Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwudziestkasiódemka

Duże stopy, ładne buty - gdzie kupić?

Polecane posty

Gość dwudziestkasiódemka

Mieszkam w małym mieście, a moja stopa jest całkiem odwrotnie - duża ;) Noszę rozmiar 41/42 i nie mogę na siebie kupić żadnych butów. W sklepach obuwniczych wszystko kończy się na 40, a jeśli zdarzają sie 41, to są zazwyczaj niewymiarowo uszyte i gdzieś uciskają :o Śmieję się, że teraz wchodzę do sklepu i zamiast oglądać, to od razu pytam "Co jest w rozmiarze 41"? "-Nic." :o Macie może jakies adresy sklepów, gdzie można kupić ładne, duże buty? Będę wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gulinka
w CCC mają duże rozmiary... ja tam sobie kupiłam ładniutkie sandałki ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestkasiódemka
Dzięki za rady :) Szkoda, że żadnego takiego sklepu u mnie nie ma, ale będę szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam CCC, kupilam tam ostatnio bez problemu 40, wlasciwie teraz tylko tam mozna zdobyc wieksze rozmiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mogę polecić sklep duże buty na grzybowskiej 9 w Warszawie! nie tylko wysyłają, ale też robią buty na zamówienie :) na wątku duże buty opisałam swoją historie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaa

ja tam mam 44 rozmiar, więc no... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola89

To zerknij w takim razie na strone BucikSklep.pl gdzie bez problemu znajdziesz swój rozmiar. Teraz mają nowe, wiosenne kolekcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1132

temat z przed 12 lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×