Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GuanaBanaKumkwat

pajączki na nogach

Polecane posty

Gość gość
Witam dziewczyny, Ja na "pajączki" na polecam balsam z wyciągiem kasztanowca i liści czerwonych winogron Hautbalsam Rotes Weinlaub mit Rosskastanie 250 ml Herbamedicus Balsam Kastanie. Na superkoszyk.pl kosztuje 14,76 zł + koszt transportu. Polecam, bo sama używam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam wykonany zabieg skleroterapii na zamykanie naczynek. W zeszłym roku zadbałam o prawą nogę i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o leczenie pajączków na nogach, to zawsze można zapisać się na skleroterapie. To mało inwazyjna metoda, która pomogła już wielu Polkom, w tym mojej mamie. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się czegoś więcej, to zostawiam linka do artykułu: http://alfamedycyna.pl/skleroterapia-leczenie-pajaczkow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałem reklamę tego Vedimasanu w drogerii rossman i też sobie kupiłam. Fajnie masuje odpręża i schładza bolące miejsca. Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem.Pytałam w aptece.Farmaceuta polecil mi RED BLOKER ,niestety nic nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem.Pytałam w aptece.Farmacelta polecil mi RED BLOKER ,niestety nic nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak mogą wam pomagać te maści, skoro źródła naukowe twierdzą, że to nie działa? Cud jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, gdzie polecacie w Gdańsku usuwanie pajączków na nogach. Mam ich coraz więcej i chciałabym udać się z tym problemem do doświadczonej osoby, kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma na pajączki stosowała zabieg skleroterapii w ośrodku kimed na Mokotowie.Bardzo fajny zabieg ,pajączki prawie całkowicie zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgh23
Mam takie sam problem :( wypróbowałam wiele kremów, maści i efekty były słabe, zdecydowałam się pójść do dobrego chirurga naczyniowego na laserowe usuwanie pajączków - efekty są super już nie mogę się doczekać lata :) Poszukaj tutaj lekarza https://ranking.abczdrowie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulca
Bo same kremy nie wystarczą, potrzeba jeszcze aktywności fizycznej, dobrze jest też wzbogacić dietę o produkty zawierające witaminą C i flawonoidy, a unikać zwłaszcza dużych ilości soli. Próbowałaś diosminex? On zmniejsza podatność na pękanie małych naczyń krwionośnych. Bardzo dużo fajnych porad znalazłam też na tej stronie http://www.nicniezatrzymamnie.pl/index.html , zajrzyj, może się przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam inny problem. Opowiem po krótce swoją historie. Nieco ponad 4 lata temu zauważyłam na nogach pierwszego pajączka. Początkowo stosowałam różne maści, kremy, które niby miały pomagać. W końcu po roku walki zdecydowałam się na skleroterapię. Po zabiegu wszystko wydawało się być ok. Pajączek znikł. Lekarz powiedział, że to kosmetyka. Niestety po kilku miesiącach pojawiły się kolejne. Wróciłam do lekarza. Ten powiedział, że taka moja natura i zaproponował kolejny zabieg. Fakt, wcześniej informował, że z czasem mogą pojawić się inne i że to normalne. Wiedziałam, że tak może być ale nie tak szybko!!! :( Zdecydowałam się... I kolejny i kolejny.... :( Pajączki wracały w nowych miejscach. W ciągu 3 lat miałam już 7 zabiegów. Lekarz nadal twierdzi, że tak już mam. I niestety nie ma na to recepty :( Czy któraś z Was miała/ma podobnie? Czy coś się z tym da zrobić? Czy to możliwe, że jestem skazana na te zabiegi już zawsze? Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje... Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, żę taka Twoja natura, masz słabe naczynka i możesz zadbać o nie domowymi sposobami - masaże zimną wodą, prawidłowa dieta, ruch to na pewno trochę pomoże. Zabieg na jaki chodziłaś z tego co wiem polega na wstrzykiwaniu jakiejś substancji, która powoduje skrzeplinę i tak naczynko się zamyka z powodu braku ciśnienia krwi. Nie wiem czy to jest do końca taki dobry zabieg jeśli wyskakują Ci wciąż nowe. Ja jestem po serii zabiegów Quadro star. Na darmowej konsultacji w clinice cosmetoliogce kosmetolog wyjaśniła mi, że zaieg polega na przenikaniu lasera d hemoglobiny w naczynkach. Mi akurat nowe naczynka nie powstały, może pomyśl nad jakimś innym zabiegiem po prostu? :) Życzę powodzenia, bo wiem jak to uciążliwe, też sie długo z tym męczyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo witaminy C szczególnie liposomalnej - polecam Ascolip - bo ona wchłania się prawie w 100% i na długo pozostaje w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no u mnie skończyło się to zabiegiem, ale jestem zadowolona- już po kłopocie. byłam w klinice melitus w Warszawie u chirurga Kielara. wszystko poszło jak najlepiej. tu strona kliniki na której można poczytać o szczegółach, którą bardzo polecam : https://klinikamelitus.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skleroterapia

Mi osobiście laseroterapia nie pomogla.  Po pierwszym zabiegu powstało ich jeszcze więcej tak zwany matting A po drugiej niestety nic się nie zamknęło. Teraz rozważam zamknięcie ich laserem Ale narazie szukam opini na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem po 50tce i mam sporo poszerzonych żył i coraz więcej pajączków. Na jesieni zaczęłam robić z nimi porządek. Jestem po 2 zabiegach skleroterapii, czyli ostrzykiwania specjalną pianką. Zabieg jest dość nieprzyjemny (im  mniejsze naczynko, tym bardziej boli). Jest poprawa, ale na końcowy efekt muszę jeszcze poczekać (siniaki utrzymują się do 6 m-cy). Pozostałe pajączki potraktowałam miesiąc temu laserem u dermatologa - na razie za wcześnie, żeby ocenić efekty - wszystko goi się kilka miesięcy... Więc jeśli zdecydujecie się na skleroterapię, to pamiętajcie:

1. najlepiej zacząć na jesieni

2. po zabiegu nie bierzemy gorących kąpieli, solariów itp.

3. 3 tyg. po  zabiegu nosimy profesjonalne rajstopy uciskowe II stopnia (cena 120 - 300zł zależnie od firmy)

4. po zamknięciu większych żył mogą się pojawić pajączki, bo krew tworzy sobie krążenie oboczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najtta

Ja trochę obawiałam się żylaków,  puchły mi nogi głównie przez siedzący tryb pracy, znacznie się poprawiło po kapsułkach maxi3 vena, nogi nie są ciężkie, nie są obrzęknięte. Odczułam sporą ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokłądnie, ja też zaczełam brac maxi3vena z polecenia znajomej i przy regularnym stosowaniu mój problem z naczynkami na nogach i bolesną opuchlizną szybko zniknął 🙂 Ekstrakt z ruszcyka kolczastego i hesperydyną działaja super na układ krążenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obessna

Ja jestem przerażona tym jak moje nogi wyglądają 😞 testuję różne tabletki, może i tej maxi3vena spróbuję, ten ruszczyk z tego co wyszerałam to ma super właściwości dla żył, oby pomógł to będę skazana na ...enki maxi tego lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tresela

Tak, doskonale znam ten ból, mam skórę naczynkową, więc pajączki są moją zmorą, ale wiecie co? Te na nogach można jakoś przykryć, ja miałam problem z tymi na twarzy. Dlatego postawiłam na laserowe zamykanie naczynek, sporo o tym czytałam i faktycznie, to zdaje najlepiej egzamin. Postawiłam na krakowskie Centrum Laseroterapii Neonia, jestem ogromnie zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulista

Biorę regularnie kapsułki maxi3vena, nie spodziewałam się , że lek okaże się taki skuteczny. Mam pajączki i bóle łydek, po całym dniu siedzącej pracy często nogi mam opuchnięte. A teraz Po maxivenie jest o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×