczytujšc się w ten tekst zauważysz ze trzeba wpłacić 5 zł, można pomyœleć: A to ja będę sprytniejszy, i nie wpłacę tych 5 zł, zrobię jak mi karzš - ale po co płacić?" - jasne... Ale pomyœl, ze jak przyjdzie twoja kolej, to ludzie też tak pomyœlš - a wówczas TOBIE nie będzie do œmiechu :) Myœle więc, że to w interesie każdego zainwestować tę „pištke”, przecież to naprawdę nie sš duże pienišdze – jedno piwo, czy pół paczki fajek… Raz można sobie odmówić i spróbować jakoœ w mšdry sposób zagospodarować tę „pištke”. Na czym to wszystko polega: Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzinš lub z nikim innym (chyba, ze chcesz). W dodatku, jeœli jesteœ nieœmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpoœredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osišgnšć sukces i wzbogacić się o kilkadziesišt tysięcy złotych. Jeœli wierzysz, że każdy maswoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłoœci!To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteœ albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebował specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglšdał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonił, klikał, lub SPAMował, NIE będziesz także płacił za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z możliwoœciš obsługi przez Internet, ale niekoniecznie), - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo! KROK1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz coœ od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosak – twórca tego pomysłu, najbogatszy inwestor na œwiecie, który w dodatku nie ma pracy - "jeœli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększajšcš się rzeszš ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujšce się poniżej konto bankowe, nazwę odbiorcy wpisz: XXX a jako Tytuł wpisz: " pienišdze z sieci ". CHCĘ, ŻEBYŒ WIEDZIAŁ, ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAC TEN PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę proste!!! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroko uœmiechnšć:) Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyœci. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. OBECNĽ LISTE KONT ZNAJDZIESZ NA SAMYM DOLE LISTU!!! PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" (ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pienišdze i tak dojdš). KROK2 PóŸniej konto nr.1 skasuj , a na sam dół dopisz SWOJE KONTO w ten sposób będzie znów 5 kont, a każdy przesunie się o jedno oczko w górę, przenumeruj je na koniec od góry 1, 2, 3, 4, 5 i stanie się tak że pod nr 5 jest twój nr konta. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJI, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ. NIE BĽDZ ZACHŁANNY!!! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystajšc z twojej ksišżki mailowej albo reklamować na swojej stronie www - tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!!! Jeœli powiedzmy wpiszecie się na pierwsze miejsce to oczywiœcie wpłaci ktoœ pienišdze od razu, ale ile osób nakłonisz? 10? 20? 50? I TO TYLE – oni Cię wykasujš z pierwszego miejsca listy i koniec;/ Natomiast jeœli postšpisz tak jak napisałem w powyższej instrukcji, będziesz figurował na liœcie przez długi długi długi czas. Dlatego też rozsyłaj tego maila, jego treœć do swoich znajomych, oni z kolei wyœlš go do swoich znajomych itd., tym sposobem, szybko i często znajdziesz się na pierwszym miejscu u bardzo wielu osób. TO NIE JEST, ŻADNA „PODPUCHA”, TO NIE ŻART, TO CZYSTA LOGIKA! Troszkę matematyki dla niedowarków: Kiedy wyœlesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tę stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pienišdze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tę wiadomoœć do ludzi, którzy będš zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że œrednio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bšdŸmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyœlesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się że 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycji. Wówczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1000 maili (25 x 40), podniosš Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liœcie. A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób , które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!!! I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25000=3125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu!!! Więc dostaniesz: 15 625 złotych!!! (3125 x5zł). PAMIĘTAJ: Wwyœlij tylko 5zł na konto numer 1, po czym skasuj je wpisujšc swoje konto na sam dół listy automatycznie przesunš się wszyscy o oczko w górę i przenumeruj je od góry 1, 2, 3, 4, 5 i stanie się tak że pod nr 5 jest twój nr konta Nie bšdŸmy zachłanni!! Na każdego przyjdzie czas w miarę przesuwania się listy! KAŻDYzarabia, jeżeli łańcuszek będzie solidnie prowadzony! NIE ZMIENIAJ FORMY LISTU ! Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym! wspaniałym planie! Na pewno nie pożałujesz! Pozdrawiam! Oto obecna lista: 1. Nr konta: 15 1090 1069 0000 0001 0672 3704 2. nr konta 12 1050 1487 1000 0023 2237 4717 3. Nr konta: 35 1020 1332 0000 1102 0236 3406 4. Nr konta: 20 1140 2004 0000 3102 5630 2084 5. Nr konta: 87 1240 1848 1111 0010 1467 1073 Koniec treœci tego listu. pozdro olla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jeszcze inna bardziej pewna opcja. Świetna akcja w której sama biorę udział. Jest to konkurs, ale inny niż to co można było spotkać do tej pory, bo nie ma żadnego losowania, żeby zdobyć nagrody. Gdy tylko zbierzesz odpowiednią ilość punktów, nagrody są gwarantowane. Zdobycie kilku punktów, za które można otrzymać fajną nagrodę nie jest żadnym problemem. Wejdź na stronę http://www.nagrodanabank.pl/linkform/generate/partner/43132/product/5 i poczytaj sobie szczegóły. Może będziesz się chciał zarejestrować i akcja spodoba Ci się tak jak mi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovii
Witajcie, Zapraszam do pracy w Oriflame. Można tylko zyskać. Niezależnie od wykształcenia, miejsca zamieszkania, doświadczenia. Praca jest prosta i przyjemna. Polega na pokazywaniu katalogu znajomym i zbieraniu od nich zamówień. Na każdym sprzedanym produkcie zarabiasz 30%. Dodatkowo kupujesz tanio kosmetyki dla siebie i najbliższych. W ORIFLAME CZEKAJĄ NA CIEBIE: 10 próbek kremów za - 1zł 10 próbek wód toaletowych za – 1zł Jeden z trzech kosmetyków do wyboru wartości ok. 100zł (w programie lojalnościowym za - 1zł) ODE MNIE OTRZYMASZ: Aktualny katalog Aktualny cennik Pomoc w stawianiu pierwszych kroków i stały kontakt. A to wszystko bez skomplikowanych umów oraz bez jakiegokolwiek przymusu. Z Oriflame możesz tylko zyskać. Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszam Cię na moją stronę: www.jowita.mojeori.pl Tam możesz pobrać darmowe Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego. Pozdrawiam Jowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovii
Witajcie, Zapraszam do pracy w Oriflame. Można tylko zyskać. Niezależnie od wykształcenia, miejsca zamieszkania, doświadczenia. Praca jest prosta i przyjemna. Polega na pokazywaniu katalogu znajomym i zbieraniu od nich zamówień. Na każdym sprzedanym produkcie zarabiasz 30%. Dodatkowo kupujesz tanio kosmetyki dla siebie i najbliższych. W ORIFLAME CZEKAJĄ NA CIEBIE: 10 próbek kremów za - 1zł 10 próbek wód toaletowych za – 1zł Jeden z trzech kosmetyków do wyboru wartości ok. 100zł (w programie lojalnościowym za - 1zł) ODE MNIE OTRZYMASZ: Aktualny katalog Aktualny cennik Pomoc w stawianiu pierwszych kroków i stały kontakt. A to wszystko bez skomplikowanych umów oraz bez jakiegokolwiek przymusu. Z Oriflame możesz tylko zyskać. Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszam Cię na moją stronę: www.jowita.mojeori.pl Tam możesz pobrać darmowe Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego. Pozdrawiam Jowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika nagrodanabank
Phttp://www.nagrodana bank.pl/linkform/generate/partner/52963/product/5 wejdż i zobacz. Czekają niesamowite nagrody za spedzenie kilku minut dziennie przy komputerze :) Naprawde warto! Nagrody takie jak psp2 czy iPhon 8 GB i inne :) Prosze zajżyj chociaż. Dla ciebie to nic nie znaczy a ja na tym korzystam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk5599
http://zlotoweczka.com/pages/index.php?refid=patryk55599 http://www.swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=patryk5599 http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=patryk5599 http://centrumbiznesu.com/pages/index.php?refid=patryk5599 Każda zarejestrowana osoba z tego zaproszenia osoba otrzyma 100 punktów! http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=6db1914c3fa3477f9cd3c0f0e590ae69 Doładowanie telefonu o wartości: 25 zł wartość punktowa: 2 700 pkt. Zestaw do gry w darta z tarczą wartość punktowa: 3 468 pkt. Doładowanie telefonu o wartości: 50 zł wartość punktowa: 5 200 pkt. Zestaw do gry w badmintona wartość punktowa: 5 520 pkt. Drążek do podciągania wartość punktowa: 5 699 pkt. Torba do notebooka wartość punktowa: 7 368 pkt. Pendrive Kingston 8 gb wartość punktowa: 9 060 pkt. Zegarek Emilliano dla kobiet wartość punktowa: 9 360 pkt. Doładowanie telefonu o wartości: 100 zł wartość punktowa: 10 000 pkt. MP4 Multimedia Player wartość punktowa: 10 500 pkt. Telefon Nokia2630 wartość punktowa: 29 400 pkt. Masażer do stóp wartość punktowa: 29 640 pkt. Drukarka laserowa wartość punktowa: 32 640 pkt. Mp4 firmy Pentagram wartość punktowa: 38 280 pkt. Playstation portable (PSP) wartość punktowa: 78 000 pkt. Playstation 3 wartość punktowa: 170 400 pkt. Notebook Samsung wartość punktowa: 256 440 pkt. Telewizor LCD firmy Samsung wartość punktowa: 295 320 pkt. Skuter wartość punktowa: 362 400 pkt. I WIELE INNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk5599
http://zlotoweczka.com/pages/index.php?refid=patryk55599 http://www.swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=patryk5599 http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=patryk5599 http://centrumbiznesu.com/pages/index.php?refid=patryk5599 Każda zarejestrowana osoba z tego zaproszenia osoba otrzyma 100 punktów! http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=6db1914c3fa3477f9cd3c0f0e590ae69 Doładowanie telefonu o wartości: 25 zł wartość punktowa: 2 700 pkt. Zestaw do gry w darta z tarczą wartość punktowa: 3 468 pkt. Doładowanie telefonu o wartości: 50 zł wartość punktowa: 5 200 pkt. Zestaw do gry w badmintona wartość punktowa: 5 520 pkt. Drążek do podciągania wartość punktowa: 5 699 pkt. Torba do notebooka wartość punktowa: 7 368 pkt. Pendrive Kingston 8 gb wartość punktowa: 9 060 pkt. Zegarek Emilliano dla kobiet wartość punktowa: 9 360 pkt. Doładowanie telefonu o wartości: 100 zł wartość punktowa: 10 000 pkt. MP4 Multimedia Player wartość punktowa: 10 500 pkt. Telefon Nokia2630 wartość punktowa: 29 400 pkt. Masażer do stóp wartość punktowa: 29 640 pkt. Drukarka laserowa wartość punktowa: 32 640 pkt. Mp4 firmy Pentagram wartość punktowa: 38 280 pkt. Playstation portable (PSP) wartość punktowa: 78 000 pkt. Playstation 3 wartość punktowa: 170 400 pkt. Notebook Samsung wartość punktowa: 256 440 pkt. Telewizor LCD firmy Samsung wartość punktowa: 295 320 pkt. Skuter wartość punktowa: 362 400 pkt. I WIELE INNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk5599
http://zlotoweczka.com/pages/index.php?refid=patryk55599 http://www.swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=patryk5599 http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=patryk5599 http://centrumbiznesu.com/pages/index.php?refid=patryk5599 Każda zarejestrowana osoba z tego zaproszenia osoba otrzyma 100 punktów! http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=6db1914c3fa3477f9cd3c0f0e590ae69 Doładowanie telefonu o wartości: 25 zł wartość punktowa: 2 700 pkt. Zestaw do gry w darta z tarczą wartość punktowa: 3 468 pkt. Doładowanie telefonu o wartości: 50 zł wartość punktowa: 5 200 pkt. Zestaw do gry w badmintona wartość punktowa: 5 520 pkt. Drążek do podciągania wartość punktowa: 5 699 pkt. Torba do notebooka wartość punktowa: 7 368 pkt. Pendrive Kingston 8 gb wartość punktowa: 9 060 pkt. Zegarek Emilliano dla kobiet wartość punktowa: 9 360 pkt. Doładowanie telefonu o wartości: 100 zł wartość punktowa: 10 000 pkt. MP4 Multimedia Player wartość punktowa: 10 500 pkt. Telefon Nokia2630 wartość punktowa: 29 400 pkt. Masażer do stóp wartość punktowa: 29 640 pkt. Drukarka laserowa wartość punktowa: 32 640 pkt. Mp4 firmy Pentagram wartość punktowa: 38 280 pkt. Playstation portable (PSP) wartość punktowa: 78 000 pkt. Playstation 3 wartość punktowa: 170 400 pkt. Notebook Samsung wartość punktowa: 256 440 pkt. Telewizor LCD firmy Samsung wartość punktowa: 295 320 pkt. Skuter wartość punktowa: 362 400 pkt. I WIELE INNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk5599
http://zlotoweczka.com/pages/index.php?refid=patryk55599 http://www.swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=patryk5599 http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=patryk5599 http://centrumbiznesu.com/pages/index.php?refid=patryk5599 Każda zarejestrowana osoba z tego zaproszenia osoba otrzyma 100 punktów! http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=6db1914c3fa3477f9cd3c0f0e590ae69 Doładowanie telefonu o wartości: 25 zł wartość punktowa: 2 700 pkt. Zestaw do gry w darta z tarczą wartość punktowa: 3 468 pkt. Doładowanie telefonu o wartości: 50 zł wartość punktowa: 5 200 pkt. Zestaw do gry w badmintona wartość punktowa: 5 520 pkt. Drążek do podciągania wartość punktowa: 5 699 pkt. Torba do notebooka wartość punktowa: 7 368 pkt. Pendrive Kingston 8 gb wartość punktowa: 9 060 pkt. Zegarek Emilliano dla kobiet wartość punktowa: 9 360 pkt. Doładowanie telefonu o wartości: 100 zł wartość punktowa: 10 000 pkt. MP4 Multimedia Player wartość punktowa: 10 500 pkt. Telefon Nokia2630 wartość punktowa: 29 400 pkt. Masażer do stóp wartość punktowa: 29 640 pkt. Drukarka laserowa wartość punktowa: 32 640 pkt. Mp4 firmy Pentagram wartość punktowa: 38 280 pkt. Playstation portable (PSP) wartość punktowa: 78 000 pkt. Playstation 3 wartość punktowa: 170 400 pkt. Notebook Samsung wartość punktowa: 256 440 pkt. Telewizor LCD firmy Samsung wartość punktowa: 295 320 pkt. Skuter wartość punktowa: 362 400 pkt. I WIELE INNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk5599
http://zlotoweczka.com/pages/index.php?refid=patryk55599 http://www.swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=patryk5599 http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=patryk5599 http://centrumbiznesu.com/pages/index.php?refid=patryk5599 Każda zarejestrowana osoba z tego zaproszenia osoba otrzyma 100 punktów! http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=6db1914c3fa3477f9cd3c0f0e590ae69 Doładowanie telefonu o wartości: 25 zł wartość punktowa: 2 700 pkt. Zestaw do gry w darta z tarczą wartość punktowa: 3 468 pkt. Doładowanie telefonu o wartości: 50 zł wartość punktowa: 5 200 pkt. Zestaw do gry w badmintona wartość punktowa: 5 520 pkt. Drążek do podciągania wartość punktowa: 5 699 pkt. Torba do notebooka wartość punktowa: 7 368 pkt. Pendrive Kingston 8 gb wartość punktowa: 9 060 pkt. Zegarek Emilliano dla kobiet wartość punktowa: 9 360 pkt. Doładowanie telefonu o wartości: 100 zł wartość punktowa: 10 000 pkt. MP4 Multimedia Player wartość punktowa: 10 500 pkt. Telefon Nokia2630 wartość punktowa: 29 400 pkt. Masażer do stóp wartość punktowa: 29 640 pkt. Drukarka laserowa wartość punktowa: 32 640 pkt. Mp4 firmy Pentagram wartość punktowa: 38 280 pkt. Playstation portable (PSP) wartość punktowa: 78 000 pkt. Playstation 3 wartość punktowa: 170 400 pkt. Notebook Samsung wartość punktowa: 256 440 pkt. Telewizor LCD firmy Samsung wartość punktowa: 295 320 pkt. Skuter wartość punktowa: 362 400 pkt. I WIELE INNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk5599
http://zlotoweczka.com/pages/index.php?refid=patryk55599 http://www.swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=patryk5599 http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=patryk5599 http://centrumbiznesu.com/pages/index.php?refid=patryk5599 Każda zarejestrowana osoba z tego zaproszenia osoba otrzyma 100 punktów! http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=6db1914c3fa3477f9cd3c0f0e590ae69 Doładowanie telefonu o wartości: 25 zł wartość punktowa: 2 700 pkt. Zestaw do gry w darta z tarczą wartość punktowa: 3 468 pkt. Doładowanie telefonu o wartości: 50 zł wartość punktowa: 5 200 pkt. Zestaw do gry w badmintona wartość punktowa: 5 520 pkt. Drążek do podciągania wartość punktowa: 5 699 pkt. Torba do notebooka wartość punktowa: 7 368 pkt. Pendrive Kingston 8 gb wartość punktowa: 9 060 pkt. Zegarek Emilliano dla kobiet wartość punktowa: 9 360 pkt. Doładowanie telefonu o wartości: 100 zł wartość punktowa: 10 000 pkt. MP4 Multimedia Player wartość punktowa: 10 500 pkt. Telefon Nokia2630 wartość punktowa: 29 400 pkt. Masażer do stóp wartość punktowa: 29 640 pkt. Drukarka laserowa wartość punktowa: 32 640 pkt. Mp4 firmy Pentagram wartość punktowa: 38 280 pkt. Playstation portable (PSP) wartość punktowa: 78 000 pkt. Playstation 3 wartość punktowa: 170 400 pkt. Notebook Samsung wartość punktowa: 256 440 pkt. Telewizor LCD firmy Samsung wartość punktowa: 295 320 pkt. Skuter wartość punktowa: 362 400 pkt. I WIELE INNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbeczek90
WITAM, POSZUKUJĘ OSÓB DO SPRZEDAŻY KOSMETYKÓW FIRMY FM GROUP. ZE SPRZEDAŻY MOŻNA UZYSKAĆ NAWET 40% MARŻY. JEST TO BEZSTRESOWA PRACA. MOŻESZ TO TRAKTOWAĆ JAKO DODATKOWE ZAJĘCIE. POKAZUJESZ KATALOG FIRMY FM GROUP ZNAJOMYM I NAMAWIASZ ICH NA PERFUMY. PERFUMY NIE SĄ ŻADNYM BADZIEWIEM, MAJĄ ŚLICZNE ZAPACHY I DŁUGO SIĘ UTRZYMUJĄ. MAMY TEŻ W NASZEJ OFERCIE ODPOWIEDNIKI ZNANYCH MAREK. Z KAŻDEGO SPRZEDANEGO FLAKONIKA MASZ OD 10 DO 16 ZŁ ZAROBKU. POMYŚL SPRZEDAJĄC MINIMUM 10 FLAKONÓW MIESIĘCZNIE PERFUM MASZ OD 100 DO 160 ZŁ ZAROBKU NIC PRAKTYCZNIE NIE ROBIĄC. PONADTO MOŻESZ SIĘ UBIEGAĆ O MERCEDESA(A PONADTO MOŻESZ OTRZYMAĆ PROWIZJĘ OD FIRMY FM), JEŚLI ZBIERZESZ ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ PUNKTÓW. OTO WARUNKI: 1. ZAKUPIENIE STARTERA Z PRÓBKAMI PERFUM,DZIĘKI CZEMU OTRZYMASZ KOD DOSTĘPU, KTÓRY POZWOLI CI NA ZAMAWIANIE PERFUM PRZEZ INTERNET. 2. PODPISANIE UMOWY DYSTRYBUTORSKIEJ. (W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ ZREZYGNOWAĆ) Pozdrawiam serdecznie. PRZEDSTAWICIELKA FIRMY FM GROUP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaik
Chodze do gimnazjum i szukam juz pracy na wakacje chce komus pomagać na gospodarce czy ktoś nie słyszał o takiej pracy za małą sumke.Prosze piscie na moje gg 9935759

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesiek69
POLECAM! JA TU ZARABIAM! Kliknij dziennie 10 linków po 3 punkty = 30 pkt 25 Twoich poleconych tez kliknie 25*30*20% = 300 pkt 50 ich poleconych też kliknie 50*30*10% = 150 pkt Po 1 dniu masz 480 pkt! Minimum wypłaty to tylko 3333 punktów, a więc po 7 dniach masz wypłatę! http://www.abcreklamy.net/pages/index.php?refid=czesiek69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qubek4
Próbowałem już różnych sposobów na zarabianie przez internet! Jedynym trafionym i wypłacalnym jest ten program! Nie trzeba siedzieć i oglądać reklam, klikać aby zarobić kilka groszy! Zresztą sami sprawdźcie! Wszystko jest opisane na tym blogu! http://terazchomikuj.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockerz.com-zaproszenia
Chcesz zdobyć atrakcyjne nagrody nie wychodząc z domu? Wystarczy poświęcić pół minuty dziennie by w nawet 3 miesiące zdobyć nagrody takie jak Ipod touch, czy PSP. Serwis lockerz.com jest całkowicie bezpłatny i bezpieczny. Jeśli nie ma żadnego ryzyka warto sprawdzić! Atrakcyjne nagrody już na ciebie czekają. By otrzymać zaproszenie wyślij mi swój e-mail na nr gg 400845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Gdańsk
Cześć Jestem Monika . W lutym kończe 16lat szukam pracy na weekendy w Gdańsku moniia_lolik90@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×