Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tequilka22

Rozwod z orzekaniem o winie - dowody - - pomocy

Polecane posty

Miał ktos z was rozwod o orzekaniu o winie? Jakie dowody mieliscie ? sedzina na rozprawie widzac zdjecia jak pewna osoba trzyma druga za d upe, przytulaja sie, leza razem nad rzeka, wchodza do pokoju w hotelu, wychodza rano... twierdzi ze to nie sa dowody!!!!!!!! krew mnie zalewa. przeciez nie wywale drzwi w hotelu zeby zrobic zdjecia jak cos robia bo jeszcze mnie zamkna! Doradzcie co wymyslec plzz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wygram w totolotka
kolezanka nagrala ukryta kamera i magnetofonem rozmowe z bylym podczas odwiedzin dzieci , wyspowiadal sie ze wszystkiego :z kim , dlaczego i co dalej nie musiala wlasciwie tego dawac na sprawie , i tak wygrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie może
nic nie zrobisz teraz bedzie sie krył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mozliwosci nagrania rozmowy... :-( zdjecia nic nie daja. wyciagne jeszcze bilingi, ale watpie zeby to cos dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o mnie tylko o moja matke... Kobita 50 lat skonczyla i sie jej zachciało........!!!!!! Zgroza :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem dlaczego
ludzie upierają się na rozwód z orzekaniem o winie? długo trwa taki proces, kosztuje mase nerwów i trzeba brudy wyciągac:( Na dodatek - jeśli Sąd nie aprobuje dowodów,małżonek przeciwko któremu wytoczono pozew o rozwód ma dużą satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namawialam ojca na rzowdo bez orzekania o winie, ale to co ona gada ludziom i wszystkim to na prawde przechodzi jakiekolwiek granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa
możesz być świadkiem. będziesz wiarygodna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×