Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorra

Dieta kapuściana- kto ze mną??

Polecane posty

Gość Dorra
dawaj, będzie weselej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko w sobote mam imienimowo urodzinowa impreske i w niedziele nastepna wiec zobaczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu tylko ja jestem. nie ladnie. i juz dzis koncze ale jutro z rana zameldujcji sie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
twoja imprezka?? A dlaczego akurat do 14 lipca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego brata bratowej i bratanka. dlaczego do 14 lipca bo chce zajsc w ciążę. i tak aby bobo urodził sie do 10 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
wow suuuuper!! Ja też planuję się zabrać z mężem za dziecko ale tak dopiero na zimę. Życzę Ci udanego dzionka i do jutra, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiece dziewczyny, ja tez staram sie o dzidziusia ale juz 1,5 roku, i zaczełam tracic w cokolwiek wiare ze sie uda... dlate tez chce schudnac bo moze to ze mam kilka dodatkowach kg jest tego powodem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrnkaa
Ja pracuję w urzędzie, ale teraz mam umowe tylko na zastepstwo, a niedługo wraca ta osoba , która zastepuję. Wcześniej pracowałam w innym urzędzie 13 lat, ale z przyczyn obiektywnych(atmosfera nie do zniesienia) sama musiałam odejść. U mnie tez troszke kilogramów ubył, ale to chyba bardziej z nerwów niz dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrnkaa
I( przepraszam, że tak rzadko sie odzywam, ale jak pisłam juz wcześniej jestem z wamin KOCHANIUTKIE czły czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie dopisalam. i witam was esab........ start14.06.......79,4.........78,2 .......cel 60kg Dorra.......start 14.06.....61 kg........59,5.........cel 57 kg atina35.....start 14.06.....74 kg ......72 kg........cel 68 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dorra proponuję juz. urodzi sie na wiosne. zaraz bedziesz mogla wychodzic na dlugie spacery. Twoj brzuch tez dopiero bedzie duzy jak juz wyskoczymy z kurtek zimowych. nie bedziesz sie meczyla w upaly. Pierwszy raz rodzilam pod koniec pazdziernika. wiec latem moj brzych był ok. a a urósł dopiero w połowie wrzesnia i tez było super. nie puchlam od goraczki. wiec pomysl przez weekend. esab napewno sie wam uda. waga nie gra tu roli. tym bardziej ze nie jestes jakas bambaryła. wiesz czasami jak sie za bardzo czegos chce to czasami tak jakos wychodzi na przekór. moi znajomi tez sie starali o dzieciatko okolo 3 lat i to tez bardzo bardzo. wkoncu odpiscili sobie troche i zaczeli myslec o innych mozliwosciach. i jak juz sie tym nie stresowli i nie \"zalezalo im\" tak bardzo to zostali rodzicami po ok 4 m-cach poprostu zaszla w ciaze hey katrinkaa ja taz pracuje w biurze. i rozumiem cie jak moze byc atmosfera upierdliwa. taraz tak mamy od marca 07 a tak wogóle to od 4 lat koszmar. gdzie mieszkasz czy w twojej miejscowosci cieszko z praca. u nas jest pełno pracy wszyscy sie oglaszaja ale jak przychodzi co do czego to nie ma wczym wybierac. odezwijcie sie dzis troche przed weekendem plissssssssssssssssssss. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkajda
JA! lece w wami. Zadnych słodyczy na 4 tyg. Trudno będzie ale cuż. Nic smarzonego. Owoce i warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! ja jestem z Wrześni, małe miasteczka koło Poznania... i mam niedaleko do ciebie Athina :) Katrinkaa my tez jestesmy z tobą !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze ktos tu był? czesc esab to sie widzimy na basenie u ciebie esab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atina to wpadaj szybciutko na ten basen :) koniecznie trzeba sie umówic na pogaduchy i konsultacje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×