Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przecież 12 latka to dziecko

czym się różni inteligo od pekao24 ?

Polecane posty

Gość przecież 12 latka to dziecko

Niby pekao 24 to taka opcja pko bp, że ma sie dostep do netu, itp. inteligo to też w koncu pko bp to co jest lepsze? i jaka jest różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niioooooo
nie wiem co ty masz ale ja właśnie pkobp -inteligo -czyli bankowośc elektroniczna. -mogę robić przelewy i opłaty przez internet -nie wychodząc z domu i zakupy tez ,sprawdzam stan konta kiedy chcę i pobieram wyciągi kiedy chce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niioooooo
a co to jest pko24???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niioooooo
zaraz zqaraz ...pko bp to mój bank i mam tez w tym banku inteligo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j...w...
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donna_Tella
No ale nie mozesz isc do plcowki PKO BP SA i powiedziec, ze chcesz wplacic pieniadze na konto Inteligo. I nie mozesz nic w palcowce PKO BP SA zalatwic, co dotyczy Inteligo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko swinta ...........
jest PKO BP i jest PKO SA SA TO DWA RóZNE BANKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LUDZIE.... a INTELIGO TO bankowosc elektroniczna i co chcesz w banku załatwic !!! INTELIGO to bankowosc ELEKTRONICZNA!!!!!!!!!!!!! -Robisz przelewy przez internet ,płacisz coś komuś itd.nie wychodząc z domu wykonujesz operacje ! A co w banku chcesz załatwiać w związku z inteligo???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko swinta ...........
ja np. mam konto w PKO BP i mam tez inteligo czyli bankowośc elektroniczną ,pan Kowalski ma konto w PKO SA i też może mieć inteligo .A pani Malinowska ma tylko zwykłe konto PKO BP a nie ma inteligo więc aby zapłacić jakiś rachunek musi udać się do banku ,wypełnic świstek i przy okienku zapłacić . A juz pan Kowalski może takowy rachunek opłacić nie ruszając sie z domu-przez internet!!! Tak więc inteligo to system bankowy pozwalający na internetowe przelewy i korzystanie z konta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzon Z Puszczy Niderlandzkiej
Jest PKO BP SA i PeKaO SA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzon Z Puszczy Niderlandzkiej
Jest PKO BP SA i PeKaO SA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×