Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koliat

Praca dla niepełnoletnich

Polecane posty

Gość wariat33
Oto Twoja okazja do zarobienia pieniędzy, niezależnie czy to będzie drugie źródło czy podstawowe. Możesz łatwo zarobić 1000 zł tygodniowo poświęcając tylko 10 godzin Twojego czasu! Możesz dodatkowo zarobić nawet 5000 zł, jeśli masz życzenie poświęcić pełny wymiar godzin. Cała praca jest wykonywana w Twoim własnym domu. Sam/a ustalasz swój własny rozkład. Wszystko, czego potrzebujesz to komputer, natomiast jest zapewnione pełne Szkolenie on-line. W 30-dniowym okresie próbnym, nie masz nic do stracenia. Zacznij robić pieniądze dziś. Zainteresowanych proszę o kontakt pracainternetowa10@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Escarabajo
Zarządzająca systemem web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu (komputerowy marketing internetowy). Jeśli posiadasz doświadczenie w środowisku internetowym, pomogę Ci zarobić. Oczekuję poważnych zapytań od osób, które chcą zarobić poważne pieniądze. Oferta również dla osób niepełnoletnich. W celu uzyskania szczegółów proszę o kontakt pod adresem e-mail: escarabajo_praca@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksianka92
Szukam pracy. Mam 17 lat i obecnie ucze sie w tecznikum handlowym. Podejme kazda prace. I w internecie i jako opiekunka do dzieci itp. Jestem ze ślaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuj
to jest uczciwe, sama sprawdzilam. Wymagana kaucja, ale jest potem zwracana, wiec warto zainwestowac: Praca jest dostępna od zaraz. Prawna regulacja: umowa o dzieło. Doskonała szansa by dorobić. W katalogu naszych prac dostępne są prace wykonywane w domu (zakładka praca w domu) jak i takie, które można wykonywać za pomocą Internetu (zakładka zarabiaj w sieci- NIE klikanie w maile czy bannery ani piramidki). Dostępne są również cenne poradniki, które wskażą drogę do dochodowej pracy w domu. Nasi stali współpracownicy zarabiają średnio 500-700 zł miesięcznie, poświęcając około 5-6 godzin dziennie. Min. wkład ZWRACANY w całości wraz z pierwszym wynagrodzeniem!!! Przeczytaj opinie osób, które z nami współpracują: http://forum.gazeta.pl/forum/w,61,90223516,97796731,Re_FIRMA_Media_NET_opinie_czy_ktos_cos_slyszal_.html Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: http://www.pracazdomu.cba.pl Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oplaca sie to
ktos podjal siw takiej pracy w domu? czy rzezcywiscie mozna tam duzo zarobic? podzielcie sie opiniami; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oplaca sie ale
Nie zarobisz tam DUZO, tylko po prostu zarobisz. Chociaz wiadomo, dla mnie duzo to 500 zł, ktore sobie dorabiam do pensji, wiec jesli 500-600 zł Cie satysfakconuje, to warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habilis
Witam. Mam 17 lat. Szukam pracy na wakacje w Opolu. Proszę o oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marooo
Zapraszam wszystkich, którzy mają ukończone 13 lat do pracy w Polskim Centrum Reklamy. Praca polega na odbieraniu maili reklamowych i oglądania stron internetowych za pieniądze. Za każdy płatny link lub mail dostajecie 1-5 gr. To daje niewiele,ale właśnie tak jak ja, możecie polecić innym tę stronę i będziecie również zarabiać za ich kliki/ maile, a to dzięki programowi partnerskiemu. To da wam już dużo więcej zarobków. Jeśli Wasza sieć poleconych dobrze się rozwinie, będziecie mogli zarabiać 200zł na tydzień ! Zapraszam do mojego programu partnerskiego, który będzie opłacalny również dla Was, ponieważ dostaniecie dzięki temu 2 zł na start, co pomoże Wam lepiej zacząć zarabiać. Ponadto biorąc udział w programie partnerskim nic nie płacicie ! Oto link, dzięki któremu możecie dołączyć do centrum reklamy oraz mojego programu partnerskiego : http://centrumbiznesu.com/pages/index.php?refid=habilis Wystarczy się zalogować i klikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marooo
Zapraszam wszystkich, którzy mają ukończone 13 lat do pracy w Polskim Centrum Reklamy. Praca polega na odbieraniu maili reklamowych i oglądania stron internetowych za pieniądze. Za każdy płatny link lub mail dostajecie 1-5 gr. To daje niewiele,ale właśnie tak jak ja, możecie polecić innym tę stronę i będziecie również zarabiać za ich kliki/ maile, a to dzięki programowi partnerskiemu. To da wam już dużo więcej zarobków. Jeśli Wasza sieć poleconych dobrze się rozwinie, będziecie mogli zarabiać 200zł na tydzień ! Zapraszam do mojego programu partnerskiego, który będzie opłacalny również dla Was, ponieważ dostaniecie dzięki temu 2 zł na start, co pomoże Wam lepiej zacząć zarabiać. Ponadto biorąc udział w programie partnerskim nic nie płacicie ! Oto link, dzięki któremu możecie dołączyć do centrum reklamy oraz mojego programu partnerskiego : http://centrumbiznesu.com/pages/index.php?refid=habilis Wystarczy się zalogować i klikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marooo
Zapraszam wszystkich, którzy mają ukończone 13 lat do pracy w Polskim Centrum Reklamy. Praca polega na odbieraniu maili reklamowych i oglądania stron internetowych za pieniądze. Za każdy płatny link lub mail dostajecie 1-5 gr. To daje niewiele,ale właśnie tak jak ja, możecie polecić innym tę stronę i będziecie również zarabiać za ich kliki/ maile, a to dzięki programowi partnerskiemu. To da wam już dużo więcej zarobków. Jeśli Wasza sieć poleconych dobrze się rozwinie, będziecie mogli zarabiać 200zł na tydzień ! Zapraszam do mojego programu partnerskiego, który będzie opłacalny również dla Was, ponieważ dostaniecie dzięki temu 2 zł na start, co pomoże Wam lepiej zacząć zarabiać. Ponadto biorąc udział w programie partnerskim nic nie płacicie ! Oto link, dzięki któremu możecie dołączyć do centrum reklamy oraz mojego programu partnerskiego : http://centrumbiznesu.com/pages/index.php?refid=habilis Wystarczy się zalogować i klikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzymcio9 praca dla ciebie
Zarządzający Systemem Web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu (komputerowy marketing Internetowy). Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku Internetowym, pomożemy Tobie zarobić. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się z rzymcio9@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braniek
Zostań konsultantem oriflame zarobek dostajesz odrazu od klienta nie musisz czekac na pensje pod koniec miesiaca mam 14 lat i zarabiam w 3 dni 300 zł. Napisz bartekbraniewski@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverminddd
cześć!:) mam 17 lat, z własnego doświadczenia wiem jak trudno w tym wieku załapać się gdzieś do pracy. A w ogóle jeżeli mowa o jakiejkolwiek pracy to tylko w wakacje. W tamtym roku sama szukałam jakichś ofert w necie, niestety nic nie znalazłam. Oprócz oferty zarabiania w internecie. No i spróbowałam... i nie żałuję! :) od tamtego czasu tak właśnie zarabiam i to nie tylko w wakacje, ale przez cały rok szkolny! :) Nie są to zawrotne sumy, ale zawsze coś :) zwłaszcza, że wystarczy poświęcić na to 10 min dziennie :) potrzebna jest tylko chęć, komputer z internetem, no i jakieś konto bankowe na które mają przelać Ci zarobione pieniądze :) mam sprawdzone strony, które polecam:) http://bitmails.info/pages/index.php?refid=xiazka http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=xiazka www.polski-bux.pl/?r=xiazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia.17o2.pl
Do obsługi e-mail pilnie poszukiwany.'Zarządzający Systemem Web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu (komputerowy marketing Internetowy). Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku Internetowym, pomożemy Tobie zarobić. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się z: kamcia.17@o2.pl Oczekujemy poważnych zapytań od osób, które chcą zarobić poważne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najarana4
Witam!!! Serdecznie zapraszam do zarabiani pieniędzy za pomocą wyszukiwarki ! http://scour.com jest wyszukiwarką internetową która płaci nam za wyszukiwanie, wystarczy miec ukończone 13 lat by wziąśc udział w zarabianiu pieniędzy! Za wyszukanie każdej frazy otrzymujemy 1 punkt, za ocenienie pozytywnie lub negatywnie (palec w górze mówi 'Ale fajna strona' / palec w dół mówi 'Ale xxxxxx strona' ) wyszukanej strony otrzymujemy kolejny punkty, za dodanie komentarza o stronie otrzymujemy następny punkt, czyli w sumie 3 punkty od jednego wyszukiwania. Dziennie można zdobyć 300 punktów. (Wyszukanie 100punktów, zagłosowanie 100 punktów, komentarze 100punktów). Na każdym wyniku możemy kliknąć na 3 łapki. Tak więc dostajemy 3 pkt na wynik . Czyli 3*100 = 300 pkt Dziennie. 300*31=9300 Tyle wychodzi na miesiąc :) Za 6500 punktów 25$ (72zł) Za 12500 punktów 50$ (144zł) Za 25000 punktów 100$. (288zł) Aby sie zarejestrowac wyślij mi na e-maila na adres: kochaniutka18@op.pl , w tytule wpisując "płatna wyszukiwarka" , a prześlę Ci zaproszenie n atwój adrers e-mail!!! W zamian za to, że zapisałeś się dzieki mojemu zaproszeniu otrzymasz za to dodatkowo 50pkt. Możesz rówież zarejestrowac się z http://scour.com ale wtedy nie dostanie żadnych dodatkowych punktów!!! Wybór należy do ciebie - ale 50pkt - to nie mało! Co nie???!!! Plecam! Jeśli zaprosisz jednego znajomego, a on dziennie będzie zbierał te 300 pkt (limit dzienny) to ty dostaniesz 25% pkt które on zarobił czyli dokładnie 75 pkt. Czyli on nic nie traci, a ty pozyskując znajomych możesz zyskać! Strona jest w języku angielskim (dlatego wypłaty w dolarach), trzeba posiadać również konto na PayPal (darmowe konto i założenie go nic nie kosztuje). Nic cię to nie kosztuje i w każdej chwili możesz zrezygnować (ale jest to najszybsza forma zarobku w internecie - wiem bo sprawdziłam wiele ofert - wiele razy zostałam oszukana - ale ten sposób naprawdę polecam - wypłacili mi już ponad 300 $)! W razie jakichkolwiek problemów, pytań proszę pisać na adres e-mail: kochaniutka18@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalicjusz2
witam ;) mam 17 lat i poszukuję pracy na weekendy w Łodzi.Aha, tylko że nie posiadam na razie książeczki zdrowia. Rozważę każdą propozycję. Proszę pisać na adres nataliana16@wp.pl lub na gg: 10082356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaiKinga
Hejka mamy 13lat. Poszukujemy pracy np. rozdawanie ulotek albo cos podobnego, najlepiej na weekend.Prosze piszcie na e-maila justin_justa@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Żmajewska
Hej :) No w sumie ten sposób to nie jest zarabianie pieniędzy, lecz w ten sposób mozna zdobyc cenne nagrody (liczy sie tylko wytrwałość i chwilka poswiecona kazdego dnia), przystąp do akcji: Przeczytamwszystkich, gdzie za czytanie artykułów dostajesz punkty, a określoną ich ilość mozesz zamienic na nagrody, mozna w ten sposob uzbierac sobie miesiecznie na doładowanie telefonu lub przy wiekszej wytrwałości zdobyc zegarek, pendrive'a, drukarkę lub skuter:) http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmijzaproszenie?it=bcd559d4-9f1a-4ac4-86ec-2436286f4347 nie ukrywam, że ja też na tym zyskuję, ale klikajac akurat na ten link ma sie 100 pkt na start, wiec nie jest to zysk jednostronny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szweder
Witam! mam 15lat i poszukuje pracy w Bydgoszczy podejmę się wszystkiego. jak coś to proszę pisać na tuning5@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braniek
W sprawie pracy piszcie na probraniek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madinaaa
Chciałbym poinformować Cię o wspaniałym sposobie zarabiania w internecie. Wystarczy, że odbierzesz kilka maili dziennie a pienišdze będš rosły w szybkim tempie. Ja już tak zarabiam - spróbój i Ty! Rejestracja jest prosta i darmowa! KLIKNIJ TUTAJ I SIĘ ZAPISZ: http://www.funny-mails.com/pages/index.php?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×