Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziulcia

singels- od 24 lat wzwyz... zapraszam

Polecane posty

Gość p.Justynaaaa
Kurczę, Summaries, to przystojniak z Ciebie. Kobiety pewnie się za Tobą oglądają, że hoho. Pamiętaj - nie garb się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.Justynaaaa
Czyli Twoja partnerka od tańca już odpadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike/////...
Summaries ty marudny ciołku ile lat można zrzędzić non stop:O ehhh jak pech to pech:(:D hmmm jak kobieta płacze to rzeczywiście wolę być w innym miejscu-jakoś nie potrafię znieść kobiecych łez-taki trochę się robię bezradny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty piszesz ! sam sie przeczytaj ze zrozumieniem ;) jak możesz dawać czas losowi ??? kumasz czacze ??? chyba nie bardzo ;/ to jakbyś powiedział rzece płyń w drugą stronę masz czas do września ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co ja mam zrobić lucky? czekac? nie czekac? mialy byc gory my tu jz urlopy poplanowane, a Ty, że bezradny, leszek pierścionek szlifuje, z butelki wycina, a Ty? Summerr bredzi jak potłuczony, ale yu niego tak już zostanie.....póki słońce świecić będzie....no chyba, że mu czas się skończy...a Ty? ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.Justynaaaa
No dobra Summaries. Bo widzę, że spodobałeś się zarówno Ułi, jak i mnie. Wybieraj - bo się niecierpliwimy... Widzisz, Cię na ten topik i los chce, byś którąś z nas wybrał :). P.S. Uła jest fajniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc jak nic komisyjnie musisz przedłużyć termin, chociaż do sylwestra, to taka okrągła data, plissssssss bo co będzie jak się żadna piękność nie trafi? do zakonu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go Ci oddaje:P z niego to już nic dobrego nie będzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.Justynaaaa
zżarło kawałek zdania...ktoś kolacji jeszcze nie jadł, widać. Miało być, że los Cię przywiódł na ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike/////...
uła cóż teraz jest dostępny Summaries, ja przed drugą połową września nie mam czasu, więc o losie okrutny wybór prosty...żegnaj miła:(:D żegnajcie i Wy single ...wracam do nauki:P pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.Justynaaaa
Lahkoono, nie denerwuj się proszę, bo nie ma po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się porobiło, niezła kałabania....znikam więc i ja czule żegnam Adonisów i ryczące singileki, tez się zabieram za mego magazyniera, a z Tobą lucky jeszcze sie policzę za te mamienie oczu pierdzionkami:P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.Justynaaaa
To i ja się pożegnam. Nie będę sama z sobą pisać przecież...Dobrej nocy Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike/////...
Lahkoona autentycznie nie ma sensu przejmować się Summaries zwanym TMT- jest to swego rodzaju legenda tego foruma, wyjątkowo marudna legenda, który od wielu lat zanudza forumowiczów tymi samymi tekstami....olać go;) a z tym pierdzionkiem to zdecydowanie przestraszyło mnie tempo rozwijania się tej znajomości:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike/////...
buahaha ten gość jest niewiarygodny:D....już wielokrotnie chcąc nie chcąc musiałem czytać jego różne (przede wszystkim powtarzające się) teksty, ale jednak ciągle potrafi zaskoczyć;)...nie sądziłem, że Śmietniku również bywa i to w tej roli:D Smoczyca Lahkoona-skąd ten nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venusyanka
🖐️ to sie naproduowaliscie :D dobranoc wszystkim spiacym... u mnie nauki ciag dalszy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venusyanka
kurcze, widze, ze nam sie Tomek rozwydrzyl ;) chyba swoje wpisy powinien wykasowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike/////...
czemu TMT?-nie mam zielonego pojęcia (no jedno T od imienia pewnie) ok może więc kiedyś opowiesz:) właśnie miss batman może Ty wiesz co oznacza ten skrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike/////...
jest po prostu niezniszczalny;)...ani podszyw, ani racjonalne argumenty, ani płacz i zgrzytanie się go nie imają-ciągle nudzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike/////...
pa koniec przerwy;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się :D żyję, połamałam właśnie łóżko i stanowczo przesadziłam z piwem :) nie byłyśmy w fiszerze tylko u Toli na polach piwo za free bo znajoma znała barmankę :) całkiem sympatycznie. dzięki dziewczyny za miłą randkę :) sympatycznie było...pomijając fakt, że pomyliłam pomniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss batman
;) lucky...-thx za pomysl na nicka :D a co do skrotu, to jak mowilam, nie wiem... ale na pewno jedno T.od imienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss batman
rozowe...-polamalas lozko?? ja dzis Was z ukrycia podgladalam ;) CIebie tez widzialam ;) niestety, sama nie moglam przyjsc...next time wracam do ksiazek, ale moze pozniej zajrze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×