Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koliat

Praca dla niepełnoletnich

Polecane posty

Mam na imię Agnieszka. Od pewnego czasu pracuje w firmie Oriflame. Myślę, że znasz tę firmę i podejrzewam, że tak jak mi kiedyś, kojarzy Ci się tylko z kosmetykami i pracą dla młodych dziewczyn biegających z katalogiem jako konsultantki. Chciałam pokazać Ci pracę w Oriflame z innej strony, mało dostępnej dla innych ludzi. Najnowszy projekt pracy przez internet umożliwia w 70% pracę w zaciszu własnego domu. Zapraszam Cię na naszą stronę, gdzie możesz pobrać bezpłatnie multimedialne poradniki, które przybliżą Ci możliwości Oriflame oraz odkryją projekt, który został stworzony w naszym zespole. www.oriflame-klub.pl Uwaga: Przy rejestracji wpisz ten NR OSOBY POLECAJĄCEJ: 1977 dostaniesz dodatkowo kosmetyk upominek gratis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemo_mi
witam... mam 17 lat i jestem z okolic Tomaszowa Mazowieckiego... poszukuje pracy na weekendy jako hostessa, w pizzerii lub do roznoszenia ulotek.. osoby, które maja informacje na temat takich ofert prac proszę o kontakt gimnatka@wp.pl lub gg: 26484723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqefr
Mam 14 lat potrzebuję pracy w okolicach Szubin-Żnin-Nakło- Bydgoszcz. Podejmę się w wakację lub ferie zimowe .minimalne zarobki do 4 zł za godzine .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Witam bardzo serdecznie Na początek może się przedstawię):L) Mam na imię Kamil i jestem liderem sprzeadaży AVON Moim zadaniem jest budowanie swojej grupy i tłumaczenie,wrprowadzanie i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości nowym osobą Mam ci do zaoferowania stanowisko konsultnatki\konsultanta avon Godziny pracy ustalasz sama i nikt ci nie narzuca kiedy masz rozdawać katalogi lub kiedy składać zamówienia Sama decydujesz co robisz Więc masz elastyczne godziny pracy Na avon nie potrzeba wiele czasu -katalogi rozdajesz jak kogoś spotkasz lub jak do kogoś idziesz w gościnę Ta praca jest wspaniałą rzeczą dla osób uczących się,bezrobotnych lub chcących dorobić sobie do pensji Twój zarobek wynosi 25-50% od kwoty zamóienia Tylko teraz możesz zamówić torbę o watrości 999zł jeżeli podpiszesz umowę i złożysz zamóienia Adlasiebie możesz kupować kosmetyki tańsze naweto80%!!!!!!!!!!!!!!Oczywiście wszystko jest całkowicie darmowe i wkażdejchwili możesz zrezygnować pROSZĘ O ODPOWIEDŹ Życzę miłego dniatel505293722email;kamilmaliszow@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry sposób ?
siema! wpisałem na google:"metoda na oszukanie ruletki" wyświetliła się strona z systemem. Myślicie, że to działa? zarejestrowałem się w kasynie i na razie wchodzi, ale gram na nieprawdziwą kasę. chyba wpłacę. Spróbujcie i Wy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia ze Szczecina (16 lat)
Mam na imię Natalia. W kwietniu tego roku skończę 16 lat. Mieszkam w Szczecinie. Poszukuję pracy najlepiej sezonowej na ferie lub wakacje, albo na weekendy. Ewentualnie może być na stałe. Jestem sumienną i odpowiedzialna osobą. Potrafię roznosić gazety, ulotki. Mogę być również ekspedientką w sklepie, butiku... Mogę wykonywać wiele rzeczy i jestem zainteresowana każdą ofertą pracy, napewno będę wykonywać ją starannie i nie zawiodę. Proszę o kontakt każdego, kto może mi pomóc: nati2031@vp.pl Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Witam bardzo serdecznie Na początek może się przedstawię):L) Mam na imię Kamil i jestem liderem sprzeadaży AVON Moim zadaniem jest budowanie swojej grupy i tłumaczenie,wrprowadzanie i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości nowym osobą Mam ci do zaoferowania stanowisko konsultnatki\konsultanta avon Godziny pracy ustalasz sama i nikt ci nie narzuca kiedy masz rozdawać katalogi lub kiedy składać zamówienia Sama decydujesz co robisz Więc masz elastyczne godziny pracy Na avon nie potrzeba wiele czasu -katalogi rozdajesz jak kogoś spotkasz lub jak do kogoś idziesz w gościnę Ta praca jest wspaniałą rzeczą dla osób uczących się,bezrobotnych lub chcących dorobić sobie do pensji Twój zarobek wynosi 25-50% od kwoty zamóienia Tylko teraz możesz zamówić torbę o watrości 999zł jeżeli podpiszesz umowę i złożysz zamóienia Adlasiebie możesz kupować kosmetyki tańsze naweto80%!!!!!!!!!!!!!!Oczywiście wszystko jest całkowicie darmowe i wkażdejchwili możesz zrezygnować pROSZĘ O ODPOWIEDŹ Życzę miłego dniatel505293722email;kamilmaliszow@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasia
Hej! Mam 14 lat i mieszkam koło Opola. Wie ktoś może jak mogę tu zarobić? Rozdawanie ulotek, balonów i takich tam.. proszę, zbieram na giarę elektryczną! piszcie na : kasiap2121@wp.pl Dzięki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domdunn
Ja osobiście polecam programy partnerskie np. ten na Chomikuj.pl Na własnej skórze przekonałam się że można na tym nieźle zarobić ale oczywiście trzeba troszkę nad tym posiedzieć ( no ale nic nie ma za darmo ).Poniżej przedstawiam link do tej strony, dodatkowo po zarejestrowaniu się na niej można pobierać dosłownie wszystko co zapragniesz ( naprawdę wszystko ), także polecam. Warto spróbować LINK: http://chomikuj.pl/?page=368965">WSZYSTKO ZA FREE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zapraszam na moją stronkę: www.e-betterware.pc4.pl Można dobrze zarobić, oczywiście przy odpowiednim nakładzie pracy:) Pozdrawiam i zapraszam, służę pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innenna
Witam mam 17 lat pochodzę z okolic Gdańska i pilnie potrzebuję dorywczej pracy (weekendy, godz. popołudniowe) Mój email : l4urion@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparky
Mam 16 lat, jestem z Wrocławia. Szczerze, to nudze sie w domu a pieniądze zawsze sie przydadzą więc jeśli ktoś miałby jakieś propozycje, to jestem otwarty :) proszę o kontakt: email ---> dominikx95@o2.pl (nie obchodzą mnie żadne stronki typu zarabiaj 15000 .... bo to ściema)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonija
Zapraszam Cię na moją stronę, która jak myślę może Cię bardzo zainteresować. Czy słyszałaś już może o grupie MojeOri? Jest to grupa konsultantek Oriflame działających wg nowej metody OriNet. Dzięki niej można stworzyć swój mały biznes pracując głównie w Internecie, praktycznie bez jakichkolwiek nakładów finansowych. Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszam Cię na moją stronę tam możesz pobrać darmowe Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego. Adres mojej strony to www.twojeimie.mojeori.pl Zapraszam również wszystkich Panów - wam też sie uda, to naprawdę nie jest takie straszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Myślisz o dorobieniu kilku set złotych? Chciałabyś kupować taniej nawet o 80% kosmetyki dla siebie i rodziny? Chciałbyś zostać własną szefową-i pracować kiedy tylko chcesz? Jeżeli odpowiedź na te pytania brzmi TAK to zapraszam do współpracy:) ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON-NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ!!!! Avon oferuje; -co tygodniowe bezpłatne(po zamówienie na 150zł) dostawy do domu -katalog z 3 terminami skałdania zamówień -zarobek 15-50% -21dni na zapłatę rachunku -super promocję,gratisy,konkursy,programy motywacyjne -różnego szkolenia po których zdobywa się obszerną wiedzę i umiejętności -wycieczki i wyjazdy dla najlepszych -specjalne oferty dla konsultek(oferte netto i demo) Tylko teraz AVON przygotował super prezenty dla konsultek; -jeżeli w katalogu 6i7złożysz zamówienie po 250zł otrzymasz za 5,90zł wodę perfumowaną RARE GOLD -jeżeli w katalogu 7zamówisz 3 TUSZE SUPER ENCHANT to otrzymasz w prezencie szminkę COLORDISIAC -jeżeli w katalogu 7 zamówisz kosmetyków ze str.8-34 na kwotę 150zł otrzymasz w prezencie TORBĘ BABIANA -jeżeli zostaniesz konsultantką w katalogu6,7lub8 i będziesz składać zamóienie po 250zł;to; -w pierwszym katalogu wspópracy otrzymasz TUSZ DO RZĘS za 1zł -w drugim katalogu współpracy otrzymasz PODWÓJNY PROGRAM LIFTINGUJĄCY OKOLICE OCZU -w trzecim katalogu współpracy otrzymasz WODĘ TOALETOWĄ SPOTLIGHT i ODŻYWCZE MASŁO Z MINERAŁAMI Z MORZA MARTWEGO za 1zł -jeżeli w katalogu 6 zamówisz 2szt wody perfumowanej REESE WITHERSPOON LOVE TO THE FULLEST to otrzymasz na nie 45% upust ,natomiast jeżeli zamóisz 3szt otrzymasz 50%upustu:) Dołącz do mojego zespołu ,który staję się coraz większy i z każdym katalogiem bardziej rozwinięty:) DODATKOWO DLA KAŻDEJ NOWEJ KONSULTKI WYSYŁAM W PREZENCIE ZESTAW STRARTOWY DLA KONSULTAKI ,ULOTKI,KILKA PRÓBEK I KATALOGI:) ChCESZ ZOSTAĆ KONSULTAKĄ AVON??? CHCESZ SIĘ CZEGOŚ DOWIEDZIEĆ? NAPISZ LUB ZADZWOŃ; Tel;505293722 Mail;kamilmaliszow@onet.pl pOZDRAWIAM:) kAMIL-lider sprzedaży avon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiini
Można zarabiać przez internet, już powyżej 14 lat, instalując surfbara - małe okienko reklamowe, więcej nie trzeba robić nic. Szczegóły: http://www.20dollars2surf.com/?ref=313170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagattaa
ja czytając te wszystkie posty wpadłam na pomysł. robię bransoletki z muliny , więc zaczne je sprzedawac w szkole ;) w zimę mam zamiar odśnieżac domki jednorodzinne. a jak doczekam się 16 lat to zostanę konsultantką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofertyzarobku
Proponuję pewną ofertę zarabiania przez internet - 100% gwarancji. Zajrzyj na www.ofertyzarobku.pl i postępuj wg wskazówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta Pszczoła
Jeśli masz 16 lat i marzysz by uzyskać niezależność finansową i własny biznes? W Klubie Oriflame to możliwe, ponieważ Oriflame, daje Ci szansę stworzenia własnego biznesu i zespołu ludzi pracujących razem na to, by osiągnąć sukces. Biznes bez ryzyka, bez jakichkolwiek zobowiązań, bez kwalifikacji, bez gromadzenia towarów i ma nieograniczony obszar prowadzenia działalności. Nie musisz mieć pieniędzy na start, Oriflame daje Ci 14 dniowy odroczony termin płatności. Dołącz do grupy zadowolonych konsultantów. Kupując taniej oszczędzasz na kosmetykach dla siebie a sprzedając je zarabiasz! Nic nie stracisz z nami możesz tylko zyskać! Zapisy zawsze 0 zł oraz prezent i pakiet powitalny. Wejdź i sprawdź www.elzbietapszczola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m1as2
Witam, mam 16 lat, poszukuję pracy w Bydgoszczy lub okolicach. Interesuje mnie każdy rodzaj pracy. Jestem osobą punktualną, pracowitą i sumienną. Tel. 667-699-477

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukający pracy
Witam, mam 15 lat i pochodzę z Choszczna ( Powiat Zachodnio Pomorski) Mogę robić wszystko proszę pisać na adres llukasz19966@wp.pl Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DodatkowaPraca
ZABAWA KTORA MOZE PRZYNIESC CI PRAWDZIWE PIENIADZE! JA TEZ SIE ZASTANAWIALEM TAK JAK TY TERAZ ALE POSTANOWIŁEM SPROBÓWAĆ (JEZELI BY NIE WYSZŁO TO MIAŁBYM PEWNOŚĆ ŻE TO KICZ - A TERAZ ? BIERZ SIĘ DO PRACY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnoskok
Witam serdecznie. Zapraszam wszystkich pragnących dorobić sobie do pensji bądź kieszonkowego. Jestem liderem klubu Oriflame i chcę zaproponować wszystkim chętnym współpracę z tą firmą. Oczywiście bez zbędnych umów i w godzinach dostosowanych do Państwa oczekiwań. Zapraszam. Agnieszka agnoskok@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żężola
Mam na imie Ola. Mam 17 lat i szukam pracy. Pracować moge w weekendy i w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keasse
Witam Dokładnie w lutym kończę 16 lat i szukam pracy. Jestem uczennicą, więc pracować mogę tylko w weekendy i wakacje, do których niestety jeszcze daleko. Uwielbiam i mam doświadczenie w zajmowaniu się dziećmi od o do 6 lat. Jestem otwarta na propozycje, tym bardziej, że gotówka zawsze się przyda ;) Mój e-mail: keasse@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio szukałam rożnych stron na których mogła bym zarobić pieniądze, jednak większość stron miała do zaoferowania niewiele. Znalazłam http://webtexty.pl. Na tej stronie tworzy się rożne reklamowe wiadomości tekstowe. Osobiście uważam że to naprawdę się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia118
hej mam 15 lat i poszukuje pracy w której mogę pracować w weekendy lub czasem po szkole ok 15.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×