Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GuanaBanaKumkwat

pajączki na nogach

Polecane posty

Gość Karina
Dnia 12.06.2007 o 18:58, GuanaBanaKumkwat napisał:

Mam pytanie do was, czy znacie jakis dobry sposób na popękane naczynka na nogach? Ja mam ich dośc sporo, zwłaszcza na udach i nie za bardzo wiem jak z tym walczyć. Są co prawda jakieś kremy w aptekach o takim przeznaczeniu, ale kosztuja około 100zł z tego co słyszałam i nie za bardzo mogę sobie na to pozwolic. Macie moze jakieś sprawdzone metody? Ewentualnie jakies niezbyt drogie kosmetyki godne polecenia? Dzięki z góry za odpowiedź:)

Nie ma zmiłuj się. Naczynka juz same z siebie nie znikną. Co najwyżej kremy obkurcza czasowo naczynka, ale one i tak będą w skórze. Jedyne co możesz chyba obecnie zrobić i jest praktycznie w 100% skuteczne to laserowe usuwanie popękanych naczynek https://dermestetic.pl/zabiegi/laserowe-zamykanie-rozszerzonych-naczynek <- poczytaj o tym zabiegu, działa rewelacyjnie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Aśka

Walczę z tym tematem już od dłuższego czasu, miesiąc temu wziełam się ostro do tego z tego powodu ze zaczeły mi puchnąć nogi do tego doszedł silny ból. Lekarz naczyniowiec do którego się udałam powiedział jasno żadne lasery żadne zastrzyki nie pomogą jedynie ruch , dieta, kremy na poprawę naczynek i podkolanówki lub rajstopy uciskowe. . Pajączki nie znikną to sprawa genetyczna zostaje pilnować żeby nie  pogłębić problemu. Podkolanówki uciskowe polecam. Uczciwie stosuje je od miesiąca i ból znikną , nogi po całym dniu w pracy nie są takie zmęczone.Sama kupiłam w aptece takie polecane przez lekarza są odrobine droższe ale warto zainwestować. Do tego naprzemiennie z maściami stosuje na nie olej z żywokostem z gojnikiem z zielarskiego. Niestety jak powiedział mi mój naczyniowiec w podkolanówkach muszę biegać co najmniej rok żeby były efekty. Ale powiedziałam sobie że dam rade i przecierpię. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×