Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brronka

ćwiczenie z cindy?

Polecane posty

Zastanawiam się na kupnem zestawu ćwiczeń z Cindy Crawford i nie wiem co wybrać. Są aż 3 cd a mogę kupić tylko jedną Która da najlepszy wycisk i efekty i właściwe co jest na tych zestawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem są 3 \'zestawy\". Pierwszy to \"Powrót do formy\" jak dobrze pamiętam (ona po ciąży zaczynała ćwiczyć) moim zdaniem najłatwiejszy. Nie ćwiczyłam go za często więc się o efektywności nie wypowiem :) Drugi to \"Kształtuj swoje ciało\". Tam sa dwa o,k 40 minutowe treningi + 10 minutowy na awaryjne sytuacje kiedy nic dłuższego poćwiczyć nie możemy. Wszystko jest na całe ciało :) To były moje pierwsze poważne ćwiczenia i efekty mnie na prawdę zaskoczyły. Nie tylko jeśli chodzi o modelowanie sylwetki, ale również o samą poprawę kondycji. Ćwiczenia moim zdaniem trudniejsze niż zestaw pierwszy. No i trzecie \"Nowy wymiar\" to jeden o,k godzinny trening. Chyba najbardziej intensywny z tego wszystkiego. Tez bardzo fajny, ale męczący :) Do wszystkich ćwiczeń potrzebujesz ciężarków (chodzi mi o wszystkie treningi) Jeśli jesteś osoba dobrze wytrenowaną to polecam ostatni trening, jeśli mniej to albo pierwszy albo drugi, ja bym \"Kształtuj swoje ciało\" wybrała. Wiem że dziewczyny sobie chwaliły tez ten pierwszy, ale do mnie jakoś nie przemawia. Może wolę jak ona z facetem prowadzi a nie z kobietą? :D Ogólnie ćwiczenia uwarzam za bardzo fajne i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Neit :) pomogłaś mi się zdecydować bo też się zastanawiałam nad \"Kształtuj swoje ciało\" ale do końca nie byłam pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia00
Mozna sciagnac te cwiczenia z internetu? i powiedzcie mi jeszcze czy to sa cwiczenia aerobowe? bo ja lubie takie gdzie jest duzo ruchu a nie na lezaco jak w pilatesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zaopatrzyłam sie w \"kształtuj swoje ciało\" i mozna powiedzieć że to nie są cwiczenia aerobowe czy pilates. są to zestawy cwiczeń na plecy, barki, klatke piersiową, nogi, brzuszek :) są tam dwa zestawy ćwiczeń (w jednym robi sie aż 400 brzuszków na różne jego partie).ciekawe po jakim czasie będzie widać efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto ćwiczy? Jakie efekty? Ja zaczełam dopiero "kształtuj swoje ciało"...Dla mnie super:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ćwiczę! :) dzieki Neit ( 😘 ) oprócz Kształtuj swoje ciało też inne zestawy - faktycznie ten pierwszy, poc iąży - łatwizna, jak dla mnie zero wysiłku. kształtuj jest spoko, nie męczę się zbytnio ale mięśnie pracują. ten trzeci - mam dopiero część ale widzę, że też będzie fajny :) moim zdaniem ćwiczenia bardzo fajne, raczej na rzeźbę niż na schudnięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już się wypowiedziałam i nadal podtrzymuję swoją opinię :) S_A_M_A_N_T_A bardzo się cieszę że Ci się podobają :) Ja zgodnie z moim planem treningowym (czegoś się muszę trzymać bo oszaleje od nadmiernego wyboru) wracam do ćwiczeń z Cindy po świętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy możecie napisać coś więcej, bo "bardzo fajny" to zbyt ogólnikowo;-) Np. czy rozbudowały się mocno mięśnie nóg, ramion, barków?? Czy ćwiczenia na brzuszek czynią go płaskim? Dzięki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zależy na mięśniach nie na chudnięciu i przy ćwiczeniach z Cindy czuję że pracują (powiedzmy, z 12 godz po ćwiczeniach czuję że pracowały :D ). NEIT pisała na innym watku że dobrze chudła na tych ćwiczeniach.. dla mnie "fajne ćwiczenia" to dość wymagające, trudne, gdzie się trochę zmęczę i poczuję, że ciało pracuje ;) i takie są ćwiczenia z CIndy (z wyjątkiem tych nowy wymiar - one są łatwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, świetnie chudłam przy tych ćwiczeniach. Właściwie to powinnam powiedzieć że spalałam tłuszcz, bo mięśnie mi się ładnie wyrzeźbiły i ukształtowały. Oczywiście że ich nie rozbudowałam niewiadomo jak, ale w końcu to nie jest łatwe bez odpowiedniej diety i dużego obciążenia. Mi zależało na pozbyciu się jak największej ilości sadełka, ale za nic nie chciałam tracić mięśni. I to właśnie umożliwiły mi te ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, ucieszyły mnie Wasze odpowiedzi... Za godzinkę zapuszczam Cindy i wio:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdobyłam Nowe Wyzwanie :D nie wiem czy będę miała siłe dzis poćwiczyć bo siedzę jeszcze w szkole na okrutnie nudnych zajęciach i jeszcze to potrwa niestety :o ale najszybciej jak się da to będę cwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka
dziewczyny a gdzie moge sie zaopatrzyc w te cwiczenia? bo z waszych wypowiedzi wynika ze sa fajne i daja efekty. po swietach chcialabym zaczac cwiczyc:) prosze doradzcie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywają w Empiku, w Media Markt, a jak nie to przez net można kupić. Ja ostatnio kupowałam bo miałam na kasecie i mi się \"zdarła\" i koszt to około 20 zł więc nie wiele. Zresztą ściągnąć z netu też się da jak ma się dużo cierpliwości i szybkie łącze. Ale polecam jednak zakup, bo łatwiej to obsługiwa,ć no i jak pisałam koszt niewielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sobotę ćwiczyłam po 2 tygodniowej przerwie, rozgrzewka taka jak na płycie i jestem trochę obolała...Po 2 tyg już zakwasy czy jak widać taka rozgrzewka jest dla mnie za krótka, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka
zakupilam plytke!:) po siwtach ruszam:).Neti mam pytanie ile schudlas dzieki tym cwiczenia i w jakim czasie?i czy stosowalas jakas diete?chcialabym schudnac troche do lipca i nie wiem czy mi sie to uda!:(pozdrawiam!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggfff
czy te cwiczenia nalezy wykonywac codziennie?czy raczej np co drugi dzien zeby dac miesniom czas na odpoczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. dolaczam sie do topiku. Ja swoja przygode z Cindy zaczelam kilka lat temu, ale bardzo bardzo nieregularnie. Szczegolnie "nowy wyzwanie" mnie odstraszalo... ale kiedy ostatnio zobaczylam przerazajace 95 kg na wadze powiedzialam sobie dosyc i od 8 dni codziennie cwicze. co drugi dzien robie nowe wyzwanie, a przeplatam to "ksztaltuj swoje cialo"... zobaczmy. Mam pytanie do wszystkich cwiczacych - jak szybko zobaczylyscie rezultaty swoich cwiczen? bo ja jestem z tych niecierpliwych i bardzo chcialabym juz zrzucic te falde z brzucha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ćwiczyłam z Cindy po ciąży, (miała taki zestaw ćwiczeń dla kobiet po urodzeniu dziecka - to chyba ten pierwszy \"Powrót do formy\"). ćwiczyłam ze dwa miesiące + umiarkowana dietka, bo uwielbiam jeść. na początku wszystko mnie bolało, choć ćwiczenia faktycznie niezbyt wyczerpujące. ale schudłam, talia mi się ładnie wyrzeźbiła (super te ćwiczenia skrętne i przechyły na boki - nie wiem, jak to nazwać...schudłam z tymi ćwiczeniami do 50 kg - mojej wagi sprzed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kupie sobie płytkę, bo kilka lat temu miałam to jeszcze na kasecie do magnetowidu, a teraz już nie mam tego sprzętu:) z chęcią bym jeszcze poćwiczyła z Cindy - zawsze to raźniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurka - ja mam wszystkie trzy zestawy na plycie dvd. Powrot do formy zostawilam sobie na "po-ciaze", teraz robie nowe wyzwanie co drugi dzien i przeplatam to "ksztaltuje swoje cialo". W sumie cwicze od chyba 11 dni i narazie nie za bardzo schudlam. ale dalam sobie miesiac - jesli za miesiac nie zobacze rezultatow, to sie baaaaaardzo zniechece....... dlatego szulam przyjaznej duszy, ktora mnie wesprze w kryzysie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilowo raczej Cię nie wesprę :( bo nie mam płytek.. nadal trochę ćwiczę w domu, ale nieregularnie, tak z doskoku, trochę brzuszków, jakieś ćwiczenia na uda, pośladki.. poszukam w sklepach tych dvd, tylko nie wiem, na co sie zdecydować. chudnąć już bym nie chciała, trochę z przodu brzucha może... bardzo ciężko zgubić brzuszek po dziecku, a to już tyle lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efekty widać po mniej więcej 1,5 miesiąca jeżeli ćwiczy się codziennie, problem w tym że nie wiele schudłam ale za to wyrzeźbiły mi się mięsnie; pozbyłam się brzuszka, mam smuklejsze nogi, ramiona nie są sflaczałe, przedtem nosiłam rozmiar 42 teraz 38 ale waga jest mniejsza o 5 kg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam cwiczenia z Cindy, szczególnie "Nowy wymiar" to kawał mocnego treningu. Przez pierwsze seanse nie dawałam rady, wszystko mnie bolało i czułam całkowity brak tchu. Teraz juz jest o.k. Zauważyłyście w jakich fajnych ciuchach ćwiczy Cindy? Super. Chcąc się do niej troche upodobnić:) kupiłam podobne na tanisport.pl. A co? Jak ćwiczyć to z klasą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ta wagą tak bywa
Normalna rzeczą jest fakt, że gdy zaczyna sie ćwiczyć, to na wadze przez jakiś czas (miesiąc, czasem dwa) nie widac za bardzo efektów... powiem więcej, nawet przybywa. Ale efekty są. Poprostu mięśnie ważą więcej niż tłuszcz - przy takiej samej ich objętości. Zaczynasz ćwiczyć- wzmacniasz mięśnie, spalasz tłuszcz. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest co 3 tyg. mierzyć się centymetrem, a nie ważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×